Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu, finale B - druhé dvoukolo 28.04.03

Ani kompletní sestava nepomohla Synthesii Pardubice v závěrečném dvoukole B skupiny udržet Extraligu dorostu i na příští sezönu. Po sobotní remize 3:3 s H. Brodem ji mohla udržet ve hře jen výhra nebo remiza se Starým Městem - po prohře 2,5:3,5 se však musí s Extraligou rozloučit.


ELD 9

ELD 9.-16.           - ročník 02/03       Zpráva z kola č.  5      27.04.03

---------------------------------------------------------------------------

K:5  Z:17  Říčany - Brankovice (Jan Ambrož)                           2 : 4

---------------------------------------------------------------------------

Malý F           0:1 H Kunčar P        Oulovský P       %:%   Zavadilová J 

Fojtů P          %:%   Masný K         Fojtů J          %:%   Šťastný R    

Ambrož J         %:%   Hejný J         Březinová J      0:1   Majchrák A   

 

K:5  Z:18  Vyšehrad - Postoupky (Jan Ambrož)                          4 : 2

---------------------------------------------------------------------------

Böhm T           1:0   Malinovský K    Böhm J           0:1   Prokopec Z   

Filipi Š         1:0   Martišek J      Muzikář M        %:%   Staněk K     

Rožumberská J  H %:% H Kuchynka L      Čihák A          1:0   Dvořák P     

 

K:5  Z:19  Havlíčkův Brod - Pardubice (Horsák Antonín)                3 : 3

---------------------------------------------------------------------------

Tůma J           0:1   Láznička V      Voglová E        0:1   Kastner V    

Stodolová K    H 0:1 H Petr M          Somer J          1:0   Karaba D     

Netušil J        1:0   Kastner K       Gablech I        1:0   Pecinová M   

 

K:5  Z:20  Staré Město - Vlašim (Horsák Antonín)                    4.5:1.5

---------------------------------------------------------------------------

Rubal A        H %:%   Mejzlík O       Dvouletý P       1:0   Vykouk O     

Vavřík J         K:0   Gergelits V     Horsák J         0:1 H Odehnalová A 

Trubačík J       1:0   Staněk O        Valešová Š       1:0   Gergelits T  

 

ELD 9.-16.           - ročník 02/03       Zpráva z kola č.  7      27.04.03

---------------------------------------------------------------------------

K:6  Z:21  Říčany - Postoupky (Jan Ambrož)                            4 : 2

---------------------------------------------------------------------------

Malý F           0:1   Malinovský K    Oulovský P       1:0   Prokopec Z   

Fojtů P          1:0   Martišek J      Fojtů J          1:0   Staněk K     

Ambrož J         1:0 H Kuchynka L      Alaverdyan A   H 0:1   Dvořák P     

 

K:6  Z:22  Vyšehrad - Brankovice (Jan Ambrož)                         3 : 3

---------------------------------------------------------------------------

Böhm T           1:0 H Kunčar P        Böhm J           0:1   Zavadilová J 

Filipi Š         1:0   Masný K         Muzikář M        %:%   Šťastný R    

Rožumberská J  H 0:1   Hejný J         Čihák A          %:%   Majchrák A   

 

K:6  Z:23  Havlíčkův Brod - Vlašim (Horsák Antonín)                   4 : 2

---------------------------------------------------------------------------

Tůma J           %:%   Mejzlík O       Benák J          0:1   Vykouk O     

Stodolová K    H K:0   Gergelits V     Somer J          1:0 H Odehnalová A 

Netušil J        %:%   Staněk O        Gablech I        1:0   Gergelits T  

 

K:6  Z:24  Staré Město - Pardubice (Horsák Antonín)                 3.5:2.5

---------------------------------------------------------------------------

Rubal A        H 0:1   Láznička V      Dvouletý P       1:0   Kastner V    

Vavřík J         0:1 H Petr M          Uřičář J         %:%   Karaba D     

Trubačík J       1:0   Kastner K       Valešová Š       1:0   Pecinová M   

 

Dvakrát kontumovaní hráči: Gergelits V (Vlašim).

                                        

1.Staré Město        7  5 2 0 26.0 12  5.Pardubice         7  3 1 3 21.5  7

2.Vyšehrad           7  3 3 1 23.0  9  6.Říčany            7  3 0 4 20.5  6

3.Brankovice         7  4 1 2 23.0  9  7.Postoupky         7  1 1 5 17.5  3

4.Havlíčkův Brod     7  2 3 2 21.5  7  8.Vlašim            7  1 1 5 14.5  3

 

                                                    Daniel Jiří

                                                    vedoucí soutěže

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.