Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2003 - superbleskový turnaj 18.07.03

Premiérový ročník bleskového turnaje s hracím tempem 2x3 min přivítal na startu slušných 56 účastníků, kteří po předkolech hráli ve finalových skupinách A-D. Nejlepšího výsledku z našich zástupců dosáhl Jan Bernášek, který ve finale A skončil na 5. místě, ve finale B triumfoval Michal Novotný na 1. místě a 13. místo obsadil Filip Hejkrlík.


Finale A
Los Tit Prijmeni Jmeno Fed. FELO NELO Body S-B Por.
1 IM SHAPOSHNIKOV EVGENY RUS 2566 10 59 1.
5 IM ROIZ MICHAEL ISR 2554 9 49,5 2.
11 MASLAK KONSTANTIN RUS 2439 8,5 55,5 3.
3 GM VYSOCHIN SPARTAK UKR 2560 7,5 46,5 4.
2 BERNASEK JAN CZE 2404 7,5 43,5 5.
6 KLENBURG MIKHAIL ISR 2377 7 46,25 6.
12 GM MALAKHATKO VADIM UKR 2498 7 43 7.
7 IM NEIKSANS ARTURS LAT 2429 7 34,5 8.
14 KONONENKO DMITRY UKR 2449 6 38,25 9.
13 IM KASPAROV SERGEY BLR 2482 4,5 27 10.
10 GM GUTMAN GENNADI UKR 2513 4,5 26,75 11.
9 IM GORIN LEONID RUS 2438 4,5 25,75 12.
4 SHKAPENKO PAVEL RUS 2399 4 25,25 13.
8 IM PISK PETR CZE 2347 4 20,75 14.
Finale B
Los Tit Prijmeni Jmeno Fed. FELO NELO Body S-B Por.
1 NOVOTNY MICHAL CZE 2220 11 63 1.
9 IM KIREEV ALEXEI RUS 2276 9,5 51,25 2.
14 JANDOUREK LUKAS CZE 2166 9 52,25 3.
4 FM FARAKHOV RAFAIL RUS 2422 8,5 45,75 4.
6 NAGIBIN GEORGE RUS 2262 8,5 45 5.
13 IM GROSS STEFAN CZE 2328 8,5 43 6.
11 FM HOLEMAR DAVID CZE 2334 8 46,5 7.
8 TJURINS ILJA LAT 2052 6 30,25 8.
5 DOVZHENKO VIKTOR UKR 2425 5,5 21,75 9.
12 HRUBES PAVEL CZE 2145 5,5 20,75 10.
10 HOSTICKA FRANTISEK CZE 2174 5 32,25 11.
7 CERNOVSKY JIRI CZE 2100 3 10,5 12.
2 HEJKRLIK FILIP CZE 2087 2 7 13.
3 VYKYDAL FRANTISEK CZE 2253 1 5,25 14.
Finale C
Los Tit Prijmeni Jmeno Fed. FELO NELO Body S-B Por.
11 SWICARZ MACIEJ POL 2308 10 59,25 1.
9 MISHIN ALEXEI RUS 2341 10 57,5 2.
7 MALIS JIRI CZE 2188 9 57,5 3.
4 STOLBA MILOS CZE 2088 9 55,75 4.
2 STREKALOVSKI VIKTOR RUS 2174 7 38 5.
5 KURPNIEKS VAIRIS LAT 2191 7 34,5 6.
6 KOROL JIRI CZE 2094 6,5 36,25 7.
3 WFM BURTASOVA ANNA RUS 2204 6 31 8.
12 PRAUDE RENATE LAT 2046 5,5 28,75 9.
13 BOLSAKOVS VADIMS LAT 2154 5 34 10.
14 SHPAGIN VLAS RUS 1988 4,5 25,25 11.
10 DANEK PAVEL CZE 2048 4,5 22,75 12.
8 ZELENKA JAROSLAV CZE 1970 4 20,5 13.
1 BATAEV ROMAN RUS 2245 3 23 14.
Finale D
Los Tit Prijmeni Jmeno Fed. FELO NELO Body S-B Por.
1 CAGARA PAULINA POL 2088 11 62,25 1.
2 GAVRILOVS DMITRIJS LAT 2082 11 62 2.
5 TRASAK ONDREJ CZE 1965 10 51,5 3.
10 NOVOTNY JOSEF CZE 2172 8 48,75 4.
11 PROCHAZKA PAVEL CZE 1654 8 39 5.
8 RUZICKA ALES CZE 1288 6,5 34,25 6.
9 TREPKA JAN CZE 1673 6,5 32,75 7.
6 RAFAJA MAREK CZE 1898 6,5 30,75 8.
7 MALIS PAVEL CZE 1250 6 25,5 9.
13 KRASA MAREK CZE 1618 5,5 24,75 10.
12 ZELENKA PAVEL CZE 1464 4,5 17,75 11.
4 MALIS PETR CZE 1250 4 12,5 12.
3 UPELNIEKS KARLIS LAT 1902 1,5 11,25 13.
14 KOUBA PETR CZE 1493 1 1,5 14.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.