Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - sedmé kolo 09.02.03

Sedmé kolo Divize F nepřineslo příliš překvapení - favorizovaná družstva většinou přesvědčivě vyhrávala (Polabiny dokonce s GM Votavou v sestavě). Výsledky: Autoskla - Ústí n/O. 6:2, Polička - Synthesia C 5:3, Náchod - Polabiny 2:6, Chrudim B - V.Mýto 4:4, Hradec B - Č.Třebová 6,5:1,5, Evropa - Lípa 4:4


Eurokomplex Autoskla Pardubice

Eurokomplex Autoskla Pardubice

Jiskra Ústí nad Orlicí

6

2

 

Štefanydes Polička

Synthesia Pardubice C

5

3

 

Sokol Náchod

2222 Polabiny Pardubice

2

6

 

Rozhodčí: Vobořil Pavel

 

Rozhodčí: Houška František

 

Rozhodčí: Fuchs František

 

 

1

Hejkrlík Filip

Hrubeš Pavel                H

0,5

0,5

 

 

1

Červený Martin

Šebesta Petr

1

0

 

 

1

Cerha Michal

Votava Jan                   H

0

1

 

 

2

Nadrchal Tomáš

Volf Jaroslav

1

0

 

 

2

Lorenc Oldřich

Lukášek Jiří

1

0

 

 

2

Čechura Petr

Červinka Michal            H

0

1

 

 

3

Novák Aleš

Mareš Petr

1

0

 

 

3

Houšková Magdaléna

Picka Michal

1

0

 

 

3

Wenke Oldřich              H

Mojžíš Jaroslav

0

1

 

 

4

Vobořil Pavel

Holásek Pavel

0,5

0,5

 

 

4

Houška Bronislav

Kastner Kamil

0

1

 

 

4

Štěpán Michal               H

Kourek Josef

0

1

 

 

5

Seidl Zdeněk

Valenta Vít                    H

0,5

0,5

 

 

5

Horký Pavel                 H

Letáček Ondřej

0,5

0,5

 

 

5

Hradecký Ivo                H

Just Pavel

1

0

 

 

6

Daněk Pavel

Šilar Ladislav                H

0,5

0,5

 

 

6

Dospíšil Patrik

Kastner Vojtěch

0

1

 

 

6

Pražák Luděk

Mojžíš Martin

0

1

 

 

7

Hon Jiří                        H

Smola Jan

1

0

 

 

7

Stodolová Kristýna

Janderová Jana

1

0

 

 

7

Fuchs František

Pavlíček Miroslav

1

0

 

 

8

Zelenka Jaroslav          H

Vencl Jiří

1

0

 

 

8

Červený Petr

Coufal David

0,5

0,5

 

 

8

Mata Michal

Bělohlav Jan

0

1

 

 

 

ŠO+DDM Chrudim B

ŠK Vysoké Mýto

4

4

 

Slavia Hradec Králové B

Lokomotiva Česká Třebová

6,5

1,5

 

Kavárna Evropa Pardubice

ŠK Lípa

4

4

 

Rozhodčí: Krys Jaromír

 

Rozhodčí: Macoun Svatopluk

 

Rozhodčí: ?

 

 

1

Kokeš Bohuslav

Sabol Marian

0,5

0,5

 

 

1

Nun Josef

Hurt Lukáš

1

0

 

 

1

Veselý Tomáš

Vacek Martin                H

0

1

 

 

2

Onderek David

Kosek Jiří

0,5

0,5

 

 

2

Novák Radomír

-- (Borek Pavel)

1K

0K

 

 

2

Smutný Jan

Fiedler Bedřich

1

0

 

 

3

Vařejčko Josef

Doseděl Jiří

0,5

0,5

 

 

3

Jirásek Pavel               H

Pail Milan

0,5

0,5

 

 

3

Korol Jiří

Kořínek Ondřej              H

1

0

 

 

4

Pokorný Ondřej

Plotek Evžen                H

0,5

0,5

 

 

4

Tichý Miroslav

Zelený Dalibor

1

0

 

 

4

Vodička Pavel

Duczynski Martin          H

0,5

0,5

 

 

5

Krys Jaromír

Ptáček Luboš

0,5

0,5

 

 

5

Nevole Vladimír            H

Petrželka Karel

1

0

 

 

5

Třasák Ondřej

Novák Luděk

1

0

 

 

6

Koníček Petr

Lipavský Dušan

0,5

0,5

 

 

6

Němec Otakar

Jasanský Karel

0,5

0,5

 

 

6

Pyskatý Jiří

Jedlička Luboš

0,5

0,5

 

 

7

Němec Bohumil

Kučera Jan                   H

0,5

0,5

 

 

7

Jezbera Jiří

Pěkník Milan                 

1

0

 

 

7

Macků Lubomír

Juřík Zdeněk

0

1

 

 

8

Pokorný Jan

Trhal Tomáš

0,5

0,5

 

 

8

Jaeger Luděk

Šimek Jan

0,5

0,5

 

 

8

Janko Jan

Pohorský Pavel

0

1

 

 

 

Tabulka po 7. kole:

 

           1.  2222 Polabiny Pardubice                                  (1.)                 7           7           0           0               42               14

           2.  Slavia Hradec Králové B                                  (2.)                 7           6           0           1               35               12

           3.  ŠK Lípa                                                             (3.)                 7           4           2           1               33               10

           4.  ŠK Vysoké Mýto                                               (4.)                 7           4           1           2               31,5              9

           5.  ŠO+DDM Chrudim B                                        (6.)                 7           3           2           2               29                 8

           6.  Jiskra Ústí nad Orlicí                                          (5.)                 7           4           0           3               26                 8

           7.  Štefanydes Polička                                            (7.)                 7           3           0           4               28,5              6

           8.  Eurokomplex Autoskla Pardubice                    (10.)                 7           3           0           4               25                 6

           9.  Sokol Náchod                                                   (8.)                 7           2           0           5               24,5              4

         10.  Synthesia Pardubice C                                     (9.)                 7           2           0           5               22,5              4

         11.  Kavárna Evropa Pardubice                            (11.)                 7           1           1           5               23,5              3

         12.  Lokomotiva Česká Třebová                            (12.)                 7           0           0           7               15,5              0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.