Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - deváté kolo 09.03.03

V přímém boji o prvenství v Divizi F a postup do 2. české ligy hostila Slavie Hradec Králové B Polabiny Pardubice a po urputném boji podlehla 3,5:4,5. Další výsledky devátého kola: Polička - Ústí n/O 4,5:3,5, Náchod - Autoskla 4,5:3,5, Chrudim B - Synthesia C 6:2, Evropa - V.Mýto 3,5:4,5, Lípa - Č.Třebová 6:2


Štefanydes Polička

Štefanydes Polička

Jiskra Ústí nad Orlicí

4,5

3,5

 

Sokol Náchod

Eurokomplex Autoskla Pardubice

4,5

3,5

 

ŠO+DDM Chrudim B

Synthesia Pardubice C

6

2

 

Rozhodčí: Houška František

 

Rozhodčí: Fuchs František

 

Rozhodčí: Krys Jaromír

 

 

1

Červený Martin

-- (Šmajzr Martin)

1K

0K

 

 

1

Ringel Zbyněk

Hejkrlík Filip

1

0

 

 

1

Kokeš Bohumil

-- (Šebesta Petr)

1K

0K

 

 

2

Lorenc Oldřich

Pokorný Tomáš            H

0

1

 

 

2

Cerha Michal

Sýkora Josef                V

1

0

 

 

2

Bujnoch Radek             V

Lukášek Jiří

1

0

 

 

3

Houšková Magdaléna

Volf Jaroslav

0,5

0,5

 

 

3

Wenke Oldřich              H

Nadrchal Tomáš

0

1

 

 

3

Hlaváček Robert           V

Picka Michal

1

0

 

 

4

Houška Bronislav

Mareš Petr

1

0

 

 

4

Kuchař Jiří

Novák Aleš

0,5

0,5

 

 

4

Krys Jaromír

Kastner Kamil

0

1

 

 

5

Dospíšil Patrik

Holásek Pavel

0,5

0,5

 

 

5

Štěpán Michal               H

Daněk Pavel

1

0

 

 

5

Roušar Zdeněk

Letáček Ondřej

1

0

 

 

6

Stodolová Kristýna

Valenta Vít                    H

1

0

 

 

6

Hradecký Ivo                H

Prokůpek Marek

0

1

 

 

6

Linhart Zbyněk

Janderová Jana

0,5

0,5

 

 

7

Červený Petr

Šilar Ladislav                H

0

1

 

 

7

Pražák Luděk

Hon Jiří                        H

1

0

 

 

7

Koníček Petr

Coufal David

0,5

0,5

 

 

8

Jerman Miloš

Křivohlávek Miroslav

0,5

0,5

 

 

8

Fuchs František

Zelenka Jaroslav          H

0

1

 

 

8

Němec Bohumil

Lukeš Marek

1

0

 

 

 

Slavia Hradec Králové B

2222 Polabiny Pardubice

3,5

4,5

 

Kavárna Evropa Pardubice

ŠK Vysoké Mýto

3,5

4,5

 

ŠK Lípa

Lokomotiva Česká Třebová

6

2

 

Rozhodčí: Macoun Svatopluk

 

Rozhodčí: Krmenčík Roman

 

Rozhodčí: Balcar Jaroslav

 

 

1

Tajovský Martin

Červinka Michal            H

1

0

 

 

1

Veselý Tomáš

Sabol Marian

0

1

 

 

1

Vacek Martin                H

Hurt Lukáš

0,5

0,5

 

 

2

Nun Josef

Mojžíš Jaroslav

0,5

0,5

 

 

2

Smutný Jan

Kosek Jiří

0

1

 

 

2

Fiedler Bedřich

Pail Milan

1

0

 

 

3

Němec Zbyněk

Kourek Josef

0

1

 

 

3

Korol Jiří

Doseděl Jiří

1

0

 

 

3

Hořínek Ondřej              H

Zelený Dalibor

1

0

 

 

4

Jirásek Pavel               H

Šklíba Martin                 H

1

0

 

 

4

Vodička Pavel

Plotek Evžen                H

1

0

 

 

4

Novák Luděk

Petrželka Karel

0,5

0,5

 

 

5

Tichý Miroslav

Černý Jan

0,5

0,5

 

 

5

Laušman Petr

Ptáček Luboš

0

1

 

 

5

Jedlička Luboš

Jasanský Karel

1

0

 

 

6

Nevole Vladimír            H

Just Pavel

0

1

 

 

6

Pyskatý Jiří

Lipavský Dušan

1

0

 

 

6

Kaisler Martin

Krumer Miroslav           H

1

0

 

 

7

Němec Otakar

Mojžíš Martin

0

1

 

 

7

Krmenčík Roman

Zeman Martin               H

0

1

 

 

7

Juřík Zdeněk

Pěkník Milan

1

0

 

 

8

Vochozka Jindřich

Bělohlav Jan

0,5

0,5

 

 

8

Janko Jan

Trhal Tomáš

0,5

0,5

 

 

8

Pohorský Pavel

Šimek Jan

0

1

 

 

           1.  2222 Polabiny Pardubice         (1.) 9            9           0   0       51,5         18

           2.  Slavia Hradec Králové B         (2.) 9            7           0   2          43         14

           3.  ŠK Lípa         (3.) 9            5           2   2          41         12

           4.  ŠK Vysoké Mýto      (5.)           9   5            1           3   39,5     11

           5. Štefanydes Polička         (6.) 9            5           0   4          38         10

                ŠO+DDM Chrudim B         (7.)           9   4            2           3   38        10

           7.  Jiskra Ústí nad Orlicí (4.)        9           5   0            4         35,5            10

           8.  Sokol Náchod   (8.)        9           4   0            5         35,5              8

           9. Eurokomplex Autoskla Pardubice         (9.) 9            3           0   6       31,5           6

         10.  Kavárna Evropa Pardubice       (10.) 9            2           1   6       32,5           5

         11.  Synthesia Pardubice C    (11.)           9   2            0           7   26          4

         12. Lokomotiva Česká Třebová  (12.)      9           0   0            9         20   0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.