Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Soutěže družstev 2002/03 - konečné tabulky 20.04.03

Soutěže družstev v sezoně 2002/03 jsou už minulostí a pro družstva našeho kraje byly letošní výsledky ve vyšších soutěžích více než uspokojivé. Infinity (Bauset) Pardubice se udržely v Extralize, Synthesia Pardubice se v 1. české lize umístila na 4. místě, TJ+DDM Chrudim zvítězila v 2. české lize východ a 2222 Polabiny Pardubice zvítězily v Divizi F - a žádné z dalších našich družstev nepoznalo hořkost sestupu.


Extraliga ŠSČR
1. TŽ Třinec 11 7 3 1 48,5 17
2. ŠK Hagemann Slezan Opava 11 8 0 3 57,5 16
3. ŠK Sokol Vyšehrad - Visus 11 6 2 3 47,0 14
4. TJ Jäkl Karviná 11 4 5 2 47,5 13
5. ŠK Mahrla Praha 11 5 3 3 43,0 13
6. ŠK SK Trinom Zlín 11 4 3 4 46,0 11
7. Sportclub A64 Lázně Slatinice 11 4 3 4 39,0 11
8. Sokol Plzeň I. - Ingem 11 2 5 4 42,5 9
9. ŠK Infinity Pardubice 11 4 1 6 40,5 9
10. Polabí Sokol Kolín 11 2 4 5 40,5 8
11. ŠK Dům armády Praha 11 3 1 7 39,0 7
12. TJ Tatran Litovel 11 1 2 8 36,0 4
1. česká liga
1. Slavia Hradec Králové 11 9 0 2 56,5 18
2. TJ Bohemians 11 7 2 2 49,5 16
3. Sokol Vyšehrad B 11 6 2 3 47,0 14
4. Synthesia Pardubice 11 6 0 5 50,0 12
5. Sokol Plzeň I. B 11 6 0 5 50,0 12
6. ŠK ČSOB 11 4 4 3 42,5 12
7. TJ Slávie Turnov 11 4 3 4 44,0 11
8. TJ Pankrác 11 4 2 5 41,5 10
9. Sokol Polabí JOLY B 11 3 3 5 40,0 9
10. SK Demas Děčín 11 2 2 7 36,5 6
11. TJ Bonex Teplice 11 2 2 7 36,0 6
12. Sokol Klatovy 11 2 2 7 34,5 6
2. česká liga východ
1. ŠO+DDM Chrudim 11 11 0 0 64,0 22
2. AVE-kontakt Pardubice 11 7 1 3 51,0 15
3. Polabí Sokol Kolín C 11 5 4 2 48,5 14
4. Synthesia Pardubice B 11 6 1 4 48,0 13
5. Panda RWT Rychnov n. Kn. 11 6 1 4 42,5 13
6. Sokol Praha - Kobylisy 11 5 1 5 44,0 11
7. Spartak Vlašim 11 3 5 3 41,5 11
8. Bohemians Praha B 11 4 2 5 42,5 10
9. Sklípek Spartak Vrchlabí 11 3 3 5 41,0 9
10. Jiskra Havlíčkův Brod 11 2 2 7 37,0 6
11. Jiskra Hořice 11 3 0 8 34,5 6
12. Tourist Biomedica Říčany 11 0 2 9 33,5 2
Divize F
1. Polabiny Pardubice 11 11 0 0 62,5 22
2. Slavia Hradec Kr. B 11 8 1 2 54,5 17
3. ŠO+DDM Chrudim B 11 6 2 3 50,0 14
4. ŠK Vysoké Mýto 11 6 1 4 47,5 13
5. ŠK Lípa 11 5 2 4 47,5 12
6. TJ Jiskra Ústí n.O. 11 6 0 5 43,5 12
7. TJ Štefanydes Polička 11 5 1 5 45,5 11
8. Sokol Náchod 11 5 1 5 45,0 11
9. Euro. Auto. Pardubice 11 3 1 7 36,0 7
10. Kav. Evropa Pardubice 11 2 2 7 38,5 6
11. TJ Synthesia Pardubice C 11 2 1 8 30,5 5
12. Loko Česká Třebová 11 1 0 10 27,0 2
Krajský přebor II. třídy východ
1. SK Žamberk A 11 11 0 0 64,5 22
2. TJ Lanškroun 11 9 0 2 54,0 18
3. Štefanydes Polička B 11 8 0 3 55,5 16
4. ŠK Vysoké Mýto B 11 8 0 3 46,0 16
5. Štefanydes Polička C 11 6 0 5 49,0 12
6. Jiskra Ústí n. Orl. B 11 6 0 5 49,0 12
7. Jiskra Litomyšl 11 6 0 5 40,0 12
8. Spartak Choceň 11 4 0 7 43,5 8
9. ZD Kunvald 11 3 0 8 37,0 6
10. Spartak OEZ Letohrad 11 3 0 8 34,0 6
11. ŠK Svitavy 11 2 0 9 32,0 4
12. SK Žamberk B 11 0 0 11 22,5 0
Krajský přebor II. třídy západ
1. 2222 Polabiny Pardubice B 9 9 0 0 51,5 18
2. TJ CHS Chotěboř 9 6 2 1 50,5 14
3. TJ Sokol Zaječice 9 7 0 2 45,5 14
4. ŠK Holcim Prachovice 9 6 0 3 40,5 12
5. ŠO+DDM Chrudim C 9 4 1 4 38,0 9
6. TJ Jiskra Heřmanův Městec 9 4 1 4 36,0 9
7. ŠO DDM Hlinsko 9 3 1 5 35,5 7
8. Cyklo Content Pardubice 9 2 1 6 36,0 5
9. ŠK Kámen Chotěboř 9 1 0 8 19,5 2
10. TJ Sokol Krucemburk 9 0 0 9 7,0 0
Krajský přebor III. třídy východ
1. Jiskra Ústí n. Orl. C 9 7 1 1 47,0 15
2. Jablonné n. Orlicí 9 6 1 2 40,5 13
3. SK Žamberk C 9 4 4 1 40,5 12
4. Loko Česká Třebová B 9 5 2 2 39,5 12
5. Sokol Horní Čermná 9 5 0 4 39,0 10
6. Lanškroun B 9 3 2 4 35,5 8
7. Spartak Choceň B 9 2 4 3 30,5 8
8. ŠK Vysoké Mýto C 9 3 1 5 30,5 7
9. ŠK Svitavy B 9 0 4 5 30,0 4
10. ZD Kunvald B 9 0 1 8 27,0 1
Krajská soutěž východ
1. Loko Česká Třebová   D 11 9 1 1 39,5 19
2. Spartak OEZ Letohrad B 11 8 2 1 38,5 18
3. Loko Česká Třebová C 11 8 1 2 35,0 17
4. ŠK Linhartice 11 7 0 4 27,5 14
5. Jiskra Ústí n. Orl. D 11 5 3 3 28,0 13
6. ZD Kunvald C 11 5 0 6 26,5 10
7. Sokol Horní Čermná B 11 3 3 5 27,0 9
8. TJ Lanškroun C 11 2 4 5 26,5 8
9. Jiskra Litomyšl B 11 3 2 6 20,5 8
10. SK Žamberk D 11 2 2 7 20,5 6
11. Sokol Mistrovice 11 1 3 7 22,0 5
12. Sokol Němčice 11 1 3 7 18,5 5
Krajská soutěž západ
1. ŠK Holcim Prachovice B 10 8 0 2 38,5 16
2. TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10 6 2 2 30,0 14
3. TJ Sokol Lázně Bohdaneč 10 5 3 2 29,0 13
4. Naděje Infinity Pardubice 10 5 2 3 27,0 12
5. TJ+DDM Chrudim D 10 4 4 2 24,0 12
6. TJ Synthesia Pardubice D 10 4 1 5 21,5 9
7. Oldies Infinity Pardubice 10 3 2 5 23,5 8
8. 2222 ŠK Polabiny Pardubice C 10 2 4 4 22,5 8
9. TJ Sokol Krouna 10 3 2 5 21,0 8
10. TJ CHS Chotěboř B 10 3 1 6 24,0 7
11. TJ+DDM Chrudim E 10 0 3 7 13,0 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.