Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chrudim Open 2002 - konečné pořadí 17.07.02

Výsledky třetího ročníku Chrudim Open 2002.


Poř

Poř.

Příjmení

Jméno

ELOF

ELON

Stát

Body

Progres

Bucholz

1.

HÁBA

Petr

2531

2508

CZE

7

36,5

51

2.

HASANGATIN

Ramil

2517

0

RUS

7

36

52,5

3.

NUN

Jiří

2369

2359

CZE

6,5

35,5

52,5

4.

MACH

Petr

2249

2350

CZE

6

34

50

5.

KULHÁNEK

Tomáš

2362

0

CZE

6

32,5

49

6.

SABOL

Marian

2324

2319

CZE

6

31

49

7.

BARTOŠ

Jan

2225

2212

CZE

6

30,5

41,5

8.

VESSELOVSKY

Serguei

2438

0

CZE

5,5

33

52,5

9.

ŠEBESTA

Petr

2126

2054

CZE

5,5

30,5

48,5

10.

MASHINSKAYA

Iulia

2306

0

RUS

5,5

30,5

48

11.

STEHNO

Pavel

2253

2250

CZE

5,5

30

48

12.

HALLDORSSON

Jon Arni

2214

0

ISL

5,5

28,5

44,5

13.

KRYS mladší

Jaromír

2025

2063

CZE

5,5

27,5

43

14.

HÁJEK

Jiří

2180

0

CZE

5,5

26,5

44,5

15.

KOZÁK

Miloš

2215

2204

CZE

5,5

25,5

46,5

16.

LONDÝN

Radek

2176

2182

CZE

5

29,5

48,5

17.

POKORNÝ

Zdeněk

2314

0

CZE

5

25,5

41,5

18.

KOMÁREK

David

2123

2113

CZE

5

25

44,5

19.

KASTNER

Vojtěch

0

1772

CZE

5

23,5

39,5

20.

ORZECHOWSKI

Grzegorz

0

1950

POL

5

23

43,5

21.

PTÁČEK

Luboš

0

2009

CZE

5

21

39

22.

TEJKAL

Jiří

2082

0

CZE

4,5

24,5

41,5

23.

LINHART

Zbyněk

0

1946

CZE

4,5

24

41,5

24.

POKORNÝ

Ondřej

0

1885

CZE

4,5

23,5

41

25.

LASZKIEWICZ

Jerzy

0

2018

POL

4,5

22,5

42

26.

TADJERBASHI

Amir

0

1917

SWE

4,5

22

41

27.

HOUŠKA

Bronislav

0

1977

CZE

4,5

22

39

28.

KASTNER

Kamil

0

1877

CZE

4,5

20

36

29.

HOLST

Conny

2191

2265

SWE

4

24,5

41,5

30.

HÁJEK

Jaroslav

2043

1961

CZE

4

22

41

31.

HOUŠKOVÁ

Magdalena

2117

2155

CZE

4

22

37,5

32.

RATOLÍSTKA

Josef

2106

0

CZE

4

20,5

43

33.

BĚLOHLÁVEK

Jiří

0

1826

CZE

4

19

39,5

34.

INGASON

Sigurdur

2001

0

ISL

4

18,5

36

35.

POKORNÝ

Jan

0

1711

CZE

4

17,5

36

36.

MRHA

Jan

0

1820

CZE

4

15

31

37.

KARABA

David

0

1795

CZE

3,5

17,5

35,5

38.

CVEJN

Jaroslav

0

1560

CZE

3,5

16,5

34

39.

FRAMBERK

Jan

0

1679

CZE

3,5

15

34,5

40.

JERMAN

Miloš

0

1600

CZE

3,5

14

33,5

41.

KRYS

Jaromír

0

1645

CZE

3,5

14

29

42.

TADJERBASHI

Kamelia

0

1371

SWE

3

15

34,5

43.

STRYKA

Rostislav

0

1459

CZE

3

13

29

44.

DUSZENKO

Michal

0

1750

POL

3

12

30

45.

KRYS

Jan

0

1283

CZE

2,5

10

28

46.

KRYS nejml.

Jaromír

0

1364

CZE

2,5

6

28,5

47.

HLAVÁČEK

Bedřich

0

1598

CZE

1,5

9

32

48.

JAREK

Andrzej

0

1750

POL

1

5

30,5


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.