Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - páté kolo 05.01.03

Po pátém kole Divize F zůstalo v čele už jen jediné družstvo s plným počtem bodů - Polabiny Pardubice. Výsledky: Synthesia - Ústí n/O. 3,5:4,5, Autoskla - Polabiny 1,5:6,5, Polička - Vysoké Mýto 3,5:4,5, Náchod - Č.Třebová 5,5:2,5, Chrudim B - Lípa 4:4, Hradec B - Evropa 6,5:1,5


Synthesia Pardubice C

Synthesia Pardubice C

Jiskra Ústí nad Orlicí

3,5

4,5

 

Eurokomplex Autoskla Pardubice

2222 Polabiny Pardubice

1,5

6,5

 

Štefanydes Polička

ŠK Vysoké Mýto

3,5

4,5

 

Rozhodčí: Picka Michal

 

Rozhodčí: Hejkrlík Filip

 

Rozhodčí: Houška František

 

 

1

Šebesta Petr

Šmajzr Martin

0,5

0,5

 

 

1

Hejkrlík Filip

Červinka Michal            H

0

1

 

 

1

Červený Martin

Sabol Marian

1

0

 

 

2

Lukášek Jiří

Hrubeš Pavel                H

0

1

 

 

2

Novák Aleš

Mojžíš Jaroslav

0

1

 

 

2

Lorenc Oldřich

Kosek Jiří

0,5

0,5

 

 

3

Picka Michal

Volf Jaroslav

0,5

0,5

 

 

3

Vobořil Pavel

Kourek Josef

0

1

 

 

3

Zeman Arnošt

Doseděl Jiří

0

1

 

 

4

Kastner Kamil

Mareš Petr

0

1

 

 

4

Seidl Zdeněk

Šklíba Martin                 H

0

1

 

 

4

Houšková Magdaléna

Plotek Evžen                H

1

0

 

 

5

Letáček Ondřej

Holásek Pavel

0

1

 

 

5

Daněk Pavel

Černý Jan

1

0

 

 

5

Houška Bronislav

Ptáček Luboš

0

1

 

 

6

Kastner Vojtěch

Valenta Vít                    H

1

0

 

 

6

Hon Jiří                        H

Just Pavel

0

1

 

 

6

Horký Pavel                 H

Lipavský Dušan

0

1

 

 

7

Janderová Jana

Šilar Ladislav                H

1

0

 

 

7

Zelenka Jaroslav          H

Vávra Radim

0

1

 

 

7

Stodolová Kristýna

Kučera Jan                   H

0,5

0,5

 

 

8

Coufal David

Smola Jan

0,5

0,5

 

 

8

Foglar Stanislav

Mojžíš Martin

0,5

0,5

 

 

8

Červený Petr

Zeman Martin               H

0,5

0,5

 

 

 

Sokol Náchod

Lokomotiva Česká Třebová

5,5

2,5

 

ŠO+DDM Chrudim B

ŠK Lípa

4

4

 

Slavia Hradec Králové B

Kavárna Evropa Pardubice

6,5

1,5

 

Rozhodčí: Fuchs František

 

Rozhodčí: Krys Jaromír

 

Rozhodčí: Macoun Svatopluk

 

 

1

Ringel Zbyněk

-- (Hurt Lukáš)

1K

0K

 

 

1

Kokeš Bohuslav

Fiedler Bedřich

0,5

0,5

 

 

1

Nun Josef

Veselý Tomáš

1

0

 

 

2

Cerha Michal

Solil Roman

1

0

 

 

2

Bujnoch Radek             V

Šmíd Jaroslav

0,5

0,5

 

 

2

Novák Radomír

Korol Jiří

1

0

 

 

3

Čechura Petr

Borek Pavel

0,5

0,5

 

 

3

Hlaváček Robert           V

Novák Luděk

1

0

 

 

3

Jiruše Josef

Vodička Pavel

1

0

 

 

4

Wenke Oldřich              H

Pail Milan

0,5

0,5

 

 

4

Vařejčko Josef

Ruda Ondřej

0

1

 

 

4

Jirásek Pavel               H

Pirklová Jarmila            H

1

0

 

 

5

Štěpán Michal               H

Prax Ivo

1

0

 

 

5

Krys Jaromír

Jedlička Luboš

0

1

 

 

5

Tichý Miroslav

Třasák Ondřej

0,5

0,5

 

 

6

Nývlt Otto                    H

Zelený Dalibor

0,5

0,5

 

 

6

Linhart Zbyněk

Kaisler Martin

0,5

0,5

 

 

6

Nevole Vladimír            H

Pyskatý Jiří

0

1

 

 

7

Pražák Luděk

Petrželka Karel

0,5

0,5

 

 

7

Koníček Petr

Juřík Zdeněk                

1

0

 

 

7

Němec Otakar

Macků Lubomír

1

0

 

 

8

Fuchs František

Jasanský Karel

0,5

0,5

 

 

8

Němec Bohumil

Pohorský Pavel

0,5

0,5

 

 

8

Jezbera Jiří

Janko Jan

1

0

 

 

 

           1.  2222 Polabiny Pardubice         (1.) 5            5           0   0       30,5         10

           2.  ŠK Lípa         (2.) 5            4           1   0          26           9

           3.  Slavia Hradec Králové B         (3.) 5            4           0   1       23,5           8

           4.  ŠK Vysoké Mýto (4.-5.)           5   3            0           2   22          6

           5.  Jiskra Ústí nad Orlicí (7.)        5           3   0            2         19,5            6

           6.  ŠO+DDM Chrudim B         (6.)           5   2            1           2   19,5       5

           7. Štefanydes Polička         (4.-5.)          5           2   0            3         21   4

           8.  Sokol Náchod   (9.-10.)  5           2   0            3         20   4

           9. Eurokomplex Autoskla Pardubice         (8.) 5            2           0   3       15,5           4

         10.  Kavárna Evropa Pardubice         (9.-10.)        5           1   0            4         16   2

         11.  Synthesia Pardubice C    (11.)           5   1            0           4   15          2

         12. Lokomotiva Česká Třebová  (12.)      5           0   0            5         11,5              0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.