Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - jedenácté kolo 30.03.03

Poslední jedenácté kolo 2. české ligy východ potvrdilo letošní suverenitu družstva Chrudimi, které nezaváhalo ani v zápase s druhým v pořadí Ave-kontaktem Pardubice a po vítězství 5,5:2,5 obsadilo první příčku s plným počtem bodů a impozantním náskokem 7 bodů !! Další zápasy: Vrchlabí - Synthesia B 3:5, Říčany - H.Brod 3,5:4,5, Kobylisy - Bohemians B 4:4, Vlašim - Hořice 4,5:3,5, Rychnov n/Kn - Polabí C 2:6. Nepřehlédnutelnou zajímavostí této soutěže je i skutečnost, že družstva z našeho kraje obsadila všechna čelní místa v tabulce (v družstvu Polabí C hrálo 6 hráčů z Pardubic) !


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

Tourist Biomedica Říčany - Jiskra Havlíčkův Brod Sklípek Spartak Vrchlabí - Synthesia Pardubice B

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Voráček Miroslav           0:1      Šenkýř Vladimír                                1.     Štursa Jan                         1:0      Kourek Josef

2.     Petras Milan                    1/2      Tůma Jiří                                              2.     Bláha Milan                     1:0      Navrátil František

3.     Straka Jaroslav                0:1      Černovský Jiří                                   3.     Špaček Libor                   0:1      Movsesian Mouseg

4.     Vavřinec Tomáš               0:1      Běloušek Michal                              4.     Chalupecký Vladimír    0:1      Kastner Oldřich

5.     Říha Jaroslav                   1:0      Jelínek Václav                                   5.     Steiner Petr                      -:+       Šilar Lubomír

6.     Doležal Radoslav           1:0      Štolba Miloš                                      6.     Tejkal Lubomír               1:0      Trojan Luboš

7.     Buřil Petr                          1:0      Šplíchal Petr                                      7.     Hásek Pavel                    0:1      Just Pavel

8.     Havlík František            0:1      Strnad Josef                                        8.     Flégl Vlastimil                -:+       Picka Michal

          3.5 : 4.5                                                                           3 : 5

TJ Sokol Praha - Kobylisy - TJ Bohemians Praha B   TJ Spartak Vlašim - TJ Jiskra Hořice

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Šimek Petr                        1/2      Choleva Zdeněk                                1.     Soural Jan                         1/2      Novotný Jaroslav

2.     Kopta Pavel                     1/2      Chura Jan                                            2.     Vojta Tomáš                     1:0      Dušek Martin

3.     Janda Jiří                           1/2      Kopička Karel                                   3.     Mejzlík Ondřej               1:0      Roško Luboš

4.     Stejskal Pavel                 1/2      Kawaciuková Zuzana                      4.     Daneš Jaroslav                0:1      Šedivý Aleš

5.     Turek Karel                      1/2      Pokorný Milan                                 5.     Pecháček Stanislav       1/2      Šmíd Jaroslav

6.     Grus Jan                            1/2      Korsa Jindřich                                   6.     Vojta Pavel                      1/2      Fikr Lukáš

7.     Rozsypal Filip                1/2      Šmíd Miroslav                                   7.     Mejzlík Vojtěch             1:0      Baláž René

8.     Kovář Petr                        1/2      Matějka Petr                                      8.     Innemann František       0:1      Matonoha Ctirad

           4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

Panda Rychnov nad Kněžnou - Polabí Sokol Kolín C AVE-Kontakt Pardubice - ŠO+DDM Chrudim

         Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Kačírek Petr                     1/2      Jirovský Pavel                                  1.     Bernášek Jan                    1:0      Řezníček Jan

2.     Červinka Michal             0:1      Moravec Michal                                2.     Hlavnička Jiří                 1/2      Sabol Marian

3.     Novotný Josef                 0:1      Jedlička Aleš                                     3.     Šklíba Martin                  1/2      Němec Pavel

4.     Rydl František                0:1      Beneš Petr                                          4.     Sýkora Josef                     0:1      Pokorný Zdeněk

5.     Pirklová Hana                 1/2      Marek Miroslav                                5.     Petuchov Sergej             0:1      Hlaváček Robert

6.     Daniel Jiří                         1/2      Černý Jan                                            6.     Veselý Tomáš                  1/2      Bujnoch Radek

7.     Machlowski Slawomir  1/2      Franc Lubor                                       7.     Smutný Jan                       0:1      Vařejčko Josef

8.     Pavelka Vladimír            0:1      Vlasák Jiří                                           8.     Vobořil Pavel                 0:1      Jarábek Vratislav

 

Závěrečná tabulka

      1.   ŠO+DDM Chrudim                          11  11    0    0         22         64  :   24

      2.   AVE-Kontakt Pardubice                      11    7    1    3         15         51   :   37

      3.   Polabí Sokol Kolín C                           11    5    4    2         14      48.5   :   39.5

      4.   TJ Synthesia Pardubice B                    11    6    1    4         13         48   :   40

      5.   Panda Rychnov nad Kněžnou              11    6    1    4         13      42.5   :   45.5

      6.   TJ Sokol Praha - Kobylisy                  11    5    1    5         11         44   :   44

      7.   TJ Spartak Vlašim                               11    3    5    3         11      41.5   :   46.5

      8.   TJ Bohemians Praha B                        11    4    2    5         10      42.5   :   45.5

      9.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí                11    3    3    5           9         41   :   47

     10.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod               11    2    2    7           6         37  :   51

     11.   TJ Jiskra Hořice                              11    3    0    8           6      34.5  :   53.5

     12.   TJ Tourist Biomedica Říčany         11    0    2    9           2      33.5  :   54.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.