Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - čtvrté kolo 08.12.02

Ve čtvrtém kole se počet 100%-ních družstev zúžil už jen na dvě - Polabiny Pardubice a Lípu. Výsledky: Ústí n/O - Hradec 5,5:2,5, Evropa - Chrudim B - 5:3, Lípa - Náchod 5:3, Č.Třebová - Polička 2:6, V.Mýto - Autoskla 4,5:3,5, Polabiny - Synthesia C 6,5:1,5


Jiskra Ústí nad Orlicí

Jiskra Ústí nad Orlicí

Slavia Hradec Králové B

5,5

2,5

 

Kavárna Evropa Pardubice

ŠO+DDM Chrudim B

5

3

 

ŠK Lípa

Sokol Náchod

5

3

 

Rozhodčí: Šmajzr Martin

 

Rozhodčí: Krmenčík Roman

 

Rozhodčí: Balcar Jaroslav

 

 

1

Šmajzr Martin

Nun Josef

0,5

0,5

 

 

1

Šír Zbyněk

Kokeš Bohuslav

1

0

 

 

1

Vacek Martin                H

Ringel Zbyněk

1

0

 

 

2

Hrubeš Pavel                H

Novák Radomír

0,5

0,5

 

 

2

Veselý Tomáš

Bujnoch Radek             V

1

0

 

 

2

Fiedler Bedřich

Cerha Michal

1

0

 

 

3

Volf Jaroslav

Jiruše Josef

1

0

 

 

3

Korol Jiří

Hlaváček Robert           V

0

1

 

 

3

Duczynski Martin          H

Čechura Petr

0,5

0,5

 

 

4

Mareš Petr

Jirásek Pavel               H

1

0

 

 

4

Šlosar Jan

Pokorný Ondřej

0,5

0,5

 

 

4

Novák Luděk

Wenke Oldřich              H

0

1

 

 

5

Holásek Pavel

Bielavský Jiří               H

0

1

 

 

5

Vodička Pavel

Krys Jaromír

0

1

 

 

5

Jedlička Luboš

Kuchař Jiří

0,5

0,5

 

 

6

Valenta Vít                    H

Tichý Miroslav

0,5

0,5

 

 

6

Petuchov Sergej

Roušar Zbyněk

1

0

 

 

6

Kaisler Martin

Novotný Jan                H

1

0

 

 

7

Šilar Ladislav                H

Němec Otakar

1

0

 

 

7

Pyskatý Jiří                  

Linhart Zbyněk

0,5

0,5

 

 

7

Juřík Zdeněk

Pražák Luděk

0

1

 

 

8

Smola Jan

Vochozka Jindřich

1

0

 

 

8

Krmenčík Roman

Němec Bohumil

1

0

 

 

8

Pohorský Pavel

Michel Ladislav             H

1

0

 

 

 

Lokomotiva Česká Třebová

Štefanydes Polička

2

6

 

ŠK Vysoké Mýto

Eurokomplex Autoskla Pardubice

4,5

3,5

 

2222 Polabiny Pardubice

Synthesia Pardubice C

6,5

1,5

 

Rozhodčí: Zelený Dalibor

 

Rozhodčí: Sabol Marian

 

Rozhodčí: Pavlíček Miroslav

 

 

1

Hurt Lukáš

Červený Martin

1

0

 

 

1

Sabol Marian

Kaderka Radek             V

1

0

 

 

1

Červinka Michal            H

Šebesta Petr

0,5

0,5

 

 

2

-- (Solil Roman)

Lorenc Oldřich

0K

1K

 

 

2

Kosek Jiří

Sýkora Josef                V

0,5

0,5

 

 

2

Mojžíš Jaroslav

Lukášek Jiří

1

0

 

 

3

Borek Pavel

Zeman Arnošt

0,5

0,5

 

 

3

Doseděl Jiří

Nadrchal Tomáš

1

0

 

 

3

Kourek Josef

Picka Michal

1

0

 

 

4

Zelený Dalibor

Houšková Magdaléna

0

1

 

 

4

Plotek Evžen                H

Novák Aleš

0

1

 

 

4

Černý Jan

Kastner Kamil

0,5

0,5

 

 

5

Petrželka Karel

Houška Bronislav

0

1

 

 

5

Ptáček Luboš

Vobořil Pavel

1

0

 

 

5

Just Pavel

Hrbáček Aleš

0,5

0,5

 

 

6

Krumer Miroslav           H

Dospíšil Patrik

0

1

 

 

6

Lipavský Dušan

Daněk Pavel

0

1

 

 

6

Vávra Radim

Kastner Vojtěch

1

0

 

 

7

Šimek Jan

Stodolová Kristýna

0

1

 

 

7

Kučera Jan                   H

Prokůpek Marek            

1

0

 

 

7

Mojžíš Martin

Bělohlávek Jiří              H

1

0

 

 

8

Petráž Martin

Červený Petr

0,5

0,5

 

 

8

Zeman Martin               H

Hon Jiří                        H

0

1

 

 

8

Roub Bohumil

Janderová Jana

1

0

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.