Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - deváté kolo 02.03.03

Deváté kolo 2. české ligy východ přineslo našim barvám plný úspěch - Chrudim po výhře 6,5:1,5 ve Vlašimi je již jednou nohou v 1. lize, Ave-kontakt Pardubice po výhře 6,5:1,5 v Rychnově n/Kn. postoupil na druhou příčku a Synthesia Pardubice B po výhře doma nad H. Brodem 5,5:2,5 konečně opustila spodní polovinu tabulky.


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

Synthesia Pardubice B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod Tourist Biomedica Říčany - TJ Bohemians Praha B

               Rozhodčí: Jiří Bielavský                                                           Rozhodčí:

   1.     Hošek Milan                    1:0      Šenkýř Vladimír                                1.     Černý Martin                   0:1      Choleva Zdeněk

   2.     Kourek Josef                    1:0      Tůma Jiří                                              2.     Voráček Miroslav          0:1      Chura Jan

   3.     Mojžíš Jaroslav               1:0      Černovský Jiří                                   3.     Hrubant Ivan                   1:0      Hitzgerová Gabriela

   4.     Šťastný Jan                       1:0      Běloušek Michal                              4.     Růžička Zdeněk              1/2      Illetško Jaroslav

   5.     Navrátil František          0:1      Jelínek Václav                                   5.     Petras Milan                    0:1      Kopička Karel

   6.     Movsesian Mouseg       1/2      Štolba Miloš                                      6.     Straka Jaroslav                1/2      Kalous Miroslav

   7.     Kastner Oldřich              1/2      Šplíchal Petr                                      7.     Vavřinec Tomáš              0:1      Pokorný Milan

   8.     Šilar Lubomír                  1/2      Strnad Josef                                        8.     Pospíšil Evžen               1/2      Korsa Jindřich

                          5.5 : 2.5                                                                        2.5 : 5.5

TJ Sklípek Spartak Vrchlabí - TJ Jiskra Hořice TJ Sokol Praha - Kobylisy - Polabí Sokol Kolín C

               Rozhodčí: Jaroslav Šmíd                                                           Rozhodčí:

   1.     Hála Bohumil                  1:0      Novotný Jaroslav                             1.     Bělaška Přemysl             1/2      Jirovský Pavel

   2.     Štursa Jan                          1/2      Dušek Martin                                    2.     Dvořák Jan                       0:1      Šuráň Jan

   3.     Špaček Libor                   1/2      Kořínek Ondřej                                3.     Paulovič Martin             1/2      Jedlička Aleš

   4.     Chalupecký Vladimír    1/2      Šedivý Aleš                                       4.     Kopta Pavel                    1:0      Beneš Petr

   5.     Steiner Petr                      1/2      Šmíd Jaroslav                                     5.     Hoffmann Matěj              0:1      Marek Miroslav

   6.     Buchar Petr                      1/2      Fikr Lukáš                                          6.     Stejskal Pavel                 0:1      Černý Jan

   7.     Tejkal Lubomír               0:1      Baláž René                                          7.     Turek Karel                      1/2      Tomek Bohuslav

   8.     Hásek Pavel                     0:1      Luštinec Vladimír                            8.     Kovář Petr                       1/2      Vlasák Jiří

                          3.5 : 4.5                                                                           3 : 5

   TJ Spartak Vlašim - ŠO+DDM Chrudim    Panda Rychnov nad Kněžnou - AVE-Kontakt Pardubice

                              Rozhodčí:                                                              Rozhodčí: Jiří Daniel

   1.     Soural Jan                         0:1      Stehno Pavel                                     1.     Kačírek Petr                    1/2      Bernášek Jan

   2.     Vojta Tomáš                     1/2      Řezníček Jan                                      2.     Rydl František                1/2      Šklíba Martin

   3.     Horák Vladimír               1/2      Sabol Marian                                     3.     Krejcar Pavel                  0:1      Sýkora Josef

   4.     Pecháček Stanislav        0:1      Němec Pavel                                      4.     Šípek Vítězslav              1/2      Kaderka Radek

   5.     Mejzlík Vojtěch              0:1      Pokorný Zdeněk                               5.     Zatloukal Václav            0:1      Veselý Tomáš

   6.     Matějovský Ondřej       1/2      Hlaváček Robert                               6.     Pavelka Vladimír           0:1      Smutný Jan

   7.     Innemann František       0:1      Vařejčko Josef                                    7.     Papáček Tomáš               0:1      Vobořil Pavel

   8.     Prokop Jiří                       0:1      Jarábek Vratislav                              8.                                                  -:+       Novák Aleš

                          1.5 : 6.5                                                                        1.5 : 6.5

 

Tabulka po 9. kole

              1.   ŠO+DDM Chrudim                                   9    9    0    0         18        53   :  19

              2.   AVE-Kontakt Pardubice                           9    7    0    2         14     44.5   :  27.5

              3.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   9    6    1    2         13        38   :  34

              4.   Polabí Sokol Kolín C                                9    4    3    2         11     38.5   :  33.5

              5.   TJ Synthesia Pardubice B                         9    4    1    4           9        37   :  35

              6.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí                     9    3    3    3           9     35.5   :  36.5

              7.   TJ Sokol Praha - Kobylisy                       9    4    0    5           8        34   :  38

              8.   TJ Spartak Vlašim                                    9    2    4    3           8        33   :  39

              9.   TJ Bohemians Praha B                             9    3    1    5           7        33   :  39

             10.   TJ Jiskra Hořice                                       9    3    0    6           6        29   :  43

             11.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         9    1    1    7           3     28.5   :  43.5

             12.   TJ Tourist Biomedica Říčany                   9    0    2    7           2        28   :  44

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.