Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2003 - výkonnostní Open 26.07.03

Výkonnostní Open se stal kořistí ukrajinky Tatjany Shevchenko, další medaile patřily Pavlovi Karhánkovi a Martinovi Zemanovi. Z našich zástupců skončili nejlépe Marek Prokůpek na 6. místě, Jan Janko na 44. místě a Ondřej Pecina na 50. místě z 248 hráčů.


Rank Name NRtg FED Pts Fide BH. rtgŘ
1 SHEVCHENKO TATJAN 2000 UKR 8 42 52,5 1895
2 KARHANEK PAVEL 2111 CZE 7,5 38,5 53,5 1867
3 ZEMAN MARTIN 1952 CZE 7,5 36,5 48 1820
4 MOELLER KAMIL 1894 CZE 7 41 54,5 1824
5 MUSAKAEV EMIL 1950 RUS 7 36 48 1786
6 PROKUPEK MAREK 1864 CZE 7 35 49 1800
7 SOLNY MICHAL 1861 CZE 7 31 44,5 1716
8 VYBOCH JOZEF 1984 SVK 7 31 41,5 1766
9 BEISSER JACOB 1838 GER 6,5 38 54,5 1863
10 KOPASOV ALEXANDER 1950 RUS 6,5 36,5 51,5 1816
11 TROENG OLOF 1700 SWE 6,5 36 49 1880
12 NOVOTNY MICHAL 1912 CZE 6,5 35 48,5 1799
13 SKOROKHOV SERGEI 1950 RUS 6,5 34,5 48,5 1783
14 PERIK ALOIS 1856 CZE 6,5 34,5 46,5 1803
15 RUTSCHKE BERNHARD 1876 GER 6,5 34,5 45 1776
16 TYLE JAN 1840 CZE 6,5 33 48 1826
17 KAJAN MILAN 2044 SVK 6,5 32 46 1785
18 LEVSHAKOVA ALEXANDRA 2000 RUS 6,5 31 47 1744
19 BARON PREMYSL 1845 CZE 6,5 30,5 41,5 1709
20 ROZKOVEC JIRI 1749 CZE 6,5 28,5 42 1833
21 VIESITIS JURIS 1852 LAT 6,5 28,5 39 1659
22 KELLNER PETR 1866 CZE 6,5 25,5 39 1699
23 MALEK TOMAS 1752 CZE 6 34,5 52,5 1898
24 CERJAK ANDREJ 2090 SLO 6 34 50 1853
25 FIALA JAN 1826 CZE 6 33,5 48,5 1817
26 MACHEK IVO 1841 CZE 6 33 45 1771
27 KALKHOFF THOMAS 1819 GER 6 32,5 48,5 1878
28 SEVASTIANOVA MARIYA 1888 RUS 6 31 45,5 1744
29 KREJCI JAN 1795 CZE 6 30,5 45 1791
30 KRJUCHKOVA LUDMILA 1850 UZB 6 29,5 40,5 1730
31 NILSSON ANDERS 1828 SWE 6 29 41,5 1753
32 KREJCOVA KATERINA 1676 CZE 6 28,5 46 1883
33 POCHOP-JUN. KAREL 1738 CZE 6 28 51 1848
34 LINSTER PHILIPPE 1638 LUX 6 28 47 1826
35 GRASHUIS ALDERT-JAN 1774 NED 6 27,5 40 1819
36 FUCHS FRANTISEK 2007 CZE 6 26 45,5 1732
37 STRATONOWITSCH ANDRE 1717 GER 6 26 43 1880
38 BUERGEMEISTER MICHAL 1906 CZE 6 24 40,5 1724
39 URSIC MATEJA 1850 SLO 6 23 36 1622
40 ZHDANOVICH GENNADY 1950 RUS 5,5 33 48 1779
41 POUL STANISLAV 1821 CZE 5,5 32,5 50 1963
42 URSIC SIMONA 1850 SLO 5,5 31,5 48 1816
43 PALMQVIST FREDRIK 1986 SWE 5,5 31 47 1810
44 JANKO JAN 1831 CZE 5,5 31 45,5 1750
45 BRUNAT JAN 1647 CZE 5,5 30 50,5 1840
46 KOENIG ANDREAS 1759 GER 5,5 30 49,5 1882
47 BROUSEK JAN 1818 CZE 5,5 29 43,5 1788
48 LITOVSKIJ ANATOLIJ 2150 RUS 5,5 28 47,5 1794
49 SLAVIK LIBOR 1840 CZE 5,5 28 42,5 1691
50 PECINA ONDREJ 1797 CZE 5,5 28 39,5 1795
51 SVETLY JIRI 2025 CZE 5,5 27,5 43 1785
52 JAMBOR LADISLAV 1799 CZE 5,5 27,5 41,5 1757
53 BICEK RICHARD 1712 CZE 5,5 27 47,5 1868
54 NAJMAN JAN 1857 CZE 5,5 27 40 1729
55 PACOVSKY MARTIN 1807 CZE 5,5 27 38,5 1731
56 POPIOLEK MICHAEL 1813 GER 5,5 27 38 1637
57 SOMOVA TATJANA 1784 LAT 5,5 26 43 1740
58 UPITE AIJA 1869 LAT 5,5 26 40 1713
59 VYMETAL MILAN 1863 CZE 5,5 25,5 39,5 1698
60 ZAKHAROVA ADELAIDA 2000 RUS 5,5 25,5 39 1725
61 POSTL PETR 1877 CZE 5,5 24,5 40 1722
62 DEHMEL STEFANIE 1788 GER 5,5 24 42 1681
63 TRUKSA VACLAV 1845 CZE 5,5 24 37,5 1660
64 SHPAGIN VLAS 1950 RUS 5,5 23 41 1738
65 ZAVADILOVA JANA 1753 CZE 5,5 23 34 1760
66 RANTANEN VEIKKO 1912 FIN 5,5 22,5 35,5 1719
67 HUETTNER MILOS 1674 CZE 5 35 53,5 1900
68 BIERNATH THOMAS 1999 GER 5 31,5 47 1781
69 BUCHHOLZ RALF 1872 GER 5 31 47 1754
70 SKROCH MARTIN 1821 CZE 5 30 48,5 1848
71 RZEPECKA DOROTA 1850 POL 5 30 43 1681
72 WILLOCKX RITSAART 1800 BEL 5 29,5 48,5 1890
73 AUWENS MICHEL 1849 NED 5 29,5 41,5 1703
74 FURMAN BARTOSZ 1750 POL 5 29 49,5 1923
75 HOKE PETR 1680 CZE 5 28 48,5 1843
76 NEMCOVA KRISTYNA 1705 CZE 5 28 45,5 1820
77 CONRADY ALPHONSE 1950 LUX 5 28 40,5 1777
78 ELLERMANN FABIAN 1643 GER 5 27,5 46,5 1846
79 LACKO-JUN. DUSAN 1760 CZE 5 27,5 43,5 1906
80 SIMMERL STEFAN 1777 GER 5 27,5 43,5 1866
81 JIRSA LUKAS 1637 CZE 5 27 47 1846
82 MACICEK JAKUB 1780 CZE 5 27 42 1795
83 STETSKO LANITA 1850 BLR 5 26,5 43,5 1706
84 BLAHA BOHUSLAV 1759 CZE 5 26,5 43 1765
85 TVRDY RADOVAN 1814 CZE 5 26,5 42 1693
86 TRAPPMANN PETER 1712 GER 5 26 47 1859
87 AL-SUBAIEI ALI 1750 QAT 5 26 46,5 1865
88 ONDRACEK ONDREJ 1655 CZE 5 26 43,5 1868
89 TICHY STEPAN 1852 CZE 5 26 43 1698
90 SOMOVA OLGA 1848 LAT 5 26 38,5 1674
91 GRNA JOSEF 1829 CZE 5 25,5 39 1615
92 SULC JAROMIR 1785 CZE 5 24,5 42 1722
93 HENGEL GUY 1861 LUX 5 24,5 39 1701
94 SOMOVA NADEZDA 1867 LAT 5 24 42 1693
95 BERGER TOMAS 1788 CZE 5 23,5 34,5 1651
96 BOHMAN LEIF 1704 SWE 5 23 44,5 1898
97 NAZAROV ARTIOM 1950 RUS 5 23 38,5 1734
98 SETHI RISHI 1750 USA 5 22,5 41,5 1841
99 ROESELER WOLFGANG 1822 GER 5 22,5 33,5 1698
100 BOGDANOV NIKOLAI 1950 RUS 5 22 41,5 1740
101 BUCHWALD STEFAN 1860 GER 5 22 36,5 1680
102 AL-SULAITI FAHAD MOHAMMED Y J 1750 QAT 5 21,5 39 1762
103 TURECEK VACLAV 1879 CZE 5 21 36 1706
104 HEMMERLING PIT 1850 LUX 5 20,5 33 1663
105 PECAK IVAN 1776 CZE 5 19 33 1706
106 CONRARDY CLEMENTINE 1748 LUX 5 18,5 32,5 1631
107 BABULOVA MARIANA 1700 SVK 4,5 29,5 50 1869
108 JANOVSKY MARTIN 1885 CZE 4,5 27,5 46,5 1756
109 MATLOCHA-SEN. LUBOMIR 1762 CZE 4,5 27,5 43,5 1830
110 HOHLUKS ALEKSANDRS 1888 LAT 4,5 27,5 42 1741
111 KAECK RALF 1770 GER 4,5 27 47 1873
112 NISZTUK MICHAL 1950 POL 4,5 26 41,5 1747
113 ONOPRIENKO ELENA 2000 RUS 4,5 25,5 42,5 1766
114 LINHART JAN 1768 CZE 4,5 25,5 40 1710
115 SMEKAL ZDENEK 1788 CZE 4,5 25,5 39,5 1781
116 HOENECKE JUDITH 1719 GER 4,5 25 47 1856
117 GAJDZIK BARBARA 1950 POL 4,5 25 44,5 1763
118 HIEMER ULRICH 1645 GER 4,5 24,5 46 1859
119 WAPENHANS ALEXANDER 1622 GER 4,5 24,5 44,5 1801
120 PEKAR VACLAV 1718 CZE 4,5 24 43,5 1814
121 TIMOFEEVA POLINA 1950 RUS 4,5 24 41,5 1729
122 REZEK JAKUB 1782 CZE 4,5 24 37 1714
123 HRNCIARIK KAREL 1675 CZE 4,5 23,5 44,5 1847
124 SVOBODA JAN 1786 CZE 4,5 23,5 41 1735
125 HAJEK JIRI 1872 CZE 4,5 23,5 40,5 1737
126 MILER JAN 1885 CZE 4,5 23,5 34 1731
127 PRIBYL JAROSLAV 1523 CZE 4,5 22,5 40,5 1767
128 LANGR JIRI 1743 CZE 4,5 22,5 39 1833
129 POGLAJEN FRANC 1919 SLO 4,5 22,5 37,5 1731
130 SVAGERKA MICHAL 1481 CZE 4,5 22 42,5 1801
131 POSTUPA MARTIN 1676 CZE 4,5 21,5 42,5 1869
132 HACAPERKA MICHAL 1742 CZE 4,5 21,5 37 1845
133 SOUKAL ROMAN 1646 CZE 4,5 21 43 1859
134 FAIRAISL DUSAN 1699 CZE 4,5 21 42 1897
135 VISSER EGBERT-YNTE 1748 NED 4,5 20,5 40 1795
136 UVERIC DJORDJE 1999 CZE 4,5 20,5 35 1694
137 ARNDT MICHAEL 1751 GER 4,5 20 35,5 1738
138 PECINOVA MAGDA 1542 CZE 4,5 19,5 38,5 1792
139 MATOUS RADEK 1684 CZE 4,5 18,5 40,5 1894
140 PECNIK PRIMOZ 1750 SLO 4,5 18,5 35 1676
141 BRHLIK ANTONIN 1707 CZE 4,5 17,5 38,5 1675
142 RUZYAK PAVEL 1550 CZE 4,5 17,5 36 1747
143 MRHA JAN 1804 CZE 4,5 17,5 32,5 1634
144 VAN-DER-VEEN ANNE 1550 NED 4,5 17 36,5 1757
145 BARNA MANDY 1670 GER 4,5 17 36 1851
146 MUELLER PETR 1702 CZE 4,5 17 35,5 1751
147 ALQAHTANI KHALIFA 1750 QAT 4,5 15,5 33,5 1688
148 HLAVACEK TOMAS 1664 CZE 4 29 53,5 1872
149 KOLOSOV PAVEL 1950 RUS 4 26,5 46 1776
150 ZEINERT MICHAL 1749 CZE 4 26,5 44,5 1908
151 DZHABRAILOVA INARA 2000 RUS 4 25,5 46,5 1777
152 BENDA PETR 1755 CZE 4 25 44,5 1855
153 MROVEC JAN 1673 CZE 4 23,5 48,5 1838
154 REH THERESA 1418 GER 4 23,5 42,5 1784
155 MACURA JAN 1603 CZE 4 23,5 41 1800
156 KOCISCAK JIRI 1722 CZE 4 23 42,5 1796
157 AVRAMOV YITCHAK 1950 ISR 4 23 39,5 1720
158 KLEIN EYAL 1550 ISR 4 22 43,5 1787
159 KRETSCHMER OLIVER 1594 GER 4 21,5 40 1783
160 SIMEK ZDENEK 1430 CZE 4 21,5 39,5 1836
161 MARTINEC JAN 1776 CZE 4 21,5 35,5 1595
162 TINTI ELVINO 1543 ITA 4 21 40 1777
163 RIEDL HOLGER 1763 GER 4 20 37 1657
164 MESAROS JAN 1961 SVK 4 20 35,5 1712
165 LATALOVA IVANA 1616 CZE 4 19,5 42,5 1777
166 MARHAN FRANTISEK 1723 CZE 4 19,5 35,5 1790
167 ZIENTEK LUKAS 1622 CZE 4 18,5 43,5 1788
168 DUDA ANTONIN 1657 CZE 4 18,5 40 1856
169 SVIDA ROSTISLAV 1687 CZE 4 18 38,5 1758
170 RUSNAK JAN 1729 CZE 4 18 37,5 1703
171 BARTOLIC MIHA 1750 SLO 4 16,5 35,5 1696
172 DORN THOMAS 1495 GER 4 16,5 33,5 1722
173 VORSILKA JIRI 1641 CZE 4 16 37,5 1796
174 GOSLAWSKI NIKODEM 1750 POL 4 15 34 1643
175 KHALIAVIN NIKITA 1950 LAT 4 15 31 1668
176 SULIGA ECKHARD 1707 GER 4 14 32,5 1641
177 SKOKAN JAN 1759 CZE 4 14 32 1666
178 BISCHOFF MATTHIAS 1528 GER 3,5 23,5 44 1800
179 ZEMAN JIRI 1893 CZE 3,5 23,5 42,5 1726
180 FANTA JIRI 1762 CZE 3,5 21 37 1732
181 QUANCH HOANG BINH 1637 CZE 3,5 20,5 44,5 1828
182 STEIL-ANTONI FIONA 1734 LUX 3,5 20,5 43,5 1797
183 LANG ANDERS 1869 SWE 3,5 20 43 1680
184 KREJCI JAN 1714 CZE 3,5 20 40,5 1879
185 BENAK JAROSLAV 1632 CZE 3,5 19 40,5 1796
186 HORA MIROSLAV 1700 CZE 3,5 19 38,5 1798
187 PISKUN ALEXEI 1950 RUS 3,5 19 37,5 1709
188 DAHM RENE 1775 LUX 3,5 19 36 1632
189 KRIZ PAVEL 1674 CZE 3,5 18,5 37,5 1813
190 LACINA FILIP 1871 CZE 3,5 18 41,5 1678
191 CHUNDELA PETR 1544 CZE 3,5 18 41 1748
192 VAVRIK JIRI 1862 CZE 3,5 18 37,5 1663
193 BAMBUSEK VLADISLAV 1641 CZE 3,5 18 35,5 1824
194 KOPMANN JENS 1666 GER 3,5 17 40 1828
195 HERCIK PETR 1573 CZE 3,5 16,5 44,5 1762
196 JERMAN MILOS 1643 CZE 3,5 16,5 41,5 1799
197 RYCHNA LUKAS 1644 CZE 3,5 16,5 41 1814
198 KRAUZE ERIKA 1835 LAT 3,5 16 35,5 1627
199 MATLOCHA-JUN. LUBOMIR 1619 CZE 3,5 15,5 38,5 1769
200 BLANCK THORSTEN 1662 GER 3,5 14,5 37 1847
201 UPELNIEKS KARLIS 1902 LAT 3,5 14,5 32,5 1645
202 TADJERBASHI KAMELIA 1614 SWE 3,5 14 36 1766
203 VEZNIK PETR 1669 CZE 3,5 9 34,5 1721
204 MRAZ PAVEL 1703 CZE 3 19 40,5 1899
205 GEIST MADELEINE 1413 GER 3 17,5 38 1774
206 MACICEK JAN 1719 CZE 3 17 36,5 1773
207 ALQAHTANI MOHAMED 1750 QAT 3 17 36,5 1728
208 NITSCHKE JENS 1536 GER 3 17 34 1771
209 KIRS-SEN. PAVEL 1618 CZE 3 16,5 34 1767
210 BRUCKNER WOLFGANG 1463 GER 3 16,5 29 1739
211 VAJCNER JIRI 1624 CZE 3 15,5 42 1793
212 KACR ZBYNEK 1672 CZE 3 15,5 38,5 1810
213 FEAUX-DE-LACROIX SIBYLLE 1602 GER 3 15,5 34,5 1788
214 VOREL BOHUSLAV 1582 CZE 3 14,5 41 1768
215 BRNDIAR PAVEL 1624 CZE 3 14,5 40 1777
216 MARTINEK LUBOMIR 1622 CZE 3 14,5 37,5 1739
217 PANZINA JEKATERINA 1833 LAT 3 14,5 31 1630
218 SCHMIDTKE BERND 1551 GER 3 14 35 1741
219 GORSIC JURE 1750 SLO 3 14 33 1662
220 PILAR RADEK 1687 CZE 3 13 37,5 1780
221 VAN-VOORTHUIZEN ZILVESTER-SIMON 1817 NED 3 13 33 1690
222 HAAVISTO TIMO 1841 FIN 3 12,5 33,5 1608
223 BELLMAN YIGAL 1750 ISR 3 12 29 1660
224 LATKOVA KATRINA 1700 LAT 3 11,5 33 1702
225 DUSEK VLADIMIR 1682 CZE 3 11 36 1849
226 KRC MILAN 1647 CZE 3 10,5 34,5 1793
227 SHISHKOVS VSEVOLODS 1899 LAT 3 10,5 29,5 1658
228 TRMAC RADEK 1663 CZE 3 9 31,5 1789
229 ZELENY DALIBOR 1738 CZE 2,5 19 36,5 1851
230 HENLA LARS 1370 GER 2,5 16 34,5 1748
231 SIGURDSSON ARNAR 1750 ISL 2,5 14,5 32 1708
232 GOETZ KATHARINA 1700 GER 2,5 14 40,5 1795
233 KILLER FRANTISEK 1706 CZE 2,5 11,5 34,5 1749
234 UREK BRANKO 1853 SLO 2,5 11 29 1659
235 KASAL JAROSLAV 1574 CZE 2,5 10,5 34 1758
236 MARCINKEVICS OSKARS 1950 LAT 2,5 8 26 1693
237 MASTALIR JOSEF 1625 CZE 2,5 7,5 28 1662
238 REH REBECCA 1441 GER 2,5 7 30,5 1645
239 KRUZITIS RONALDS 1805 LAT 2 10 32,5 1599
240 BREUER DANIEL 1453 GER 2 9,5 33,5 1767
241 PROZUMENS ARTURS 1750 LAT 2 8 31,5 1690
242 ZABEHLICKY JIRI 1750 CZE 2 7,5 28 1681
243 FEICHT ROLAND 1541 GER 2 7,5 26 1736
244 ZAKOUCKY OTTO 1605 CZE 2 7 31 1787
245 BANACH JAROMIR 1766 CZE 2 6 20 1583
246 KUCHTA JIRI 1589 CZE 1,5 11,5 35,5 1762
247 ZAVADIL ROMAN 1624 CZE 1,5 9 34 1742
248 KUZMIN VLADIMIR 2150 RUS 0 0 8 1595

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.