Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - páté kolo 18.01.03

V pátém kole Extraligy zajíždělo družstvo Infinity Pardubice k důležitému utkání do Kolína, kde zásluhou i nejmladšího hráče Viktora Lázničky zvítězilo 5:3 a učinilo tak důležitý krok k odpoutání se ode dna tabulky.


Polabí Sokol Joly - ŠK Infinity Pardubice 3:5
Miloš Jirovský - Sergej Movsesian 1/2 - 1/2
Josef Přibyl - Jan Votava 0 - 1
Juraj Lipka - Andrei Kovalev 0 - 1
Pavel Jirovský - Jiří Lechtýnský 0 - 1
Jan Šuráň - Jan Bernášek 1/2 - 1/2
Tomáš Kulhánek - Viktor Láznička 0 - 1
Lubomír Neckář - Petra Krupková 1 - 0
Petr Kačírek - Jiří Pačovský 1 - 0
Sokol Plzeň I. - Ingem - ŠK Dům armády Praha 4,5 - 3,5
Jiří Štoček - David Navara 0 - 1
Petr Neuman - Vladimir Sergeev 1/2 - 1/2
David Gross - Milan Orság 1/2 - 1/2
Mikuláš Maník - Jindřich Trapl 1 - 0
Jiří Jirka - David Holemář 1/2 - 1/2
Jan Michálek - Štěpán Forman 1 - 0
Alois Lanč - Tomáš Studnička 0 - 1
Josef Juřek - Miloš Sakař 1 - 0
ŠK Sokol Vyšehrad Visus - ŠK Mahrla Praha 3 - 5
Eduard Meduna - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Leonid Vološin - Ján Plachetka 0 - 1
Lubomir Mikhaletz - Radoslav Doležal 0 - 1
Pavel Vávra - Jiří Nun 1 - 0
Ladislav Salai - Petr Špaček 1 - 0
Peter Petrán - Tomáš Civín 0 - 1
Miloš Možný - Pavel Freisler 1/2 - 1/2
Stanislav Chloupek - Přemysl Bělaška 0 - 1
ŠK Hagemann Opava - ŠK SK Trinom Zlín 5,5 - 2,5
Zbyněk Hráček - Ján Markoš 1 - 0
Tomáš Oral - Roman Chytilek 1/2 - 1/2
Igor Štohl - Pavel David 1 - 0k
Tomáš Polák - Jan Sosna 1/2 - 1/2
Radek kalod - Petr Virostko 1 - 0k
Rafal Antoniewski - Miroslav Jurka 1/2 - 1/2
Robert Cvek - Petr Bažant 1 - 0
Pavel Hromada - Adam Rubal 0 - 1
TŽ Třinec - TJ Jäkl Karviná 1,5 - 6,5
Slavko Čičak - Sergej Vesselovsky 1/2 - 1/2
Gennadij Timoščenko - Petr Velička 0 - 1
Vítězslav Rašík - Miroslaw Jaworski 0 - 1
Ladislav Langner - Vladimír Karlík 1/2 - 1/2
Vlastimil Neděla - Tomáš Dvořák 0 - 1
Jan Sikora-Lerch - Jaroslav Sobek 1/2 - 1/2
Milan Walek - Marián Kantorík 0 - 1
Milan Babula - Jaroslav Olšar 0 - 1
TJ Tatran Litovel - SC A64 Lázně Slatinice 4 - 4
Milan Žůrek - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Sergej Berezjuk - Pavel Šimáček 1/2 - 1/2
Vladimír Bělunek - Richard Biolek 0 - 1
Milan Pastirčák - Lukáš Klíma 0 - 1
Josef Mudrák - Radek Sluka 1 - 0
Neklan Vyskočil - Josef Obšívač 1/2 - 1/2
Ladislav Stratil - Petr Buchníček 1 - 0
Štěpán Žilka - Michal Garlík 1/2 - 1/2
1. TŽ Třinec 5 4 0 1 22,5 8
2. TJ Jäkl Karviná 5 2 3 0 24,5 7
3. ŠK Hagemann Opava 5 3 0 2 25,5 6
4. Sokol Plzeň I. - Ingem 5 2 2 1 20,5 6
5. ŠK Sokol Vyšehrad 5 2 1 2 20,0 5
6. Polabí Sokol Kolín 5 2 1 2 19,5 5
7. ŠK Mahrla Praha 5 2 1 2 18,0 5
8. SC A64 Lázně Slatinice 5 2 1 2 16,5 5
9. ŠK SK Trinom Zlín 5 2 0 3 20,0 4
10. ŠK Infinity Pardubice 5 2 0 3 19,0 4
11. TJ Tatran Litovel 5 1 1 3 17,5 3
12. ŠK Dům armády Praha 5 1 0 4 16,5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.