Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - desáté kolo 23.03.03

Desáté kolo Divize F definitivně potvrdilo prvenství Polabin Pardubice, které zvítězily doma nad torzem družstva Evropa Pardubice 6:2 - Blahopřejeme ! Další výsledky: Ústí n/O - Č.Třebová 5,5:2,5, V.Mýto - Lípa 4,5:3,5, Synthesia C - Hradec B 0,5:7,5, Autoskla - Chrudim B 0,5:7,5, Polička - Náchod 4:4


Jiskra Ústí nad Orlicí

Jiskra Ústí nad Orlicí

Lokomotiva Česká Třebová

5,5

2,5

 

ŠK Vysoké Mýto

ŠK Lípa

4,5

3,5

 

2222 Polabiny Pardubice

Kavárna Evropa Pardubice

6

2

Rozhodčí: Šmajzr Martin

 

Rozhodčí: Sabol Marian

 

Rozhodčí: Pavlíček Miroslav

 

1

Šmajzr Martin

Hurt Lukáš

0,5

0,5

 

 

1

Sabol Marian

Vacek Martin                H

0,5

0,5

 

 

1

Movsesian Sergei         C

Korol Jiří

1

0

 

2

Hrubeš Pavel                H

Pail Milan

0,5

0,5

 

 

2

Kosek Jiří

Fiedler Bedřich

0,5

0,5

 

 

2

Červinka Michal            H

-- (Vodička Pavel)

1K

0K

 

3

Volf Jaroslav

Prax Ivo

1

0

 

 

3

Doseděl Jiří

Šmíd Jaroslav

0

1

 

 

3

Mojžíš Jaroslav

-- (Laušman Petr)

1K

0K

 

4

Mareš Petr

Zelený Dalibor

1

0

 

 

4

Plotek Evžen                H

Duczynski Martin          H

0,5

0,5

 

 

4

Kourek Josef

-- (Černý Karel)

1K

0K

 

5

Valenta Vít                    H

Petrželka Karel

0

1

 

 

5

Ptáček Luboš

Ruda Ondřej

1

0

 

 

5

Just Pavel

Třasák Ondřej

0,5

0,5

 

6

Šilar Ladislav                H

Jasanský Karel

1

0

 

 

6

Lipavský Dušan

Jedlička Luboš

1

0

 

 

6

Mojžíš Martin

Pyskatý Jiří

0,5

0,5

 

7

Smola Jan

Krumer Miroslav           H

0,5

0,5

 

 

7

Kučera Jan                   H

Kaisler Martin

0

1

 

 

7

Pavlíček Miroslav

Macků Lubomír

0

1

 

8

Křivohlávek Miroslav

Petráž Martin

1

0

 

 

8

Zeman Martin               H

Juřík Zdeněk

1

0

 

 

8

Bělohlav Jan

Janko Jan

1

0

 

Synthesia Pardubice C

Slavia Hradec Králové B

0,5

7,5

 

Eurokomplex Autoskla Pardubice

ŠO+DDM Chrudim B

0,5

7,5

 

Štefanydes Polička

Sokol Náchod

4

4

Rozhodčí: Lukášek Jiří

 

Rozhodčí: Hejkrlík Filip

 

Rozhodčí: Houška František

 

1

Šebesta Petr

Tajovský Martin

0,5

0,5

 

 

1

Hejkrlík Filip

Bujnoch Radek             V

0

1

 

 

1

Červený Martin

Ringel Zbyněk

0

1

 

2

Lukášek Jiří

Trefný Vlastimil

0

1

 

 

2

Nadrchal Tomáš

Vařejčko Josef

0

1

 

 

2

Lorenc Oldřich

Cerha Michal

0

1

 

3

Picka Michal

Novák Radomír

0

1

 

 

3

Novák Aleš

Pokorný Ondřej

0,5

0,5

 

 

3

Zeman Arnošt

Kuchař Jiří

1

0

 

4

Kastner Kamil

Jirásek Pavel               H

0

1

 

 

4

Vobořil Pavel

Krys Jaromír

0

1

 

 

4

Houšková Magdaléna

Fuchs František

0

1

 

5

Letáček Ondřej

Tichý Miroslav

0

1

 

 

5

Daněk Pavel

Roušar Zdeněk

0

1

 

 

5

Houška Bronislav

Michel Ladislav             H

1

0

 

6

Kastner Vojtěch

Nevole Vladimír            H

0

1

 

 

6

Prokůpek Marek

Linhart Zbyněk

0

1

 

 

6

Horký Pavel                 H

Mata Michal

1

0

 

7

Janderová Jana

Němec Otakar

0

1

 

 

7

Zelenka Jaroslav          H

Koníček Petr

0

1

 

 

7

Dospíšil Patrik

Mrověc Jan

0

1

 

8

Coufal David

Vochozka Jindřich

0

1

 

 

8

Foglar Stanislav

Němec Bohumil

0

1

 

 

8

Komárek David

Kuru Martin

1

0

 

           1.  2222 Polabiny Pardubice         (1.) 10        10           0   0       57,5         20

           2.  Slavia Hradec Králové B         (2.) 10          8           0   2       50,5         16

           3.  ŠK Vysoké Mýto      (4.)         10   6            1           3   44        13

           4.  ŠO+DDM Chrudim B     (5.-6.)         10   5            2           3   45,5     12

           5.  ŠK Lípa         (3.) 10          5           2   3       44,5         12

           6.  Jiskra Ústí nad Orlicí (7.)      10           6   0            4         41   12

           7. Štefanydes Polička         (5.-6.)        10           5   1            4         42   11

           8.  Sokol Náchod   (8.)      10           4   1            5         39,5              9

           9. Eurokomplex Autoskla Pardubice         (9.) 10          3           0   7          32           6

         10.  Kavárna Evropa Pardubice       (10.) 10          2           1   7       34,5           5

         11.  Synthesia Pardubice C    (11.)         10   2            0           8   26,5       4

         12. Lokomotiva Česká Třebová  (12.)    10           0   0          10         22,5              0


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.