Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2003 - turnaj družstev 18.07.03

Letošní ročník této soutěže byl povýšen na Mistrovství ČR čtyřčlenných družstev, což sice způsobilo zvýšený zájem, ale jen málo družstev mělo skutečně republikovou úroveň. Platilo to i o zástupcích našeho kraje - účast šesti družstev nebyla nic moc a také až 8 místo kombinovaného družstva Polabiny Pardubice bylo spíše zklamáním.


Rank Team Fed Gam. + = - Pts. Res. SB BH.
1 Dniepr UKR 7 6 1 0 22,5 0 361,8 116
2 A64  Grygov  A CZE 7 6 0 1 22 0 363,8 120
3 Zikuda CL - Turnov CZE 7 4 1 2 18 0 277,8 112
4 SK Sokol Klatovy CZE 7 4 2 1 17,5 0 254 112
5 OPSHSH A.Karpova Salekhard RUS 7 4 1 2 17 2 284,8 124
6 A64  Grygov  B CZE 7 3 3 1 17 2 275,8 118
7 Rigas Saha skola  A LAT 7 4 0 3 17 0 238,8 104
8 Rosignano  Pardubice CZE 7 4 2 1 16,5 0 254 109
9 TJ Bonex Teplice CZE 7 4 1 2 16,5 0 244,5 106
10 Zdar nad Sazavou CZE 7 3 3 1 16 3 245,8 110
11 TJ Namesti nad Oslavou CZE 7 3 4 0 16 3 240,5 106
12 Niemandos Commandos CZE 7 4 1 2 16 0 229,5 111
13 Sokol  Nachod CZE 7 4 0 3 16 0 210,5 103
14 Spartak  Pelhrimov CZE 7 4 1 2 16 0 199,3 95
15 Union  Plzen CZE 7 4 1 2 15,5 3 221,5 112
16 Sokol  Kobylisy  A CZE 7 3 3 1 15,5 1 226,3 104
17 Jiskra  Horice  A CZE 7 3 2 2 15,5 1 222,3 103
18 Mladost  Zilina  A SVK 7 3 3 1 15,5 1 220,8 102
19 Riga Rulle LAT 7 2 4 1 15,5 1 196 100
20 Znojemsti Orli CZE 7 3 1 3 15,5 1 185,5 92
21 Cerne pivonky CZE 7 4 0 3 15,5 0 216,3 101
22 Trinom  Zlin CZE 7 4 1 2 15 2 220 112
23 Pension Protez Janske Lazne CZE 7 4 0 3 15 0 227,5 114
24 Infinity  Pardubice  A CZE 7 3 2 2 15 0 187,3 94
25 Wilhelmshavener SF  I GER 7 3 0 4 15 0 165,3 87
26 Eurokomplex Autoskla  Pardubice CZE 7 4 1 2 14,5 0 199 99
27 Lokomotiva  Most CZE 7 3 1 3 14 0 212,5 111
28 SK Melnik 1885  A CZE 7 4 1 2 14 0 184,8 96
29 Stadion  Kutna Hora CZE 7 4 0 3 14 0 178,3 104
30 Tequilla Team CZE 7 3 0 4 14 0 128,5 75
31 Sporitelna  Praha CZE 7 3 0 4 13,5 0 184,5 100
32 SK Melnik 1885  B CZE 7 3 0 4 13,5 0 170,5 94
33 Sokol  Hradec Kralove CZE 7 3 0 4 13,5 0 164,3 96
34 Girls - Riga  B LAT 7 3 0 4 13,5 0 103 75
35 Stefanydes  Policka CZE 7 3 0 4 13 0 173,3 105
36 Riga  2003  C LAT 7 2 1 4 13 0 164 93
37 Tvrcel-Hon  Prelouc CZE 7 4 0 3 12,5 0 96,5 75
38 Roter Stern Wedding GER 7 4 0 3 12 4 150,8 97
39 Charms CZE 7 3 0 4 12 4 148,3 92
40 Fernet Team CZE 7 2 1 4 12 2 148,8 93
41 SK Trencin SVK 7 2 0 5 12 0 163,3 95
42 TJ Vinohrady  Brno CZE 7 2 1 4 12 0 153,5 92
43 Wilhelmshavener SF  II GER 7 2 0 5 12 0 137,8 88
44 Mladost  Zilina  B SVK 7 2 1 4 12 0 112,5 85
45 Jiskra  Horice  B CZE 7 2 2 3 11,5 2 138,3 93
46 Sokol  Vysehrad  Praha CZE 7 2 1 4 11,5 1 147 97
47 Sokol  Kobylisy  B CZE 7 1 2 4 11,5 1 141,8 89
48 Sokol  Jamy CZE 7 1 0 6 11 0 143,3 92
49 Pribramsky Spolek 2003 CZE 7 2 0 5 11 0 138,8 91
50 TJ  Sokol  Sendrazice CZE 7 2 1 4 10,5 1 122 88
51 Infinity  Pardubice  B CZE 7 2 1 4 10,5 1 92,5 77
52 ASK Koprivnice CZE 7 1 1 5 10 0 102,5 80
53 Sokol  Kobylisy  C CZE 7 1 0 6 6 0 50 82
54 SC Hertha Karstaedt GER 7 0 0 7 3 0 25,75 84

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.