Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - jedenácté kolo 07.04.03

Ani v posledním jedenáctém kole Divize F nenašlo družstvo Polabiny Pardubice přemožitele a po výhře 5:3 v Lípě suverénně obsadilo první místo v tabulce a postoupilo do 2. ligy ! Další výsledky: Náchod - Ústí n/O 5,5:2,5, Chrudim B - Polička 4,5:3,5, Hradec B - Eurokomplex 4:4, Evropa - Synthesia C 4:4, Č.Třebová - V.Mýto 4,5:3,5


Sokol Náchod

Sokol Náchod

Jiskra Ústí nad Orlicí

5,5

2,5

 

ŠO+DDM Chrudim B

Štefanydes Polička

4,5

3,5

 

Slavia Hradec Králové B

Eurokomplex Autoskla Pardubice

4

4

 

Rozhodčí: Fuchs František

 

Rozhodčí: Krys Jaromír

 

Rozhodčí: Novák Radomír

 

 

1

Ringel Zbyněk

Šmajzr Martin

0,5

0,5

 

 

1

Kokeš Bohuslav

Červený Martin

0

1

 

 

1

Trefný Vlastimil

Sýkora Josef                V

1

0

 

 

2

Cerha Michal

Hrubeš Pavel                H

0,5

0,5

 

 

2

Onderek David

Zeman Arnošt

0,5

0,5

 

 

2

Novák Radomír

Nadrchal Tomáš

1

0

 

 

3

Čechura Petr

Volf Jaroslav

0,5

0,5

 

 

3

Vařejčko Josef

Houšková Magdaléna

1

0

 

 

3

Tichý Miroslav

Novák Aleš

1

0

 

 

4

Wenke Oldřich              H

-- (Valenta Vít)               H

1K

0K

 

 

4

Krys Jaromír

Houška Bronislav

1

0

 

 

4

Nevole Vladimír            H

Vobořil Pavel

0

1

 

 

5

Pražák Luděk

Švub Jan

0,5

0,5

 

 

5

Roušar Zdeněk

Horký Pavel                 H

1

0

 

 

5

Němec Otakar

Prokůpek Marek

1

0

 

 

6

Mata Michal

Vencl Jiří

0,5

0,5

 

 

6

Linhart Zbyněk

Dospíšil Patrik

1

0

 

 

6

Škaloud Dušan

Hon Jiří                        H

0

1

 

 

7

Vágner Patrik

--

1K

0K

 

 

7

Koníček Petr

Škorpík Martin

0

1

 

 

7

Macoun Svatopluk

Zelenka Jaroslav          H

0

1

 

 

8

Mrověc Jan

--

1K

0K

 

 

8

Němec Bohumil

Stodolová Kristýna

0

1

 

 

8

Vochozka Jindřich

Foglar Stanislav

0

1

 

 

 

Kavárna Evropa Pardubice

Synthesia Pardubice C

4

4

 

ŠK Lípa

2222 Polabiny Pardubice

3

5

 

Lokomotiva Česká Třebová

ŠK Vysoké Mýto

4,5

3,5

 

Rozhodčí: ?

 

Rozhodčí: ?

 

Rozhodčí: Zelený Dalibor

 

 

1

Veselý Tomáš

Lukášek Jiří

0

1

 

 

1

Fiedler Bedřich

Votava Jan                   H

0,5

0,5

 

 

1

Hurt Lukáš

Sabol Marian

0

1

 

 

2

Smutný Jan

Picka Michal

0

1

 

 

2

Šmíd Jaroslav

Mojžíš Jaroslav

0

1

 

 

2

Pail Milan

Kosek Jiří

0,5

0,5

 

 

3

Korol Jiří

Kastner Kamil

1

0

 

 

3

Duczynski Martin          H

Kourek Josef

0,5

0,5

 

 

3

Petrželka Karel

Plotek Evžen                H

1

0

 

 

4

Třasák Ondřej

Letáček Ondřej

0,5

0,5

 

 

4

Novák Luděk

Just Pavel

0,5

0,5

 

 

4

Jasanský Karel

Ptáček Luboš

0

1

 

 

5

Pyskatý Jiří

Kastner Vojtěch

0,5

0,5

 

 

5

Ruda Ondřej

Mojžíš Martin

0,5

0,5

 

 

5

Krumer Miroslav           H

Lipavský Dušan

1

0

 

 

6

Macků Lubomír

Janderová Jana

0,5

0,5

 

 

6

Jedlička Luboš

Pavlíček Miroslav

1

0

 

 

6

Pěkník Milan

Zeman Martin               H

0,5

0,5

 

 

7

Krmenčík Roman

Coufal David

0,5

0,5

 

 

7

Kaisler Martin

Bělohlav Jan

0

1

 

 

7

Šimek Jan

Švécar Jiří

0,5

0,5

 

 

8

Janko Jan

Lukeš Marek

1

0

 

 

8

Balcar Jaroslav

Krejčí Jan

0

1

 

 

8

Petráž Martin

Trhal Tomáš

1

0

 

 

 

           1.  2222 Polabiny Pardubice                              (1.)               11         11           0           0               62,5            22

           2.  Slavia Hradec Králové B                                  (2.)               11           8           1           2               54,5            17

           3.  ŠK+DDM Chrudim B                                         (4.)               11           6           2           3               50               14

           4.  ŠK Vysoké Mýto                                               (3.)               11           6           1           4               47,5            13

           5.  ŠK Lípa                                                             (5.)               11           5           2           4               47,5            12

           6.  Jiskra Ústí nad Orlicí                                          (6.)               11           6           0           5               43,5            12

           7.  Štefanydes Polička                                            (7.)               11           5           1           5               45,5            11

           8.  Sokol Náchod                                                   (8.)               11           5           1           5               45               11

           9.  Eurokomplex Autoskla Pardubice                      (9.)               11           3           1           7               36                 7

         10.  Kavárna Evropa Pardubice                            (10.)               11           2           2           7               38,5              6

         11.  Synthesia Pardubice C                                   (11.)               11           2           1           8               30,5              5

         12.  Lokomotiva Česká Třebová                            (12.)               11           1           0         10               27                 2

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.