Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - šesté kolo 15.02.03

Šesté kolo Etraligy družstev přineslo našemu zástupci Infinity Pardubice (nečekaně přejmenovanému na Bauset Pardubice) vítězství 5:3 nad Mahrlou Praha a v důsledku toho odskok ze spodních pater tabulky.


Sokol Plzeň I. - Ingem - TJ Tatran Litovel 3,5 - 3,5
Jiří Štoček - Milan Žůrek 0 - 1
Petr Neuman - Sergej Berezjuk 1 - 0
David Gross - Vladimír Bělunek 1 - 0
Mikuláš Maník - Josef Mudrák 1/2 - 1/2
Jiří Jirka - Neklan Vyskočil 0 - 1
Jan Michálek - Ladislav Stratil 0 - 1
Petr Zvára - Jan Suchomel 1 - 0
kontumace - kontumace 0 - 0
ŠK Dům armády Praha - SC A64 Lázně Slatinice 6 - 2
Vlastimil Jansa - Vlastimil Babula 1 - 0
David Navara - Pavel Šimáček 1 - 0
Vladimir Sergeev - Stanislaw Zawadzki 1 - 0
Milan Orság - Richard Biolek sen. 0 - 1
Jindřich Trapl - Lukáš Klíma 1/2 - 1/2
David Holemář - Josef Obšívač 1/2 - 1/2
Štěpán Forman - Petr Buchníček 1 - 0
Tomáš Studnička - Richard Biolek jun. 1 - 0
ŠK Sokol Vyšehrad Visus - Polabí Sokol Joly 5 - 3
Eduard Meduna - Miloš Jirovský 0 - 1
Leonid Vološin - Josef Přibyl 1/2 - 1/2
Jurij Zezulkin - Vítězslav Priehoda 1 - 0
Pavel Vávra - Pavel Jirovský 1/2 - 1/2
Ladislav Salai - Jan Šuráň 1/2 - 1/2
Miloš Možný - Tomáš Kulhánek 1/2 - 1/2
Stanislav Chloupek - Lubomír Neckář 1 - 0
Miloslav Netušil - Petr Kačírek 1 - 0
ŠK Mahrla Praha - Bauset Pardubice 3 - 5
Marek Vokáč - Jan Votava 1 - 0
Michal Konopka - Andrei Kovalev 0 - 1
Ján Plachetka - Jiří Lechtýnský 1/2 - 1/2
Radoslav Doležal - Jan Bernášek 1/2 - 1/2
Jiří Nun - Viktor Láznička 1/2 - 1/2
Tomáš Civín - Borek Bernard 0 - 1
Pavel Freisler - Eduard Prandstetter 1/2 - 1/2
Přemysl Bělaška - Jiří Hlavnička 0 - 1
ŠK Hagemann Opava - TŽ Třinec 3,5 - 4,5
Zbyněk Hráček - Viacheslav Dydyshko 1/2 - 1/2
Bartolomiej Macieja - Slavko Čičak 1/2 - 1/2
Tomáš Oral - Gennadij Timoščenko 1/2 - 1/2
Igor Štohl - Vítězslav Rašík 0 - 1
Pavel Blatný - Ladislav Langner 1 - 0
Radek Kalod - Vlastimil Neděla 0 - 1
Rafal Antoniewski - Jan Sikora-Lerch 1/2 - 1/2
Robert Cvek - Milan Walek 1/2 - 1/2
ŠK SK Trinom Zlín - TJ Jäkl Karviná 3,5 - 4,5
Lubomír Ftáčník - Artur Jakubiec 0 - 1
Petr Hába - Sergej Veselovski 1/2 - 1/2
Ján Markoš - Petr Velička 1/2 - 1/2
Roman Chytilek - Bartolomiej Heberla 1/2 - 1/2
Pavel Čech - Miroslaw Jaworski 1/2 - 1/2
Jan Sosna - Jaroslav Sobek 1 - 0
Petr Virostko - Jaroslav Olšar 0 - 1
Adam Rubal - Jan Tomeček 1/2 - 1/2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.