Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - třetí kolo 24.11.02

Třetí kolo Divize F přineslo řadu těsných i vysokých výher. Polabiny - Ústí n/O 6,5:1,5, Synthesia C - V. Mýto 1,5:6,5, Autoskla - Č. Třebová 4,5:3,5, Polička - Lípa 3,5:4,5, Náchod - Evropa 4,5:3,5, Chrudim B - Hradec B 5:5


7

2222 Polabiny Pardubice

Jiskra Ústí nad Orlicí

6,5

1,5

 

Synthesia Pardubice C

ŠK Vysoké Mýto

1,5

6,5

 

Eurokomplex Autoskla Pardubice

Lokomotiva Česká Třebová

4,5

3,5

 

Rozhodčí: Pavlíček Miroslav

 

Rozhodčí: Picka Michal

 

Rozhodčí: Hejkrlík Filip

 

 

1

Červinka Michal            H

Šmajzr Martin

1

0

 

 

1

Lukášek Jiří

Sabol Marian

0

1

 

 

1

Hejkrlík Filip

Hurt Lukáš

0

1

 

 

2

Mojžíš Jaroslav

Hrubeš Pavel                H

1

0

 

 

2

Picka Michal

Kosek Jiří

0

1

 

 

2

Sýkora Josef                V

Pail Milan

1

0

 

 

3

Kourek Josef

Pokorný Tomáš            H

0,5

0,5

 

 

3

Kastner Kamil

Doseděl Jiří

0

1

 

 

3

Novák Aleš

Prax Ivo

1

0

 

 

4

Šklíba Martin                 H

Volf Jaroslav                

0,5

0,5

 

 

4

Letáček Ondřej

Plotek Evžen                H

1

0

 

 

4

Vobořil Pavel

Zelený Dalibor

0,5

0,5

 

 

5

Černý Jan

Mareš Petr

0,5

0,5

 

 

5

Kastner Vojtěch

Ptáček Luboš

0,5

0,5

 

 

5

Daněk Pavel

Petrželka Karel

1

0

 

 

6

Just Pavel

Holásek Pavel

1

0

 

 

6

Janderová Jana

Lipavský Dušan

0

1

 

 

6

Prokůpek Marek

Jasanský Karel

0,5

0,5

 

 

7

Vávra Radim

Valenta Vít                    H

1

0

 

 

7

Coufal David                 

Kučera Jan                   H

0

1

 

 

7

Hon Jiří                        H

Krumer Miroslav           H

0,5

0,5

 

 

8

Pavlíček Miroslav

Švub Jan

1

0

 

 

8

Munia Kamil

Zeman Martin               H

0

1

 

 

8

Foglar Stanislav

Pěkník Milan

0

1

 

 

 

Štefanydes Polička

ŠK Lípa

3,5

4,5

 

Sokol Náchod

Kavárna Evropa Pardubice

4,5

3,5

 

ŠO+DDM Chrudim B

Slavia Hradec Králové B

3

5

 

Rozhodčí: Houška František

 

Rozhodčí: Fuchs František

 

Rozhodčí: Krys Jaromír

 

 

1

Červený Martin

Vacek Martin                H

1

0

 

 

1

Ringel Zbyněk

Veselý Tomáš

1

0

 

 

1

Kokeš Bohuslav

Trefný Vlastimil

0

1

 

 

2

Lorenc Oldřich

Fiedler Bedřich

0

1

 

 

2

Cerha Michal

Smutný Jan

0

1

 

 

2

Bujnoch Radek             V

Nun Josef

1

0

 

 

3

Zeman Arnošt

Duczynski Martin          H

0

1

 

 

3

Čechura Petr

Korol Jiří

0

1

 

 

3

Hlaváček Robert           V

Novák Radomír

0

1

 

 

4

Houšková Magdaléna

Novák Luděk

1

0

 

 

4

Wenke Oldřich              H

Šlosar Jan                    

1

0

 

 

4

Vařejčko Josef

Jiruše Josef

0

1

 

 

5

Houška Bronislav

Kaisler Martin

0

1

 

 

5

Kuchař Jiří

Vodička Pavel

0,5

0,5

 

 

5

Pokorný Ondřej

Jirásek Pavel               H

0

1

 

 

6

Horký Pavel                 H

Juřík Zdeněk

0,5

0,5

 

 

6

Štěpán Michal               H

Pirklová Jarmila            H

1

0

 

 

6

Krys Jaromír

Tichý Miroslav

0,5

0,5

 

 

7

Dospíšil Patrik

Pohorský Pavel

0

1

 

 

7

Fuchs František

Třasák Ondřej

1

0

 

 

7

Roušar Zbyněk

Němec Otakar

1

0

 

 

8

Škorpík Martin

Malík František

1

0

 

 

8

Kuru Martin

Petružálek Jiří

0

1

 

 

8

Linhart Zbyněk

Kuneš Jan

0,5

0,5

 

 

 

           1.  2222 Polabiny Pardubice                                  (2.)                 3           3           0           0               17,5              6

           2.  ŠK Lípa                                                             (1.)                 3           3           0           0               17                 6

           3.  Slavia Hradec Králové B                              (3.-4.)                 3           3           0           0               14,5              6

           4.  ŠO+DDM Chrudim B                                    (3.-4.)                 3           2           0           1               12,5              4

           5.  Eurokomplex Autoskla Pardubice                      (8.)                 3           2           0           1               10,5              4

           6.  ŠK Vysoké Mýto                                             (10.)                 3           1           0           2               13                 2

           7.  Sokol Náchod                                                   (9.)                 3           1           0           2               11,5              2

                Štefanydes Polička                                        (6.-7.)                 3           1           0           2               11,5              2

           9.  Synthesia Pardubice C                                     (5.)                 3           1           0           2               10                 2

         10.  Jiskra Ústí nad Orlicí                                      (6.-7.)                 3           1           0           2                 9,5              2

         11.  Kavárna Evropa Pardubice                            (11.)                 3           0           0           3                 9,5              0

         12.  Lokomotiva Česká Třebová                            (12.)                 3           0           0           3                 7                 0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.