Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - třetí kolo 18.11.02

Ve třetím kole 2. české ligy východ naši zástupci moc bodů nezískali - zvítězila pouze Chrudim v Hořicích 6:2, zatímco Ave-kontakt Pardubice podlehl v Praze Bohemians B 3:5 a Synthesia Pardubice B prohrála doma s Rychnovem n/Kn. 3,5:4,5. Ostatní zápasy: Kolín B - H. Brod 5:3, Říčany - Vlašim 2,5:5,5 , Vrchlabí - Kobylisy 6:2.


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

Polabí Sokol Kolín C - TJ Jiskra Havlíčkův Brod       TJ Jiskra Hořice - ŠO+DDM Chrudim

                       Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.     Moravec Michal              1/2      Šenkýř Vladimír                                1.     Novotný Jaroslav          1/2      Stehno Pavel

   2.     Jedlička Aleš                   1:0      Tůma Jiří                                              2.     Kořínek Ondřej              0:1      Sabol Marian

   3.     Efler Lukáš                       1:0      Černovský Jiří                                   3.     Roško Luboš                  1:0      Němec Pavel

   4.     Efler David                       1:0      Běloušek Michal                              4.     Fikr Lukáš                       0:1      Pokorný Zdeněk

   5.     Beneš Petr                        0:1      Jelínek Václav                                   5.     Baláž René                       1/2      Bujnoch Radek

   6.     Marek Miroslav              1/2      Štolba Miloš                                      6.     Luštinec Vladimír          0:1      Vařejčko Josef

   7.     Vávra Radim                     1:0      Šplíchal Petr                                      7.     Matonoha Ctirad            0:1      Onderek David

   8.     Franc Lubor                     0:1      Strnad Josef                                        8.     Kos Pavel                        0:1      Krys Jaromír

                            5 : 3                                                                              2 : 6

TJ Bohemians Praha B - AVE-Kontakt Pardubice Synthesia Pardubice B - Panda Rychnov nad Kněžnou

                       Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.     Choleva Zdeněk              0:1      Bernášek Jan                                      1.     Hostinský Jiří                 0:1      Kačírek Petr

   2.     Chura Jan                          1:0      Prandstetter Eduard                        2.     Kourek Josef                    0:1      Červinka Michal

   3.     Hájek Ján                          1/2      Krupková Petra                                3.     Šťastný Jan                      1/2      Novotný Josef

   4.     Hitzgerová Gabriela      1:0      Pošta Petr                                           4.     Navrátil František         0:1      Rydl František

   5.     Vanka Miloslav              1:0      Šklíba Martin                                    5.     Movsesian Mouseg       1:0      Pirklová Hana

   6.     Kopička Karel                 1/2      Sýkora Josef                                       6.     Šilar Lubomír                  1/2      Zatloukal Václav

   7.     Pokorný Milan               1:0      Veselý Tomáš                                     7.     Trojan Luboš                  1/2      Pavelka Vladimír

   8.     Šmíd Miroslav                 0:1      Smutný Jan                                         8.     Hejkrlík Filip                 1:0      Papáček Tomáš

                            5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

Tourist Biomedica Říčany - TJ Spartak Vlašim TJ Sklípek Spartak Vrchlabí - TJ Sokol Praha - Kobylisy

                       Rozhodčí:                                                           Rozhodčí: Jiří Bielavský

   1.     Baran Peter                       0:1      Soural Jan                                           1.     Fiala Jaroslav                  1:0      Bělaška Přemysl

   2.     Hrubant Ivan                   0:1      Volák Michal                                     2.     Hála Bohumil                  1/2      Dvořák Jan

   3.     Růžička Zdeněk              0:1      Vojta Tomáš                                       3.     Štursa Jan                         0:1      Paulovič Martin

   4.     Straka Jaroslav                1:0      Mejzlík Ondřej                                 4.     Bláha Milan                     1:0      Šimek Petr

   5.     Vavřinec Tomáš               1:0      Horák Vladimír                                 5.     Špaček Libor                   1:0      Kopta Pavel

   6.     Pospíšil Evžen               0:1      Daneš Jaroslav                                  6.     Chalupecký Vladimír    1:0      Hoffmann Matěj

   7.     Říha Jaroslav                   1/2      Pecháček Stanislav                          7.     Buchar Petr                      1:0      Paulovič Tomáš

   8.     Doležal Radoslav           0:1      Mejzlík Vojtěch                                8.     Tejkal Lubomír               1/2      Janda Jiří

                          2.5 : 5.5                                                                           6 : 2

 

Tabulka po 3. kole

              1.   ŠO+DDM Chrudim                                   3    3    0    0           6     16.5   :  7.5

              2.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   3    3    0    0           6        15   :  9

              3.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí                     3    2    1    0           5        16   :  8

              4.   TJ Spartak Vlašim                                    3    2    1    0           5        14   :  10

              5.   AVE-Kontakt Pardubice                           3    2    0    1           4     13.5   :  10.5

              6.   TJ Bohemians Praha B                             3    1    1    1           3     12.5   :  11.5

              7.   TJ Synthesia Pardubice B                         3    1    0    2           2     11.5   :  12.5

              8.   TJ Sokol Praha - Kobylisy                       3    1    0    2           2     10.5   :  13.5

              9.   Polabí Sokol Kolín C                                3    1    0    2           2        10   :  14

             10.   TJ Tourist Biomedica Říčany                   3    0    1    2           1       9.5   :  14.5

             11.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         3    0    0    3           0          8   :  16

             12.   TJ Jiskra Hořice                                       3    0    0    3           0          7   :  17

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.