Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - druhé kolo 13.11.02

Už ve druhém kole Divize F se pravděpodobně rozhodovalo o Černém Petru soutěže - v souboji nováčků podlehla Č. Třebová Synthesii C 2:6. Ostatní výsledky: Ústí n/O - Chrudim B 3:5, Hradec B - Náchod 4,5:3,5 , Evropa - Polička 3:5, Lípa - Eurokomplex 7:1, V. Mýto - Polabiny 3,5:4,5.


Jiskra Ústí nad Orlicí

Jiskra Ústí nad Orlicí

ŠO+DDM Chrudim B

3

5

 

Slavia Hradec Králové B

Sokol Náchod

4,5

3,5

 

Kavárna Evropa Pardubice

Štefanydes Polička

3

5

Rozhodčí: Šmajzr Martin

 

Rozhodčí: Novák Radomír

 

Rozhodčí: ??

 

1

Šmajzr Martin

Bujnoch Radek             V

0,5

0,5

 

 

1

Tajovský Martin

Ringel Zbyněk

0,5

0,5

 

 

1

Veselý Tomáš

Červený Martin

0

1

 

2

Hrubeš Pavel                H

Onderek David

0,5

0,5

 

 

2

Nun Josef

Cerha Michal

0,5

0,5

 

 

2

Smutný Jan

Lorenc Oldřich

0

1

 

3

Pokorný Tomáš            H

Vařejčko Josef

1

0

 

 

3

Novák Radomír

Čechura Petr

0,5

0,5

 

 

3

Korol Jiří

Zeman Arnošt

1

0

 

4

Volf Jaroslav

Krys Jaromír                

0

1

 

 

4

Jiruše Josef

Wenke Oldřich              H

0,5

0,5

 

 

4

Vodička Pavel

Houšková Magdaléna

0

1

 

5

Mareš Petr

Roušar Zbyněk

0

1

 

 

5

Jirásek Pavel               H

Kuchař Jiří

0,5

0,5

 

 

5

Pirklová Jarmila            H

Houška Bronislav

0,5

0,5

 

6

Holásek Pavel

Linhart Zbyněk

0

1

 

 

6

Bielavský Jiří               H

Štěpán Michal               H

0,5

0,5

 

 

6

Třasák Ondřej

Horký Pavel                 H

0,5

0,5

 

7

Valenta Vít                    H

Němec Bohumil

1

0

 

 

7

Tichý Miroslav             

Fuchs František

0,5

0,5

 

 

7

Macků Lubomír

Dospíšil Patrik

0

1

 

8

Švub Jan

Mrha Jan

0

1

 

 

8

Němec Otakar

Michel Ladislav             H

1

0

 

 

8

Krmenčík Roman

Černý Josef                 H

1

0

 

ŠK Lípa

Eurokomplex Autoskla Pardubice

7

1

 

Lokomotiva Česká Třebová

Synthesia Pardubice C

2

6

 

ŠK Vysoké Mýto

2222 Polabiny Pardubice

3,5

4,5

Rozhodčí: Balcar Jaroslav

 

Rozhodčí: Zelený Dalibor

 

Rozhodčí: Sabol Marian

 

1

Gonsior Evžen              H

Hejkrlík Filip

1

0

 

 

1

Hurt Lukáš

Šebesta Petr

1

0

 

 

1

Sabol Marian

Votava Jan                   H

0

1

 

2

Fiedler Bedřich

Sýkora Josef                V

0,5

0,5

 

 

2

Solil Roman

Lukášek Jiří

0

1

 

 

2

Kosek Jiří

Červinka Michal            H

0,5

0,5

 

3

Šmíd Jaroslav

Nadrchal Tomáš

1

0

 

 

3

Borek Pavel

Picka Michal

0,5

0,5

 

 

3

Doseděl Jiří

Mojžíš Jaroslav

0

1

 

4

Duczynski Martin          H

Novák Aleš

1

0

 

 

4

Pail Milan

Kastner Kamil               

0

1

 

 

4

Plotek Evžen                H

Kourek Josef

0

1

 

5

Novák Luděk

Seidl Zdeněk

1

0

 

 

5

Prax Ivo

Letáček Ondřej

0

1

 

 

5

Ptáček Luboš

Šklíba Martin                 H

1

0

 

6

Kaisler Martin

Daněk Pavel

1

0

 

 

6

Zelený Dalibor

Kastner Vojtěch

0

1

 

 

6

Lipavský Dušan

Černý Jan

0,5

0,5

 

7

Juřík Zdeněk

Prokůpek Marek

1

0

 

 

7

Petrželka Karel

Janderová Jana

0,5

0,5

 

 

7

Zeman Martin               H

Just Pavel

1

0

 

8

Pohorský Pavel

Hon Jiří                        H

0,5

0,5

 

 

8

Pěkník Milan

Coufal David

0

1

 

 

8

Trhal Tomáš

Mojžíš Martin

0,5

0,5

 

 

           1.  ŠK Lípa                                                                                   2           2           0           0               12,5              4

           2.  2222 Polabiny Pardubice                                                        2           2           0           0               11                 4

           3.  Slavia Hradec Králové B                                                         2           2           0           0                 9,5              4

                ŠO+DDM Chrudim B                                                               2           2           0           0                 9,5              4

           5.  Synthesia Pardubice C                                                            2           1           0           1                 8,5              2

           6.  Štefanydes Polička                                                                  2           1           0           1                 8                 2

                Jiskra Ústí nad Orlicí                                                                2           1           0           1                 8                 2

           8.  Eurokomplex Autoskla Pardubice                                            2           1           0           1                 6                 2

           9.  Sokol Náchod                                                                          2           0           0           2                 7                 0

         10.  ŠK Vysoké Mýto                                                                      2           0           0           2                 6,5              0

         11.  Kavárna Evropa Pardubice                                                    2           0           0           2                 6                 0

         12.  Lokomotiva Česká Třebová                                                    2           0           0           2                 3,5              0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.