Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - třetí kolo 30.11.02

Sobotní zápasy v pouhém třetím kole Extraligy už přinesly dvě ostudné remizy 'bez hry', o které se zasloužila družstva Karviné s Mahrlou Praha a Kolína s Plzní. Náš zástupce Infinity Pardubice se moc nevyznamenal, když na domácí půdě podlehl nejtěsnějším poměrem 3,4:4,5 poslednímu Domu Armády Praha.


TJ Tatran Litovel - ŠK Hagemann Opava 1 - 7
Milan Žůrek - Zbyněk Hráček 1/2 - 1/2
Sergej Berezjuk - Tomáš Oral 1/2 - 1/2
Vladimír Bělunek - Igor Štohl 0 - 1
Josef Mudrák - Tomáš Polák 0 - 1
Neklan Vyskočil - Radek Kalod 0 - 1
Ladislav Stratil - Marek Matlak 0 - 1
Štěpán Žilka - Rafal Antoniewski 0 - 1
Jan Suchomel - Robert Cvek 0 - 1
SC A64 Lázně Slatinice - ŠK SK Trinom Zlín 4,5 - 3,5
Pavel Šimáček - Petr Hába 1/2 - 1/2
Richard Biolek - Ján Markoš 1/2 - 1/2
Lukáš Klíma - Roman Chytilek 1 - 0
Radek Sluka - Pavel Čech 1 - 0
Josef Obšívač - Pavel David 1/2 - 1/2
Zdeněk Beil - Jan Sosna 0 - 1
Petr Zatloukal - Petr Virostko 0 - 1
Michal Garlík - Petr Bažant 1 - 0
TŽ Třinec - ŠK Sokol Vyšehrad Visus 5 - 3
Vichaeslav Dydyshko - Eduard Meduna 1/2 - 1/2
Slavko Čičak - Leonid Vološin 0 - 1
Gennadij Timoščenko - Jurij Zezulkin 1 - 0
Vítězslav Rašík - Lubomir Mikhaletz 1 - 0
Vlastimil Neděla - Pavel Vávra 1/2 - 1/2
Jan Sikora-Lerch - Ladislav Salai 1/2 - 1/2
Milan Walek - Miloš Možný 1 - 0
Milan Babula - Stanislav Chloupek 1/2 - 1/2
TJ Jäkl Karviná - ŠK Mahrla Praha 4 - 4
Artur Jakubiec - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Sergej Veselovskij - Radoslav Doležal 1/2 - 1/2
Petr Velička - Jiří Nun 1/2 - 1/2
Miroslaw Jaworski - Tomáš Civín 1/2 - 1/2
Vladimír Karlík - Regína Pokorná 1/2 - 1/2
Tomáš Dvořák - Pavel Freisler 1/2 - 1/2
Jaroslav Sobek - Přemysl Bělaška 1/2 - 1/2
Jaroslav Olšar - Tomáš Paulovič 1/2 - 1/2
Polabí Sokol Joly - Sokol Plzeň I. - Ingem 4 - 4
Miloš Jirovský - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Josef Přibyl - Petr Neuman 1/2 - 1/2
Juraj Lipka - David Gross 1/2 - 1/2
Pavel Jirovský - Mikuláš Maník 1/2 - 1/2
Jan Šuráň - Jiří Jirka 1/2 - 1/2
Tomáš Kulhánek - Jan Michálek 1/2 - 1/2
Lubomír Neckář - Alois Lanč 1/2 - 1/2
Petr Kačírek - Štefan Gross 1/2 - 1/2
ŠK Infinity Pardubice - ŠK Dům armády Praha 3,5 - 4,5
Sergej Movsesian - Vlastimil Jansa 1/2 - 1/2
Jan Votava - David Navara 0 - 1
Róbert Tibenský - Vladimir Sergeev 0 - 1
Jiří Lechtýnský - Jindřich Trapl 1/2 - 1/2
Jan Bernášek - David Holemář 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Petr Fajman 1 - 0
Borek Bernard - Jiří Bauma 1/2 - 1/2
Jiří Hlavnička - Miroslav Muroň 1/2 - 1/2
1. TŽ Třinec 3 3 0 0 14,5 6
2. TJ Jäkl Karviná 3 1 2 0 14 4
3. ŠK Sokol Vyšehrad 3 2 0 1 13 4
4. SC A64 Lázně Slatinice 3 2 0 1 12 4
5. Polabí Sokol Kolín 3 1 1 1 12 3
6. ŠK Mahrla Praha 3 1 1 1 11,5 3
7. ŠK Hagemann Opava 3 1 0 2 12,5 2
8. ŠK SK Trinom Zlín 3 1 0 2 12,5 2
9. Sokol Plzeň I. - Ingem 3 0 2 1 11,5 2
10. ŠK Infinity Pardubice 3 1 0 2 10,5 2
11. TJ Tatran Litovel 3 1 0 2 10,5 2
12. ŠK Dům armády Praha 3 1 0 2 9,5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.