Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - druhé kolo 13.10.02

Nedělní zápasy prvního dvoukola Extraligy pokračovaly ve výrobě dalších nečekaných výsledků. Infinity Pardubice hostily nováčka z Litovle a podlehly nečekaně vysoko 2:6, když konečný výsledek mohl být ještě horší.


K:2 Z:7 Polabí Sokol Kolín - Lázně Slatinice 3
K:2  Z:7   Polabí Sokol Kolín - Lázně Slatinice                      3.5:4.5
----------------------------------------------------------------------------
Jirovský M       0:1   Babula V        Šuráň J          1/2 H Klíma L       
Přibyl J         1/2   Šimáček P       Vavrák P       C 0:1   Obšívač J     
Priehoda V     C 1:0 C Swicarz M       Kulhánek T     H 1/2 C Krupa M       
Jirovský P       1/2   Biolek R        Kačírek P        1/2   Novosák J     
 
K:2  Z:8   Infinity Pardubice - Tatran Litovel                         2 : 6
----------------------------------------------------------------------------
Movsesian S    C 1/2   Žůrek M         Bernášek J       0:1 H Mudrák J      
Tibenský R     C 1/2 H Berezjuk S      Bernard B        0:1   Vyskočil N    
Lechtýnský J     0:1   Bělunek V       Prandstetter E   0:1   Stratil L     
Jacková J      H 1/2   Pastirčák M     Krupková P       1/2   Žilka Š       
 
K:2  Z:9   Sokol Plzeň Ingem - Jäkl Karviná                            4 : 4
----------------------------------------------------------------------------
Štoček J         1/2 C Jakubiec A      Jirka J        H 0:1 C Jaworski M    
Neuman P         1:0   Veselovski S    Michálek J       0:1   Sobek J       
Gross D          1/2   Velička P       Lanč A         C 1/2   Olšar J       
Maník M        C 1/2 C Heberla B       Gross Š          1:0   Zimniok L     
 
K:2  Z:10  Dům armády Praha - TŽ Třinec                                3 : 5
----------------------------------------------------------------------------
Jansa V          1/2 C Dydyshko V      Holemář D      H 1/2   Neděla V      
Navara D         1/2 C Timoščenko G    Fajman P         1/2   Sikora-lerch J
Orság M          0:1   Rašík V         Bauma J          0:1   Walek M       
Trapl J        H 1:0   Langner L       Studnička T      0:1   Frolík M      
 
K:2  Z:11  Vyšehrad Praha - Trinom Zlín                                5 : 3
----------------------------------------------------------------------------
Meduna E         1/2 C Markoš J        Salai L        C 1:0   Sosna J       
Zezulkin J     C 1:0   Chytilek R      Možný M          1/2   Virostko P    
Mikhaletz L    C 1/2   Čech P          Chloupek S       1/2 H Jurka M       
Vávra P          1:0   David P         Netušil M        0:1 H Bažant P      
 
K:2  Z:12  Mahrla Praha - Hagemann Opava                             5.5:2.5
----------------------------------------------------------------------------
Vokáč M          1/2   Polák T         Špaček P         0:1   Cvek R        
Likavský T     C 1:0   Kalod R         Civín T          1:0   Hromada P     
Doležal R        0:1 C Matlak M        Freisler P     H 1:0   Pavelek K     
Nun J          H 1:0 C Antoniewski R   Bělaška P        1:0   Bednárek L    
 
 
Tabulka po 2. kole:
 
 1.Vyšehrad Praha     2  2 0 0 10.0  4 
 2.TŽ Třinec          2  2 0 0  9.5  4 
 3.Jäkl Karviná       2  1 1 0 10.0  3 
 4.Tatran Litovel     2  1 0 1  9.5  2 
 5.Trinom Zlín        2  1 0 1  9.0  2 
 6.Polabí Sokol Kolín 2  1 0 1  8.0  2 
 7.Mahrla Praha       2  1 0 1  7.5  2
 8.Lázně Slatinice    2  1 0 1  7.5  2
 9.Infinity Pardubice 2  1 0 1  7.0  2
10.Sokol Plzeň Ingem  2  0 1 1  7.5  1
11.Hagemann Opava     2  0 0 2  5.5  0
12.Dům armády Praha   2  0 0 2  5.0  0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.