Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - páté kolo 16.12.02

I v pátém kole si Chrudim připsala plný bodový zisk, když zvítězila venku nad Synthesií Pardubice B 5,5:2,5 a ani Ave-Kontakt Pardubice nezaváhal a dovezl celé dva body z Říčan za výhru 5:3. Další výsledky: Hořice - H.Brod 5:3, Bohemians B - Kolín B 2,5:5,5, Vrchlabí - Rychnov n/Kn. 5:3, Kobylisy - Vlašim 6:2


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

TJ Jiskra Hořice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Bohemians Praha B - Polabí Sokol Kolín C

            Rozhodčí:                 Rozhodčí:

   1.     Novotný Jaroslav   1:0     Šenkýř Vladimír      1.     Choleva Zdeněk   1/2     Šuráň Jan

   2.     Dušek Martin 1/2 Tůma Jiří                            2. Chura Jan                       0:1 Moravec Michal

   3.     Kořínek Ondřej   1/2     Černovský Jiří   3. Illetško Jaroslav          0:1 Jedlička Aleš

   4.     Šmíd Jaroslav  0:1 Běloušek Michal            4. Kopička Karel              0:1 Efler Lukáš

   5.     Fikr Lukáš       1:0 Štolba Miloš                    5. Kalous Miroslav         0:1 Beneš Petr

   6.     Baláž René       0:1 Šplíchal Petr                    6. Pokorný Milan            1/2 Marek Miroslav

   7.     Luštinec Vladimír                         1:0 Strnad Josef                      7. Korsa Jindřich              1:0 Vinklárek Ondřej

   8.     Kos Pavel        1:0 Pertl Jaroslav                   8. Rohan Michal               1/2 Franc Lubor

                   5 : 3                  2.5 : 5.5

       TJ Synthesia Pardubice B - ŠO+DDM Chrudim           TJ Tourist Biomedica Říčany - AVE-Kontakt Pardubice

            Rozhodčí:                 Rozhodčí:

   1.     Hošek Milan   1/2 Stehno Pavel                   1. Kořenová Martina       1/2 Hlavnička Jiří

   2.     Šťastný Jan      1/2 Řezníček Jan                    2. Voráček Miroslav        0:1 Šklíba Martin

   3.     Navrátil František                        0:1 Sabol Marian                   3. Baran Peter                    1/2 Sýkora Josef

   4.     Kastner Oldřich   0:1     Němec Pavel      4. Straka Jaroslav             1:0 Kaderka Radek

   5.     Šilar Lubomír 0:1 Pokorný Zdeněk             5. Vavřinec Tomáš            0:1 Petuchov Sergej

   6.     Trojan Luboš  1/2 Bujnoch Radek               6. Pospíšil Evžen            1/2 Veselý Tomáš

   7.     Hejkrlík Filip 1:0 Vařejčko Josef                  7. Říha Jaroslav                0:1 Smutný Jan

   8.     Just Pavel        0:1 Krys Jaromír                     8. Buřil Petr                       1/2 Vobořil Pavel

              2.5 : 5.5                        3 : 5

  Sklípek Spartak Vrchlabí - Panda Rychnov nad Kněž.      TJ Sokol Praha Kobylisy - TJ Spartak Vlašim

            Rozhodčí:                 Rozhodčí:

   1.     Fiala Jaroslav  1/2 Červinka Michal             1. Bělaška Přemysl          1:0 Soural Jan

   2.     Hála Bohumil 1:0 Novotný Josef                 2. Dvořák Jan                    1/2 Vojta Tomáš

   3.     Štursa Jan         1:0 Hudziak Pawel               3. Paulovič Martin          1:0 Mejzlík Ondřej

   4.     Bláha Milan    1/2 Rydl František                4. Šimek Petr                     1/2 Horák Vladimír

   5.     Špaček Libor  1:0 Pirklová Hana                 5. Kopta Pavel                  1:0 Daneš Jaroslav

   6.     Chalupecký Vladimír                         0:1 Daniel Jiří                         6. Matras Ondřej              1/2 Pecháček Stanislav

   7.     Tejkal Lubomír   1/2     Machlowski Slawomir                           7. Janda Jiří                        1/2 Mejzlík Vojtěch

   8.     Hásek Pavel    1/2 Zatloukal Václav            8. Novák Matyáš              1:0 Matějovský Ondřej

                   5 : 3                        6 : 2

 

Tabulka po 5. kole

              1. ŠO+DDM Chrudim 5                    5   0  0                  10               28.5   :               11.5

              2. AVE-Kontakt Pardubice     5   4  0                    1   8 25                     :   15

              2.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí       5   3  2                    0   8 25                     :   15

              4. Panda Rychnov nad Kneznou      5   4  0                    1   8               22.5   :               17.5

              5. Polabí Sokol Kolín C                  5   3  0                    2   6               21.5   :               18.5

              5.   TJ Sokol Praha - Kobylisy      5   3  0                    2   6               21.5   :               18.5

              7.   TJ Spartak Vlašim  5  2                    2   1  6                  20   : 20

              8.   TJ Bohemians Praha B                    5   1  1                    3   3               16.5   :               23.5

              9.   TJ Synthesia Pardubice B                  5   1  0                    4   2               15.5   :               24.5

             10.   TJ Jiskra Horice 5   1  0                    4   2 14                     :   26

             11.   TJ Tourist Biomedica Rícany         5   0  1                    4   1 16                     :   24

             12.   TJ Jiskra Havlíckuv Brod             5   0  0                    5   0 14                     :   26

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.