Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu - sedmé kolo 02.02.03

Závěrečné kolo základní skupiny Extraligy dorostu definitivně rozhodlo o tom, že oslabená Synthesia Pardubice i přes výhru nad Vlašimí 3,5:2,5 bude bojovat jen ve skupině o udržení.


Extraliga dorostu z - ročník 92/93 Zpráva z kola č

Extraliga dorostu z  - ročník 02/03       Zpráva z kola č.  7       3.02.03

---------------------------------------------------------------------------

 

K:7  Z:25  Říčany - Plzeň                                           0.5:5.5

---------------------------------------------------------------------------

Malý F           0:1   Zelený T        Oulovský P       0:1   Jaroš M      

Fojtů P          0:1   Příborský I     Alaverdyan A   H %:%   Fastová K    

Ambrož J         0:1   Příborský J     Březinová J      0:1   Šimůnek F    

 

K:7  Z:26  OAZA Praha - Vyšehrad                                      3 : 3

---------------------------------------------------------------------------

Vedral O         1:0   Filipi Š        Němcová K        0:1   Jiroušek M   

Němcová K        0:1 H Rožumberská J   Forman M         1:0   Čihák A      

Tyle J           %:%   Horák K         Svoboda V        %:%   Kadlec A     

 

K:7  Z:27  Vlašim - Pardubice (Šilar)                               2.5:3.5

---------------------------------------------------------------------------

Mejzlík O        0:1 H Petr M          Vykouk O         0:1   Karaba D     

Gergelits V      %:%   Kastner K       Gergelits T      %:%   Pecinová M   

Staněk O         %:%   Kastner V       Bleha L          K:0   kontumace    

 

K:7  Z:28  České Budějovice - Kobylisy                              2.5:3.5

---------------------------------------------------------------------------

Cífka S          1:0   Šimek P         Krška V          0:1   Čihák J      

Blažek J       H %:%   Routner J       Kratochvíl J     0:1   Zýka J       

Formánek J       %:%   Kubíková A      Krška D          %:%   Viktorin T   

 

1.Kobylisy           7  5 1 1 25.0 11  5.Pardubice        7  3 0 4 18.0  6

2.Plzeň              7  4 2 1 27.5 10  6.Vlašim           7  1 3 3 18.5  5

3.OAZA Praha         7  3 4 0 23.5 10  7.Říčany           7  2 0 5 18.0  4

4.České Budějovice   7  2 2 3 19.5  6  8.Vyšehrad         7  1 2 4 18.0  4

 

                                                    Jiří Daniel

                                                    vedoucí soutěže


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.