Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Divize F - rozlosování 23.09.02

Do posledního ročníku Divize F se přihlásila všechna oprávněná družstva, která se v dalším období stanou základem pro Krajský přebor PDŠS 1. třídy.


Domácí Hosté Domácí Hosté
1.kolo 20.10.2002 7.kolo 9.2.2003
ŠK Vysoké Mýto Jiskra Ústí n/O. Eurokomplex Pardubice Jiskra Ústí n/O.
2222 Polabiny Pardubice Loko Česká Třebová Štefanides Polička Synthesia Pardubice C
Synthesia Pardubice C ŠK Lípa Sokol Náchod 2222 Polabiny Pardubice
Eurokomplex Pardubice Kavárna Evropa Pardubice TJ+DDM Chrudim ŠK Vysoké Mýto
Štefanides Polička Slavie Hradec Králové B Slavie Hradec Králové B Loko Česká Třebová
Sokol Náchod TJ+DDM Chrudim Kavárna Evropa Pardubice ŠK Lípa
2.kolo 10.11.2002 8.kolo 23.2.2003
Jiskra Ústí n/O. TJ+DDM Chrudim Jiskra Ústí n/O. ŠK Lípa
Slavie Hradec Králové B Sokol Náchod Loko Česká Třebová Kavárna Evropa Pardubice
Kavárna Evropa Pardubice Štefanides Polička ŠK Vysoké Mýto Slavie Hradec Králové B
ŠK Lípa Eurokomplex Pardubice 2222 Polabiny Pardubice TJ+DDM Chrudim
Loko Česká Třebová Synthesia Pardubice C Synthesia Pardubice C Sokol Náchod
ŠK Vysoké Mýto 2222 Polabiny Pardubice Eurokomplex Pardubice Štefanides Polička
3.kolo 24.11.2002 9.kolo 9.3.2003
2222 Polabiny Pardubice Jiskra Ústí n/O. Štefanides Polička Jiskra Ústí n/O.
Synthesia Pardubice C ŠK Vysoké Mýto Sokol Náchod Eurokomplex Pardubice
Eurokomplex Pardubice Loko Česká Třebová TJ+DDM Chrudim Synthesia Pardubice C
Štefanides Polička ŠK Lípa Slavie Hradec Králové B 2222 Polabiny Pardubice
Sokol Náchod Kavárna Evropa Pardubice Kavárna Evropa Pardubice ŠK Vysoké Mýto
TJ+DDM Chrudim Slavie Hradec Králové B ŠK Lípa Loko Česká Třebová
4.kolo 8.12.2002 10.kolo 23.3.2003
Jiskra Ústí n/O. Slavie Hradec Králové B Jiskra Ústí n/O. Loko Česká Třebová
Kavárna Evropa Pardubice TJ+DDM Chrudim ŠK Vysoké Mýto ŠK Lípa
ŠK Lípa Sokol Náchod 2222 Polabiny Pardubice Kavárna Evropa Pardubice
Loko Česká Třebová Štefanides Polička Synthesia Pardubice C Slavie Hradec Králové B
ŠK Vysoké Mýto Eurokomplex Pardubice Eurokomplex Pardubice TJ+DDM Chrudim
2222 Polabiny Pardubice Synthesia Pardubice C Štefanides Polička Sokol Náchod
5.kolo 5.1.2003 11.kolo 6.4.2003
Synthesia Pardubice C Jiskra Ústí n/O. Sokol Náchod Jiskra Ústí n/O.
Eurokomplex Pardubice 2222 Polabiny Pardubice TJ+DDM Chrudim Štefanides Polička
Štefanides Polička ŠK Vysoké Mýto Slavie Hradec Králové B Eurokomplex Pardubice
Sokol Náchod Loko Česká Třebová Kavárna Evropa Pardubice Synthesia Pardubice C
TJ+DDM Chrudim ŠK Lípa ŠK Lípa 2222 Polabiny Pardubice
Slavie Hradec Králové B Kavárna Evropa Pardubice Loko Česká Třebová ŠK Vysoké Mýto
6.kolo 19.1.2003 Začátky utkání jsou v 10,00 hod

pouze
utkání Jiskry Ústí n/O. na domácí půdě
začínají vždy až v 10,30 hod
Jiskra Ústí n/O. Kavárna Evropa Pardubice
ŠK Lípa Slavie Hradec Králové B
Loko Česká Třebová TJ+DDM Chrudim
ŠK Vysoké Mýto Sokol Náchod
2222 Polabiny Pardubice Štefanides Polička
Synthesia Pardubice C Eurokomplex Pardubice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.