Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - osmé kolo 16.02.03

V osmém kole 2. české ligy východ naše družstva nazaváhala - TJ+DDM Chrudim si výhrou 6,5:1,5 nad družstvem Praha-Kobylisy upevnila první příčku v tabulce, Ave-kontakt Pardubice po vítězství 4,5:3,5 nad Vlašimí setrvává na bronzové příčce a Synthesia Pardubice B se po výhře 6:2 nad Bohemians B vzdálila od sestupových pozic.


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Panda Rychnov n. Kněžnou AVE-Kontakt Pardubice - TJ Spartak Vlašim

              Rozhodčí: Ladislav Pátek                                               Rozhodčí: Pavel Vobořil

   1.     Šenkýř Vladimír              +:-       Kačírek Petr                                       1.     Pošta Petr                        1/2      Volák Michal

   2.     Tůma Jiří                            0:1      Červinka Michal                               2.     Šklíba Martin                  1/2      Vojta Tomáš

   3.     Černovský Jiří                 0:1      Novotný Josef                                   3.     Kaderka Radek               1/2      Mejzlík Ondřej

   4.     Běloušek Michal            1/2      Hudziak Pawel                                 4.     Petuchov Sergej             1:0      Horák Vladimír

   5.     Jelínek Václav                 1/2      Rydl František                                  5.     Veselý Tomáš                  0:1      Daneš Jaroslav

   6.     Štolba Miloš                    1/2      Pirklová Hana                                   6.     Šlosar Jan                         1/2      Pecháček Stanislav

   7.     Šplíchal Petr                    1:0      Daniel Jiří                                           7.     Vobořil Pavel                 1/2      Mejzlík Vojtěch

   8.     Strnad Josef                      0:1      Machlowski Slawomir                    8.     Nadrchal Tomáš              1:0      Matějovský Ondřej

                          3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

ŠO+DDM Chrudim - TJ Sokol Praha - Kobylisy Polabí Sokol Kolín C - TJ Sklípek Spartak Vrchlabí

                       Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.     Stehno Pavel                   1:0      Dvořák Jan                                         1.     Moravec Michal             1/2      Fiala Jaroslav

   2.     Řezníček Jan                    1:0      Paulovič Martin                               2.     Efler David                      1/2      Bláha Milan

   3.     Sabol Marian                   0:1      Šimek Petr                                          3.     Lorenc Tomáš                  1/2      Špaček Libor

   4.     Němec Pavel                    1:0      Kopta Pavel                                       4.     Beneš Petr                        1/2      Chalupecký Vladimír

   5.     Pokorný Zdeněk             1:0      Paulovič Tomáš                                5.     Vávra Radim                    1/2      Buchar Petr

   6.     Hlaváček Robert             1/2      Janda Jiří                                             6.     Hála Viktor                      1/2      Tejkal Lubomír

   7.     Vařejčko Josef                  1:0      Novák Matyáš                                   7.     Tomek Bohuslav            1/2      Hásek Pavel

   8.     Jarábek Vratislav            1:0      Grus Jan                                              8.     Vlasák Jiří                        1/2      Flégl Vlastimil

                          6.5 : 1.5                                                                           4 : 4

TJ Jiskra Hořice - TJ Tourist Biomedica Říčany TJ Bohemians Praha B - TJ Synthesia Pardubice B

                 Rozhodčí: Jiří John                                                  Rozhodčí: Miroslav Kalous

   1.     Novotný Jaroslav           1:0      Kořenová Martina                            1.     Choleva Zdeněk             0:1      Hošek Milan

   2.     Dušek Martin                  1:0      Voráček Miroslav                             2.     Chura Jan                          0:1      Kourek Josef

   3.     Kořínek Ondřej              1:0      Hrubant Ivan                                     3.     Vanka Miloslav              1:0      Mojžíš Jaroslav

   4.     Roško Luboš                   1:0      Růžička Zdeněk                                4.     Illetško Jaroslav             0:1      Šťastný Jan

   5.     Šedivý Aleš                     1:0      Petras Milan                                      5.     Kopička Karel                0:1      Navrátil František

   6.     Šmíd Jaroslav                   1/2      Straka Jaroslav                                  6.     Kalous Miroslav            0:1      Movsesian Mouseg

   7.     Baláž René                        1/2      Vavřinec Tomáš                                 7.     Pokorný Milan               1/2      Šilar Lubomír

   8.     Kos Pavel                         0:1      Říha Jaroslav                                     8.     Korsa Jindřich                1/2      Trojan Luboš

                            6 : 2                                                                              2 : 6

 

Tabulka po 8. kole

              1.   ŠO+DDM Chrudim                                   8    8    0    0         16     46.5   :  17.5

              2.   Panda RWT Rychnov nad Kněžnou         8    6    1    1         13     36.5   :  27.5

              3.   AVE-Kontakt Pardubice                           8    6    0    2         12        38   :  26

              4.   Polabí Sokol Kolín C                                8    3    3    2           9     33.5   :  30.5

              5.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí                     8    3    3    2           9        32   :  32

              6.   TJ Spartak Vlašim                                    8    2    4    2           8     31.5   :  32.5

              7.   TJ Sokol Praha - Kobylisy                       8    4    0    4           8        31   :  33

              8.   TJ Synthesia Pardubice B                         8    3    1    4           7     31.5   :  32.5

              9.   TJ Bohemians Praha B                             8    2    1    5           5     27.5   :  36.5

             10.   TJ Jiskra Hořice                                       8    2    0    6           4     24.5   :  39.5

             11.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         8    1    1    6           3        26   :  38

             12.   TJ Tourist Biomedica Říčany                   8    0    2    6           2     25.5   :  38.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.