Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - sedmé kolo 26.01.03

V sedmém kole 2. české ligy východ neponechala vedoucí Chrudim nic náhodě a rozdrtila Vrchlabí na jeho půdě 7:1, Synthesia Pardubice B rázně vykročila za záchranou soutěže výhrou nad Hořicemi 6:2 a tak jen Ave-kontakt Pardubice zůstal bez bodů po prohře v Kobylisích 5,5:2,5. Další výsledky: Bohemians B - H. Brod 3,5:4,5, Říčany - Polabí C 4:4, Vlašim - Rychnov n/Kn. 4:4


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

TJ Bohemians Praha B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Synthesia Pardubice B - TJ Jiskra Hořice

                       Rozhodčí:                                                           Rozhodčí: Lubomír Šilar

   1.     Choleva Zdeněk              1/2      Šenkýř Vladimír                                1.     Hošek Milan                   1/2      Novotný Jaroslav

   2.     Hitzgerová Gabriela      1/2      Tůma Jiří                                              2.     Kourek Josef                    1/2      Kořínek Ondřej

   3.     Vanka Miloslav              1:0      Černovský Jiří                                   3.     Šťastný Jan                      1:0      Roško Luboš

   4.     Illetško Jaroslav             1/2      Běloušek Michal                              4.     Movsesian Mouseg       1:0      Šedivý Aleš

   5.     Kalous Miroslav            1:0      Jelínek Václav                                   5.     Kastner Oldřich             1:0      Šmíd Jaroslav

   6.     Korsa Jindřich                 0:1      Šplíchal Petr                                      6.     Šilar Lubomír                  1:0      Fikr Lukáš

   7.     Šmíd Miroslav                 0:1      Strnad Josef                                        7.     Šebesta Petr                     1:0      Baláž René

   8.     Rohan Michal                  0:1      Keller Daniel                                     8.     Trojan Luboš                  0:1      Kos Pavel

                          3.5 : 4.5                                                                           6 : 2

TJ Tourist Biomedica Říčany - Polabí Sokol Kolín C TJ Sklípek Spartak Vrchlabí - ŠO+DDM Chrudim

                       Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.     Kořenová Martina          0:1      Moravec Michal                                1.     Hála Bohumil                  1/2      Stehno Pavel

   2.     Hrubant Ivan                   0:1      Jedlička Aleš                                     2.     Štursa Jan                         0:1      Řezníček Jan

   3.     Růžička Zdeněk              1:0      Efler Lukáš                                         3.     Bláha Milan                     0:1      Sabol Marian

   4.     Petras Milan                    1/2      Efler David                                         4.     Špaček Libor                   0:1      Němec Pavel

   5.     Straka Jaroslav                1:0      Lorenc Tomáš                                    5.     Chalupecký Vladimír    0:1      Pokorný Zdeněk

   6.     Vavřinec Tomáš               1/2      Beneš Petr                                          6.     Steiner Petr                      0:1      Hlaváček Robert

   7.     Pospíšil Evžen               1:0      Marek Miroslav                                7.     Buchar Petr                      0:1      Vařejčko Josef

   8.     Říha Jaroslav                   0:1      Vávra Radim                                       8.     Tejkal Lubomír               1/2      Jarábek Vratislav

                            4 : 4                                                                              1 : 7

TJ Sokol Praha - Kobylisy - AVE-Kontakt Pardubice TJ Spartak Vlašim - Panda Rychnov nad Kněžnou

                       Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.     Bělaška Přemysl             1/2      Bernášek Jan                                      1.     Volák Michal                  1/2      Kačírek Petr

   2.     Dvořák Jan                       0:1      Prandstetter Eduard                        2.     Vojta Tomáš                     0:1      Červinka Michal

   3.     Paulovič Martin             1/2      Hlavnička Jiří                                    3.     Mejzlík Ondřej               1:0      Novotný Josef

   4.     Šimek Petr                        1:0      Pošta Petr                                           4.     Horák Vladimír               0:1      Pirklová Hana

   5.     Kopta Pavel                     1:0      Sýkora Josef                                       5.     Pecháček Stanislav       1:0      Jiruše Josef

   6.     Matras Ondřej                 1:0      Petuchov Sergej                               6.     Mejzlík Vojtěch             1/2      Daniel Jiří

   7.     Paulovič Tomáš              1:0      Veselý Tomáš                                     7.     Innemann František       1:0      Šípek Vítězslav

   8.     Janda Jiří                           1/2      Smutný Jan                                         8.     Prokop Jiří                       0:1      Pavelka Vladimír

                          5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

 

Tabulka po 7. kole

              1.   ŠO+DDM Chrudim                                   7    7    0    0         14        40   :  16

              2.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   7    5    1    1         11        32   :  24

              3.   AVE-Kontakt Pardubice                           7    5    0    2         10     33.5   :  22.5

              4.   Polabí Sokol Kolín C                                7    3    2    2           8     29.5   :  26.5

              4.   TJ Sokol Praha - Kobylisy                       7    4    0    3           8     29.5   :  26.5

              6.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí                     7    3    2    2           8        28   :  28

              6.   TJ Spartak Vlašim                                    7    2    4    1           8        28   :  28

              8.   TJ Bohemians Praha B                             7    2    1    4           5     25.5   :  30.5

              8.   TJ Synthesia Pardubice B                         7    2    1    4           5     25.5   :  30.5

             10.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         7    1    1    5           3     22.5   :  33.5

             11.   TJ Tourist Biomedica Říčany                   7    0    2    5           2     23.5   :  32.5

             12.   TJ Jiskra Hořice                                       7    1    0    6           2     18.5   :  37.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.