Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu, finale B - první dvoukolo 15.04.03

První dvoukolo skupiny o udržení v Extralize dorostu přineslo družstvu Synthesie Pardubice pouze 50%-ní zisk - v sobotu (bez Petra) podlehlo Brankovicím 2:4 a v neděli (konečně kompletní) přehrálo Postoupky 4,5:1,5.


ELD 9

ELD 9.-16.           - ročník 02/03       Zpráva z kola č.  4      12.04.03

---------------------------------------------------------------------------

 

K:1  Z:1   Pardubice - Brankovice (Šebesta Petr)                      2 : 4

---------------------------------------------------------------------------

Láznička V       %:% H Kunčar P        Karaba D         0:1   Zavadilová J

Kastner K        %:%   Masný K         Pecinová M       %:%   Šťastný R    

Kastner V        %:%   Hejný J         Kotlant T        0:1   Majchrák A   

 

K:1  Z:2   Vlašim - Postoupky (Šebesta Petr)                          1 : 5

---------------------------------------------------------------------------

Mejzlík O        0:1   Malinovský K    Vykouk O         0:1   Prokopec Z   

Gergelits V      %:%   Martišek J      Hlavsová V     H %:%   Staněk K     

Staněk O         0:1 H Kuchynka L      Gergelits T      0:1   Dvořák P     

 

:1  Z:3   Říčany - Havlíčkův Brod (Šebesta Petr)                      4 : 2

---------------------------------------------------------------------------

Malý F           1:0   Berger T        Mládek Z         1:0   Voglová E    

Fojtů P          1:0 H Stodolová K     Oulovský P       0:1   Benák J      

Ambrož J         0:1   Netušil J       Alaverdyan A   H 1:0   Somer J      

 

K:1  Z:4   Vyšehrad - Staré Město (Brož Pavel)                        3 : 3

---------------------------------------------------------------------------

Böhm T           %:% H Rubal A         Böhm J           0:1   Dvouletý P  

Filipi Š         %:%   Vavřík J        Muzikář M        %:%   Uřičář J     

Rožumberská J  H 1:0   Trubačík J      Čihák A          %:%   Valešová Š   

 

ELD 9.-16.           - ročník 02/03       Zpráva z kola č.  5      13.04.03

---------------------------------------------------------------------------

 

K:2  Z:5   Pardubice - Postoupky (Šebesta Petr)                     4.5:1.5

---------------------------------------------------------------------------

Láznička V       %:%   Malinovský K    Kastner V        0:1   Prokopec Z   

Petr M         H 1:0   Martišek J      Karaba D         1:0   Staněk K     

Kastner K        1:0 H Kuchynka L      Pecinová M       1:0   Dvořák P    

 

K:2  Z:6   Vlašim - Brankovice (Šebesta Petr)                       1.5:4.5

---------------------------------------------------------------------------

Mejzlík O        %:% H Kunčar P        Vykouk O         0:1   Zavadilová J

Gergelits V      0:1   Masný K         Hlavsová V     H 0:1   Šťastný R    

Staněk O         1:0   Hejný J         Gergelits T      0:1   Majchrák A  

 

K:2  Z:7   Říčany - Staré Město (Brož Pavel)                        2.5:3.5

---------------------------------------------------------------------------

Malý F           0:1 H Rubal A         Oulovský P       0:1   Dvouletý P  

Fojtů P          %:%   Vavřík J        Fojtů J          %:%   Uřičář J     

Ambrož J         1:0   Trubačík J      Alaverdyan A   H %:%   Valešová Š   

 

K:2  Z:8   Vyšehrad - Havlíčkův Brod (Brož Pavel)                   3.5:2.5

---------------------------------------------------------------------------

Böhm T           0:1   Tůma J          Böhm J           1:0   Voglová E    

Filipi Š         1:0 H Stodolová K     Muzikář M        1:0   Benák J      

Rožumberská J  H %:%   Netušil J       Čihák A          0:1   Somer J     

 

Tabulka po úplných pěti kolech

 

1.Staré Město        5  3 2 0 18.0  8  5.Říčany            5  2 0 3 14.5  4

2.Pardubice          5  3 0 2 16.0  6  6.Havlíčkův Brod    5  1 2 2 14.5  4

3.Vyšehrad           5  2 2 1 16.0  6  7.Postoupky         5  1 1 3 13.5  3

4.Brankovice         5  3 0 2 16.0  6  8.Vlašim            5  1 1 3 11.0  3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.