Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - čtvrté kolo 01.12.02

V místním derby zvítězil Ave-kontakt Pardubice nad Synthesií Pardubice B vysoko 6,5:1,5 a stejným poměrem vyhrála i Chrudim nad Bohemians B. Další výsledky: H.Brod - Kobylisy 3:5, Vlašim - Vrchlabí 4:4, Rychnov - Říčany 4,5:3,5, Kolín B - Hořice 6:2


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

           TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Praha Kobylisy            TJ Spartak Vlašim - TJ Sklípek Spartak Vrchlabí

            Rozhodčí:                 Rozhodčí:

   1.     Šenkýř Vladimír   1:0     Dvořák Jan         1. Soural Jan                      0:1 Fiala Jaroslav

   2.     Tůma Jiří           0:1 Paulovič Martin             2. Volák Michal                1:0 Hála Bohumil

   3.     Černovský Jiří   1/2     Šimek Petr          3. Vojta Tomáš                  1:0 Štursa Jan

   4.     Běloušek Michal   1/2     Kopta Pavel       4. Mejzlík Ondřej            0:1 Bláha Milan

   5.     Jelínek Václav 0:1 Janda Jiří                           5. Horák Vladimír            1/2 Špaček Libor

   6.     Štolba Miloš   0:1 Adámek Petr                    6. Pecháček Stanislav     1:0 Chalupecký Vladimír

   7.     Šplíchal Petr   0:1 Novák Matyáš                 7. Vojta Pavel                   0:1 Buchar Petr

   8.     Strnad Josef     1:0 Turek Karel                      8. Matějovský Ondřej    1/2 Tejkal Lubomír

                   3 : 5                        4 : 4

Panda Rychnov n. Kněž. - Tourist Biomedica Říčany        AVE-Kontakt Pardubice - Synthesia Pardubice B

            Rozhodčí:                 Rozhodčí:

   1.     Červinka Michal   1:0     Voráček Miroslav      1.     Hlavnička Jiří 1/2 Kourek Josef

   2.     Novotný Josef 1:0 Hrubant Ivan                   2. Pošta Petr                      1/2 Šťastný Jan

   3.     Hudziak Pawel   0:1     Straka Jaroslav  3. Šklíba Martin               1:0 Navrátil František

   4.     Rydl František   0:1     Vavřinec Tomáš 4. Sýkora Josef                  1/2 Movsesian Mouseg

   5.     Pirklová Hana   1:0     Říha Jaroslav     5. Kaderka Radek             1:0 Šilar Lubomír

   6.     Jiruše Josef       1/2 Doležal Radoslav           6. Petuchov Sergej          1:0 Trojan Luboš

   7.     Daniel Jiří        0:1 Buřil Petr                          7. Veselý Tomáš                1:0 Hejkrlík Filip

   8.     Machlowski Slawomir                        1:0 Adamík František           8. Smutný Jan                    1:0 Just Pavel

              4.5 : 3.5                  6.5 : 1.5

           ŠO+DDM Chrudim - TJ Bohemians Praha B      Polabí Sokol Kolín C - TJ Jiskra Hořice

            Rozhodčí:                 Rozhodčí:

   1.     Řezníček Jan   1:0 Choleva Zdeněk              1. Chmiel Pavel                1/2 Novotný Jaroslav

   2.     Sabol Marian  1:0 Chura Jan                          2. Moravec Michal           1:0 Dušek Martin

   3.     Němec Pavel   1/2 Hájek Ján                          3. Jedlička Aleš                1:0 Kořínek Ondřej

   4.     Pokorný Zdeněk   1:0     Hitzgerová Gabriela                            4. Efler Lukáš                    1:0 Roško Luboš

   5.     Hlaváček Robert   1/2     Illetško Jaroslav      5.     Efler David      1:0 Šedivý Aleš

   6.     Bujnoch Radek   1/2     Kopička Karel   6. Beneš Petr                     1/2 Šmíd Jaroslav

   7.     Vařejčko Josef 1:0 Korsa Jindřich                 7. Marek Miroslav           1/2 Fikr Lukáš

   8.     Jarábek Vratislav   1:0     Šmíd Miroslav   8. Vlasák Jiří                      1/2 Baláž René

              6.5 : 1.5                        6 : 2

 

Tabulka po 4. kole

              1. ŠO+DDM Chrudim 4                    4   0  0                    8   23 :                    9

              2. Panda Rychnov nad Kneznou      4   4  0                    0   8               19.5   :               12.5

              3. AVE-Kontakt Pardubice     4   3  0                    1   6 20                     :   12

              3.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí       4   2  2                    0   6 20                     :   12

              5.   TJ Spartak Vlašim  4  2                    2   0  6                  18   : 14

              6. Polabí Sokol Kolín C                  4   2  0                    2   4 16                     :   16

              7.   TJ Sokol Praha - Kobylisy      4   2  0                    2   4               15.5   :               16.5

              8.   TJ Bohemians Praha B                    4   1  1                    2   3 14                     :   18

              9.   TJ Synthesia Pardubice B                  4   1  0                    3   2 13                     :   19

             10.   TJ Tourist Biomedica Rícany         4   0  1                    3   1 13                     :   19

             11.   TJ Jiskra Havlíckuv Brod             4   0  0                    4   0 11                     :   21

             12.   TJ Jiskra Horice 4   0  0                    4   0  9                     :   23

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.