Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - osmé kolo 23.02.03

Ani v osmém kole Divize F favorité nezaváhali a všechny své zápasy vyhrali. Výsledky: Ústí n/O. - Lípa 6:2, Č.Třebová - Evropa 2,5:5,5, V.Mýto - Hradec B 3,5:4,5, Polabiny - Chrudim B 5:3, Synthesia C - Náchod 1,5:6,5, Autoskla - Polička 3:5


Jiskra Ústí nad Orlicí

Jiskra Ústí nad Orlicí

ŠK Lípa

6

2

 

Lokomotiva Česká Třebová

Kavárna Evropa Pardubice

2,5

5,5

 

ŠK Vysoké Mýto

Slavia Hradec Králové B

3,5

4,5

 

Rozhodčí: Šmajzr Martin

 

Rozhodčí: ?

 

Rozhodčí: Sabol Marian

 

 

1

Šmajzr Martin

Vacek Martin                H

0

1

 

 

1

Hurt Lukáš

Šír Zbyněk

0

1

 

 

1

Sabol Marian

-- (Němec Zbyněk)

1K

0K

 

 

2

Hrubeš Pavel                H

Šmíd Jaroslav

1

0

 

 

2

Pail Milan

Veselý Tomáš

0

1

 

 

2

Kosek Jiří

Novák Radomír

0,5

0,5

 

 

3

Pokorný Tomáš            H

Novák Luděk

0,5

0,5

 

 

3

Zelený Dalibor

Smutný Jan

0

1

 

 

3

Doseděl Jiří

Jiruše Josef

0,5

0,5

 

 

4

Volf Jaroslav

Jedlička Luboš

0,5

0,5

 

 

4

Petrželka Karel

Korol Jiří

0,5

0,5

 

 

4

Plotek Evžen                H

Jirásek Pavel               H

0,5

0,5

 

 

5

Mareš Petr

Kaisler Martin

1

0

 

 

5

Jasanský Karel

Šlosar Jan

0,5

0,5

 

 

5

Lipavský Dušan

Tichý Miroslav

0,5

0,5

 

 

6

Holásek Pavel

Juřík Zdeněk

1

0

 

 

6

Krumer Miroslav           H

Vodička Pavel

0

1

 

 

6

Kučera Jan                   H

Nevole Vladimír            H

0

1

 

 

7

Valenta Vít                    H

Pohorský Pavel

1

0

 

 

7

Pěkník Milan

Černý Karel

0,5

0,5

 

 

7

Zeman Martin               H

Němec Otakar

0

1

 

 

8

Smola Jan

Balcar Jaroslav

1

0

 

 

8

Šimek Jan

Třasák Ondřej

1

0

 

 

8

Trhal Tomáš

Macoun Svatopluk

0,5

0,5

 

 

 

2222 Polabiny Pardubice

ŠO+DDM Chrudim B

5

3

 

Synthesia Pardubice C

Sokol Náchod

1,5

6,5

 

Eurokomplex Autoskla Pardubice

Štefanydes Polička

3

5

 

Rozhodčí: Pavlíček Miroslav

 

Rozhodčí: ?

 

Rozhodčí: Vobořil Pavel

 

 

1

Mojžíš Jaroslav

Kokeš Bohuslav

1

0

 

 

1

Lukášek Jiří

Ringel Zbyněk

0

1

 

 

1

Hejkrlík Filip

Červený Martin

0,5

0,5

 

 

2

Kourek Josef

Hlaváček Robert           V

0

1

 

 

2

Kastner Kamil

Cerha Michal

0

1

 

 

2

Kaderka Radek             V

Lorenc Oldřich

0,5

0,5

 

 

3

Šklíba Martin

Onderek David

1

0

 

 

3

Letáček Ondřej

Čechura Petr

0

1

 

 

3

Novák Aleš

Zeman Arnošt

0

1

 

 

4

Just Pavel

Vařejčko Josef

0

1

 

 

4

Hrbáček Aleš

Wenke Oldřich              H

0

1

 

 

4

Vobořil Pavel

Houšková Magdaléna

1

0

 

 

5

Vávra Radim

Roušar Zdeněk

1

0

 

 

5

Kastner Vojtěch

Kuchař Jiří

1

0

 

 

5

Daněk Pavel

Houška Bronislav

0

1

 

 

6

Mojžíš Martin

Linhart Zbyněk

1

0

 

 

6

Janderová Jana

Štěpán Michal               H

0

1

 

 

6

Prokůpek Marek

Horký Pavel                 H

0,5

0,5

 

 

7

Pavlíček Miroslav

Koníček Petr

0

1

 

 

7

Coufal David

Hradecký Ivo                H

0,5

0,5

 

 

7

Hon Jiří                        H

Dospíšil Patrik

0,5

0,5

 

 

8

Bělohlav Jan

Němec Bohumil

1

0

 

 

8

Munia Kamil

Fuchs František

0

1

 

 

8

Zelenka Jaroslav          H

Komárek David

0

1

 

 

1. Polabiny Pardubice 8 8 0 0 47 16
2. Slavia Hradec Kr. B 8 7 0 1 39,5 14
3. ŠK Lípa 8 4 2 2 35 10
4. TJ Jiskra Ústí n.O. 8 5 0 3 32 10
5. ŠK Vysoké Mýto 8 4 1 3 35 9
6. TJ Štefanydes Polička 8 4 0 4 33,5 8
7. ŠO+DDM Chrudim B 8 3 2 3 32 8
8. Sokol Náchod 8 3 0 5 31 6
9. Euro. Auto. Pardubice 8 3 0 5 28 6
10. Kav. Evropa Pardubice 8 2 1 5 29 5
11. TJ Synthesia Pardubice C 8 2 0 6 24 4
12. Loko Česká Třebová 8 0 0 8 18 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.