Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2003 - amatérský Open 26.07.03

Mezi 255 účastníky převážně žákovského věku suverénně kraloval ruský zástupce Sergej Titkov (jako jediný získal plný počet bodů), druhé místo patřilo českému hráči Pavlu Šteinerovi. Naši zástupci se v poli 255 startujících ztráceli - nejlépe dopadl Jaromír Krys na 41. místě.


Rank Name NRtg FED Pts Fide BH. rtgŘ
1 TITKOV SERGEY 1250 RUS 9 45 53 1586
2 STEINER PAVEL 1667 CZE 7,5 38 51,5 1564
3 WALL HENRIK 1631 GER 7,5 36,5 48 1561
4 GVOZDEV LEONID 1250 RUS 7 38,5 51 1633
5 LYSZCZ MARIUSZ 1750 POL 7 37,5 53 1478
6 CHALOUPKA MARTIN 1697 CZE 7 37 50 1576
7 BUSSE NADINE 1605 GER 7 36 48,5 1577
8 FRIIS JESPER 1658 DEN 7 35,5 49,5 1543
9 WEISS PETR 1770 CZE 7 33,5 48,5 1557
10 KARASEK LUKAS 1550 CZE 7 33,5 47 1568
11 PERTL NIKOLA 1539 CZE 7 31,5 46,5 1629
12 NEMEC VACLAV 1442 CZE 7 29 44,5 1660
13 KOROLKOV ANATOLY 1250 RUS 6,5 38,5 54,5 1634
14 NETUSIL JAKUB 1758 CZE 6,5 37,5 50,5 1515
15 MUSAKAEV NAIL 1750 RUS 6,5 36 49 1610
16 PORAT MAIA 1700 ISR 6,5 36 48,5 1512
17 PINNO EUGEN 1791 GER 6,5 35,5 54 1603
18 SMITH NIGEL 1750 ENG 6,5 35 50 1526
19 MAREK PETR 1250 CZE 6,5 31,5 47 1613
20 OGRADI GREGOR 1582 SLO 6,5 31 42,5 1516
21 MOROZ NATALYA 1850 UKR 6,5 30,5 39,5 1527
22 MOROZ ALYONA 1850 UKR 6 35,5 55 1631
23 SEVCIK MIROSLAV 1767 CZE 6 35 52 1572
24 STEFANIC TOMAZ 1598 SLO 6 35 51,5 1533
25 GERASIMOVIC STANISLAV 1750 LTU 6 33 51 1522
26 MACA KAMIL 1583 CZE 6 32,5 53 1576
27 NADVESNIK MAJA 1735 SLO 6 32,5 51 1544
28 HAUPT JAROMIR 1591 CZE 6 32,5 45,5 1531
29 SIRAJ DEJAN 1561 SLO 6 32,5 45,5 1444
30 KOSTURKO STEFAN 1250 CZE 6 32 46,5 1593
31 SDUNZIK JENNIFER 1692 GER 6 31,5 49,5 1524
32 LUBBE ALEXANDER 1623 GER 6 31,5 47 1479
33 MALINA TOMAS 1707 CZE 6 31 49,5 1512
34 BIRKE BRUNO 1689 GER 6 30 49 1504
35 LAZAR MIRAN 1750 SLO 6 30 46 1536
36 DURANT STEFANE 1630 GER 6 30 46 1423
37 KURKA PAVEL 1250 CZE 6 30 43,5 1607
38 STAWUJAK MACIEJ 1550 POL 6 29,5 43,5 1589
39 LEMSOM NICO 1550 NED 6 29 46 1540
40 STEIL-ANTONI DARIO 1559 LU,5 6 29 44,5 1468
41 KRYS JAROMIR 1624 CZE 6 29 43,5 1434
42 PYRKOSZ ELZBIETA 1800 POL 6 28,5 45 1525
43 VERRIJDT WILLEM 1587 BEL 6 28 43,5 1424
44 WALL MAX 1549 GER 6 27 46,5 1463
45 BUDZOWSKI PIOTR 1750 POL 5,5 36,5 57 1482
46 MATZNER RADOMIL 1632 CZE 5,5 34 51 1569
47 RYTAROWSKI KAMIL 1750 POL 5,5 33 49 1566
48 CIESLA MICHAL 1750 POL 5,5 31 48,5 1505
49 SOMER JAKUB 1555 CZE 5,5 31 45,5 1525
50 DUDEK KAREL 1661 CZE 5,5 30,5 47 1502
51 KIRS DUSAN 1605 CZE 5,5 30 40 1409
52 GUSTKE SOPHIE 1464 GER 5,5 29 48 1638
53 KRASA MAREK 1618 CZE 5,5 29 44,5 1485
54 ZAVADILOVA BARBORA 1589 CZE 5,5 29 43 1418
55 VOROBJEVA EVGENIA 1250 RUS 5,5 29 42,5 1598
56 SCHOLZ ROBERT 1311 GER 5,5 28,5 45,5 1616
57 POSPISIL PETR 1634 CZE 5,5 28 45 1427
58 PITKAERANTA TAPIO 1692 FIN 5,5 27,5 42,5 1462
59 HAVAR-VEA DAG 1250 NOR 5,5 27,5 42 1556
60 TROESTRUM TINA 1360 GER 5,5 27 45 1595
61 BERGMANN HANS-DIETER 1524 GER 5,5 27 44,5 1674
62 BIKTIMIROVS KONSTANTINS 1950 LAT 5,5 27 44,5 1469
63 BAER DANIEL 1511 GER 5,5 27 40,5 1598
64 KOMLOSI FRANTISEK 1550 SVK 5,5 27 40 1516
65 MATEJCEK JIRI 1412 CZE 5,5 26,5 44 1592
66 JORGENSEN ORLA-EILEGAARD 1421 DEN 5,5 26,5 43,5 1621
67 KOUBA STANISLAV 1475 CZE 5,5 26,5 42 1574
68 OMTVEDT ALEKSANDER 1250 NOR 5,5 26 42 1541
69 HALBRSTAT DAVID 1352 CZE 5,5 26 39,5 1573
70 GOETZE NADJA 1328 GER 5,5 25,5 43 1597
71 CIZEK ONDREJ 1558 CZE 5,5 24,5 40,5 1413
72 STAWUJAK NATALIA 1700 POL 5,5 23 42,5 1455
73 SABOLOVA GABRIELA 1550 CZE 5,5 21,5 37 1395
74 KRAL LADISLAV 1502 CZE 5,5 21 39 1533
75 VOCHOZKA JINDRICH 1778 CZE 5 32,5 49 1597
76 SCHLOETZER RALF 1630 GER 5 31 46 1519
77 HUEBSCHER JOACHIM 1690 GER 5 30 49 1506
78 FOUKAL ZDENEK 1588 CZE 5 29,5 50 1523
79 MIKYSKA KAMIL 1553 CZE 5 29,5 42,5 1492
80 AL KHELAIFI MUBARAK 1550 QAT 5 28 47 1519
81 VALA FILIP 1561 CZE 5 28 46 1481
82 DUSZKIEWICZ MAREK 1550 POL 5 27,5 48 1544
83 ZEITLER PATRICK 1493 GER 5 27,5 46,5 1641
84 NEUMANOVA MONIKA 1346 CZE 5 27,5 43,5 1620
85 DELLA-ROSSA ANASTASIA 1850 RUS 5 27 44,5 1496
86 KALHOUS MIROSLAV 1554 CZE 5 26,5 42,5 1513
87 PAJNHART TADEJ 1542 SLO 5 26,5 40 1587
88 SCHAINK DAAN 1557 NED 5 26 43,5 1492
89 ZWACK JOSEF 1452 GER 5 25,5 47 1621
90 GABLECH IMRICH 1540 CZE 5 25,5 45,5 1539
91 FRANTA STANISLAV 1483 CZE 5 25 45 1610
92 JANECEK ONDREJ 1517 CZE 5 25 39,5 1533
93 SKOKAN FRANTISEK 1547 CZE 5 24 41,5 1428
94 VANEK MARIAN 1550 CZE 5 24 38 1520
95 ZAMECNIK JAN 1438 CZE 5 23,5 41 1664
96 DREWS MARCUS 1496 GER 5 23 42 1510
97 KOEKKOEK ANTHONIJ-ADRIAAN 1350 NED 5 23 40 1600
98 KOZARSKI FILIP 1650 SLO 5 23 38 1400
99 VAN DEN BERGH JOOP 1550 NED 5 23 34 1375
100 NEUENBAEUMER JAN HOLGER 1475 GER 5 22,5 41 1631
101 PISTORA LUBOMIR 1466 CZE 5 22 43,5 1636
102 BUJNOCH TOMAS 1350 CZE 5 22 41 1588
103 KOLAR DANIEL 1550 CZE 5 22 37 1404
104 KOZARSKI LARA 1560 SLO 5 22 34 1380
105 GOSLAWSKA CECYLIA 1700 POL 5 21,5 44 1432
106 CERVINKA RUDOLF 1425 CZE 5 20 44,5 1668
107 LATVALA PENTI 1633 FIN 5 20 37,5 1382
108 MILFORT VACLAV 1557 CZE 4,5 29,5 44 1558
109 JANSEN-VASILEVA INNA 1700 LU,5 4,5 28 44 1535
110 HRUSKA VLADISLAV 1575 CZE 4,5 28 44 1482
111 TRPIN ALENKA 1627 SLO 4,5 27 44 1363
112 URSIC JAKOB 1551 SLO 4,5 27 43,5 1401
113 SCHNEIDER KARL 1315 GER 4,5 26,5 46 1593
114 STANKOVA ZUZANA 1250 CZE 4,5 26,5 40,5 1610
115 NIEZGOLA BOLESLAV 1750 POL 4,5 25,5 46 1507
116 STENMAN ROLAND 1561 SWE 4,5 25,5 38,5 1325
117 BARTA JIRI 1544 CZE 4,5 25 48 1574
118 BALACEK TADEAS 1550 CZE 4,5 25 45 1484
119 JARABINSKY MARTIN 1360 CZE 4,5 25 40 1593
120 REINL WALTER 1506 GER 4,5 24,5 45,5 1509
121 BILLER NIKKLAS 1250 GER 4,5 24,5 42 1571
122 LAAKE TAMARA 1535 GER 4,5 24 44 1537
123 GRIGOLEIT LEON 1250 GER 4,5 24 42 1579
124 PIRSCHEL ROBERTO 1381 GER 4,5 24 40 1614
125 PORAT RAMI 1550 ISR 4,5 23,5 44 1338
126 LOEVAAS TORE 1350 NOR 4,5 23,5 40 1569
127 FROEHLICH FRANK 1250 GER 4,5 23,5 39,5 1584
128 RUZICKOVA HELENA 1515 CZE 4,5 23 40 1475
129 NEKUDA JUN JAROSLAV 1446 CZE 4,5 22,5 44 1602
130 LEBON MATEJ 1524 SL0 4,5 22,5 41,5 1392
131 STEFEK PETR 1475 CZE 4,5 22,5 40,5 1616
132 KOROS LADISLAV 1350 CZE 4,5 22,5 36,5 1582
133 RADOMSKI TADEUSZ 1550 POL 4,5 22 39 1315
134 LEKS MARIA 1550 POL 4,5 22 37 1341
135 BARTOSOVA LUCIE 1340 CZE 4,5 21,5 40 1560
136 CHLEWINSKI ARTUR 1250 POL 4,5 21,5 39 1550
137 SRNEC MICHAL 1250 CZE 4,5 21,5 38,5 1513
138 URSIC JOZEF 1500 SLO 4,5 21 40 1459
139 DANILOVA TATIANA 1550 RUS 4,5 21 35 1339
140 BUERGEMEISTEROVA PAVLA 1396 CZE 4,5 20,5 42 1643
141 PORAT MOTKE 1550 ISR 4,5 20 45,5 1280
142 KRANJEC PRIMOZ 1563 SLO 4,5 20 40 1367
143 JANECEK VACLAV 1434 CZE 4,5 19,5 35,5 1675
144 ELIASSEN DAG 1250 NOR 4,5 19 39,5 1551
145 STEHLIK PAVEL 1750 CZE 4,5 17,5 37 1385
146 MEYER SANDRA 1250 GER 4,5 17,5 36,5 1545
147 JEITZ FRANCIS 1573 LU,5 4,5 17,5 36 1346
148 BURILOVA PETRA 1473 CZE 4,5 17,5 34,5 1471
149 EVERS PAUL 1250 NED 4,5 17 37 1598
150 BUIL FRITS 1550 NED 4,5 15,5 31 1291
151 STEIL RAYMOND 1637 LU,5 4,5 14,5 35,5 1391
152 KREJCI VLADIMIR 1786 CZE 4 25,5 44 1474
153 KAISER WOLFGANG 1315 GER 4 24,5 43,5 1599
154 SUCHOMEL OLDRICH 1561 CZE 4 23,5 42,5 1345
155 SIMLOVA JANA 1496 CZE 4 23,5 42 1515
156 BOURDOV PETR 1750 RUS 4 23,5 42 1473
157 PLETSCH CLAUDE 1417 LU,5 4 23,5 41 1592
158 DAXNER PETR 1550 CZE 4 23 41,5 1381
159 KUEBLER BASTIAN 1400 GER 4 22,5 43 1593
160 VAN-DIJEN RAMSES 1590 NED 4 22,5 40,5 1374
161 KOSTYLEV IVAN 1750 RUS 4 21,5 41,5 1457
162 BOHUNEK JAN 1250 CZE 4 21,5 37,5 1579
163 KVAPIL PAVEL 1250 CZE 4 21 39,5 1539
164 DUPONT MARC 1469 LU,5 4 21 36,5 1570
165 BORKOWSKI HELMUT 1750 POL 4 20 42,5 1411
166 SPYCHALSKA BOZENA 1550 POL 4 20 37 1418
167 STAWUJAK MAURYCY 1750 POL 4 19 39 1427
168 SEBEK JIRI 1458 CZE 4 19 38,5 1592
169 ZELENKA PAVEL 1464 CZE 4 18,5 40,5 1515
170 CERNY DAVID 1250 CZE 4 18,5 38 1566
171 WELLE BERND 1480 GER 4 18,5 36 1528
172 DUSEK VOJTECH 1550 CZE 4 18,5 34 1271
173 PENNE BO 1250 GER 4 18 38,5 1535
174 ONDRAK MAREK 1550 CZE 4 18 32 1321
175 DORN CARINA 1270 GER 4 17,5 37,5 1584
176 ORIGER MURIEL 1593 LU,5 4 17,5 35,5 1358
177 SEVASTIANOVA NADEZHA 1700 RUS 4 17 35,5 1400
178 HLOUSEK DUSAN 1397 CZE 4 17 34,5 1616
179 SCHWEIGER HASHEM 1250 GER 4 16 36,5 1477
180 HOHLUKA ARINA 1700 LAT 4 15,5 41 1386
181 SCHULZ MARION 1408 GER 4 14,5 36,5 1595
182 KRASIEWICZ DAWID 1350 POL 4 14,5 33,5 1553
183 WEH TOBIAS 1292 GER 4 13 32,5 1589
184 NEMCOVA KAROLINA 1575 CZE 3,5 24,5 40 1432
185 MALINOVSKY KAREL 1586 CZE 3,5 22,5 42,5 1399
186 TYLE PETR 1348 CZE 3,5 22,5 41,5 1593
187 URSIC MOJCA 1250 SLO 3,5 20,5 43,5 1549
188 MUSTAFINA DINARA 1850 RUS 3,5 20 42 1445
189 GAFNER KONSTANTIN 1750 RUS 3,5 18,5 41,5 1450
190 KOCOURKOVA ZUZANA 1327 CZE 3,5 18,5 39,5 1572
191 LIESKE ANDRE 1263 GER 3,5 18 39,5 1561
192 DSHUROWA PETRA 1425 GER 3,5 18 38 1633
193 SNARHEIM SYNNOEVE 1250 NOR 3,5 17,5 40,5 1584
194 MEYER STEPHAN 1250 GER 3,5 17,5 37 1523
195 PENNE GERNOT 1250 GER 3,5 17,5 36,5 1536
196 IVANOV PAVEL 1750 RUS 3,5 17 41 1429
197 KREIVAITIS SIMONS 1750 LAT 3,5 16 40,5 1422
198 SIBAJEVS VLADIMIRS 1750 LAT 3,5 15,5 37,5 1419
199 BERGRREN KLAS 1365 SWE 3,5 15,5 35,5 1583
200 RIGEL FILIP 1448 CZE 3,5 15 38 1566
201 KAMRLA ROBIN 1250 GER 3,5 15 34,5 1575
202 GRIGOROVA ANNA 1550 RUS 3,5 15 29,5 1259
203 AL-AJJI ABDULAZIZ 1550 QAT 3,5 14,5 31 1269
204 SEJRKOVA PETRA 1250 CZE 3,5 13,5 33 1536
205 GOSKAWSKI BARTOSZ 1250 POL 3,5 12 27 1544
206 AHLANDER TOVE 1335 SWE 3 19 39,5 1572
207 NAUGHTON TONY 1350 IRL 3 19 22 1583
208 LANGNER GINA 1250 GER 3 18,5 39 1498
209 LAU KRISTINA 1250 GER 3 18 40,5 1548
210 THIEL HARRY 1490 GER 3 18 40 1421
211 LYNCH DANIEL 1550 IRL 3 18 23,5 1350
212 FROEHLICH NICOLE 1250 GER 3 17,5 36 1554
213 FAKAN PETR 1550 CZE 3 16,5 33 1279
214 SCHMIDT JAN-JUSTUS 1250 GER 3 16 36 1555
215 AL KHULAIFI NOOT 1550 QAT 3 16 35 1308
216 ALMARRI SAOUD 1550 QAT 3 16 31 1356
217 HIEMER HELMUT 1250 GER 3 15,5 34 1526
218 STOKKE BJARNE 1250 NOR 3 15 36 1516
219 STUMPE DANNY 1250 GER 3 15 32,5 1586
220 KARABA VIKTOR 1250 CZE 3 15 31,5 1559
221 DOHM MICHELINE 1350 LU,5 3 14 36 1510
222 HRNCIR PETR 1350 CZE 3 14 35,5 1553
223 AL KHULAIFI MOOZA 1550 QAT 3 14 30,5 1353
224 AL-ISHAQ OMARBEN HASSAN A O 1550 QAT 3 12 35,5 1261
225 KRASIEWICZ AGNIESZKA 1250 POL 3 12 28 1550
226 SCHROETER PATRICK 1250 GER 3 11,5 33 1542
227 ZAVIALOVA IRINA 1700 RUS 3 11,5 33 1394
228 AL-ISHAQ RASHID 1550 QAT 3 9,5 29,5 1266
229 SAED KHALIFA 1550 QAT 3 9,5 28 1461
230 AL-AJJI ABDULLA 1550 QAT 3 9 28 1272
231 AL-JEFAIRI NOORA 1550 QAT 2,5 18,5 38,5 1366
232 AL-MAHDI GHANIM 1550 QAT 2,5 15,5 33 1392
233 MALEK LUKAS 1419 CZE 2,5 14 34 1643
234 LETZEL OLIVER 1250 GER 2,5 13 33 1559
235 AL KHULAIFI FATIMA 1550 QAT 2,5 12,5 37,5 1277
236 KRAGELE KARINA 1700 LAT 2,5 12,5 33 1388
237 AL-SUBAIEI AHMAD 1550 QAT 2,5 12 27 1276
238 AHLANDER ERICA 1298 SWE 2,5 11 34,5 1592
239 AL-MOHANNADI SARA 1550 QAT 2,5 10,5 27,5 1294
240 AL JEFAIRI ALYA 1550 QAT 2,5 9,5 29 1313
241 HAASE KEVIN 1250 GER 2,5 8,5 26 1516
242 AL-MOHANNADI SALMAN 1550 QAT 2,5 8 31 1365
243 VASILEVA ALEXANDRA 1700 KGZ 2,5 7,5 27 1420
244 SAFAR REEM 1550 QAT 2,5 4,5 30,5 1467
245 KRASIEWICZ DAMIAN 1350 POL 2 14 36 1555
246 VASAK LADISLAV 1565 CZE 2 12,5 23 1336
247 ABU-HOLAYQAN HASSAN ESSA M E 1550 QAT 2 11 32 1365
248 STAMATOW SYLVIA 1250 GER 2 10,5 37 1523
249 KRATOCHVIL ALES 1250 CZE 2 9 26 1525
250 AL KHELAIFI KHOLOUD 1550 QAT 2 7,5 27 1307
251 CHETALINE ALEKSANDR 1250 RUS 2 6 26 1545
252 SAFAT AL SHAYMAA 1550 QAT 2 5 32 1475
253 DOBROTOVA LENKA 1250 CZE 1,5 6 34 1552
254 VOLOSOV KONSTANTIN 1250 RUS 1 7 27,5 1487
255 COCEK OLDRICH 1250 CZE 1 4 33 1513

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.