Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - desáté kolo 16.03.03

I v desátém kole 2. české ligy východ naše družstva pokračovala ve vítězném tažení. Chrudim si vítězstvím 5,5:2,5 nad zdecimovaným Rychnovem n/Kn. udržela plný bodový zisk, Synthesia Pardubice B se po vítězství 6:2 nad odevzdanými Říčanami definitivně usídlila v první polovině tabulky a tak jen Ave-kontakt Pardubice mírně zaváhal a z H.Brodu přivezl jen bod za remizu 4:4. Další výsledky: Polabí C - Vlašim 4:4, Hořice - Kobylisy 2:6, Bohemians B - Vrchlabí 5,5:2,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - AVE-Kontakt Pardubice ŠO+DDM Chrudim - Panda Rychnov nad Kněžnou

         Rozhodčí:                                                            Rozhodčí: Jaroslav Volf

1.     Šenkýř Vladimír              1/2      Krupková Petra                                1.     Stehno Pavel                   1/2      Červinka Michal

2.     Tůma Jiří                            +:-       Hlavnička Jiří                                    2.     Sabol Marian                   1/2      Rydl František

3.     Černovský Jiří                 0:1      Šklíba Martin                                    3.     Němec Pavel                    1/2      Daniel Jiří

4.     Jelínek Václav                 1/2      Sýkora Josef                                       4.     Hlaváček Robert            1/2      Šípek Vítězslav

5.     Štolba Miloš                    1/2      Veselý Tomáš                                     5.     Vařejčko Josef                 1/2      Pavelka Vladimír

6.     Šplíchal Petr                    0:1      Smutný Jan                                         6.     Kokeš Bohuslav             +:-      

7.     Strnad Josef                      1/2      Vobořil Pavel                                    7.     Krys Jaromír                     +:-      

8.     Fiala Zdeněk                    1:0      Třasák Ondřej                                    8.     Jarábek Vratislav            +:-      

          4 : 4                                                                           5.5 : 2.5

Polabí Sokol Kolín C - TJ Spartak Vlašim           TJ Jiskra Hořice - TJ Sokol Praha - Kobylisy

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Chmiel Pavel                   0:1      Volák Michal                                     1.     Novotný Jaroslav          1/2      Dvořák Jan

2.     Moravec Michal              1/2      Vojta Tomáš                                       2.     Dušek Martin                  0:1      Paulovič Martin

3.     Efler Lukáš                       1/2      Mejzlík Ondřej                                 3.     Kořínek Ondřej              1/2      Šimek Petr

4.     Efler David                       1:0      Horák Vladimír                                 4.     Roško Luboš                  0:1      Kopta Pavel

5.     Lorenc Tomáš                  1/2      Daneš Jaroslav                                  5.     Šedivý Aleš                     0:1      Janda Jiří

6.     Beneš Petr                        1/2      Pecháček Stanislav                          6.     Šmíd Jaroslav                  0:1      Adámek Petr

7.     Marek Miroslav              1:0      Vojta Pavel                                        7.     Fikr Lukáš                       0:1      Novák Matyáš

8.     Vinklárek Ondřej           0:1      Mejzlík Vojtěch                                8.     Baláž René                       1:0      Turek Karel

          4 : 4                                                                              2 : 6

TJ Bohemians Praha B - Sklípek Spartak Vrchlabí Synthesia Pardubice B - Tourist Biomedica Říčany

         Rozhodčí:                                                        Rozhodčí: František Navrátil

1.     Choleva Zdeněk              1/2      Fiala Jaroslav                                     1.     Hostinský Jiří                 +:-       Černý Martin

2.     Chura Jan                          1:0      Hála Bohumil                                    2.     Kourek Josef                    1/2      Voráček Miroslav

3.     Vanka Miloslav              0:1      Štursa Jan                                            3.     Šťastný Jan                      1:0      Hrubant Ivan

4.     Illetško Jaroslav             1/2      Bláha Milan                                       4.     Navrátil František         1/2      Straka Jaroslav

5.     Kopička Karel                 1/2      Špaček Libor                                     5.     Movsesian Mouseg       1:0      Vavřinec Tomáš

6.     Kalous Miroslav            1:0      Chalupecký Vladimír                      6.     Šilar Lubomír                  1/2      Říha Jaroslav

7.     Pokorný Milan               1:0      Steiner Petr                                        7.     Trojan Luboš                  1:0      Doležal Radoslav

8.     Korsa Jindřich                 1:0      Tejkal Lubomír                                 8.     Just Pavel                         1/2      Havlík František

         5.5 : 2.5                                                                           6 : 2

 

Tabulka po 10. kole

      1.   ŠO+DDM Chrudim                                 10  10    0    0         20     58.5   :  21.5

      2.   AVE-Kontakt Pardubice                         10    7    1    2         15     48.5   :  31.5

      3.   Panda Rychnov nad Kněžnou                 10    6    1    3         13     40.5   :  39.5

      4.   Polabí Sokol Kolín C                              10    4    4    2         12     42.5   :  37.5

      5.   TJ Synthesia Pardubice B                       10    5    1    4         11        43   :  37

      6.   TJ Sokol Praha - Kobylisy                     10    5    0    5         10        40   :  40

      7.   TJ Bohemians Praha B                           10    4    1    5           9     38.5   :  41.5

      8.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí                   10    3    3    4           9        38   :  42

      9.   TJ Spartak Vlašim                                  10    2    5    3           9        37   :  43

     10.   TJ Jiskra Hořice                                     10    3    0    7           6        31   :  49

     11.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                       10    1    2    7           4     32.5   :  47.5

     12.   TJ Tourist Biomedica Říčany                 10    0    2    8           2        30   :  50

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.