Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - sedmé kolo 16.02.03

V nedělním sedmém kole Extraligy se družstvu Bauset Pardubice nepodařilo zopakovat sobotní výsledek a po prohře 3,5:4,5 s Vyšehradem Praha se opět vrátilo do spodní poloviny tabulky.


Sokol Plzeň I. - Ingem - SC A64 Lázně Slatinice 3,5 - 4,5
Jiří Štoček - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Pavel Šimáček 1 - 0
David Gross - Stanislaw Zawadzki 0 - 1
Mikuláš Maník - Richard Biolek sen. 1/2 - 1/2
Jan Michálek - Lukáš Klíma 0 - 1
Alois Lanč - Josef Obšívač 1/2 - 1/2
Petr Zvára - Petr Buchníček 0 - 1
Petr Folk - Richard Biolek jun. 1 - 0
ŠK Dům armády Praha - TJ Tatran Litovel 5 - 3
Vlastimil Jansa - Milan Žůrek 1/2 - 1/2
David Navara - Sergej Berezjuk 1 - 0
Vladimir Sergeev - Vladimír Bělunek 1/2 - 1/2
Milan Orság - Josef Mudrák 1/2 - 1/2
Jindřich Trapl - Neklan Vyskočil 1/2 - 1/2
David Holemář - Ladislav Stratil 0 - 1
Štěpán Forman - Jan Suchomel 1 - 0
Tomáš Studnička - kontumace 1 - 0k
ŠK Sokol Vyšehrad Visus - Bauset Pardubice 4,5 - 3,5
Eduard Meduna - Jan Votava 1/2 - 1/2
Leonid Vološin - Andrei Kovalev 1/2 - 1/2
Jurij Zezulkin - Jiří Lechtýnský 1 - 0
Pavel Vávra - Jan Bernášek 1 - 0
Ladislav Salai - Viktor Láznička 1/2 - 1/2
Miloš Možný - Borek Bernard 1/2 - 1/2
Stanislav Chloupek - Eduard Prandstetter 1/2 - 1/2
Miloslav Netušil - Jiří Hlavnička 0 - 1
ŠK Mahrla Praha - Polabí Sokol Joly 4 - 4
Marek Vokáč - Miloš Jirovský 0 - 1
Michal Konopka - Josef Přibyl 1/2 - 1/2
Ján Plachetka - Vítězslav Priehoda 1/2 - 1/2
Radoslav Doležal - Pavel Jirovský 1 - 0
Jiří Nun - Jan Šuráň 0 - 1
Tomáš Civín - Tomáš Kulhánek 1 - 0
Pavel Freisler - Lubomír Neckář 0 - 1
Přemysl Bělaška - Petr Kačírek 1 - 0
ŠK Hagemann Opava - TJ Jäkl Karviná 6,5 - 1,5
Zbyněk Hráček - Artur Jakubiec 1/2 - 1/2
Bartolomiej Macieja - Sergej Veselovski 1 - 0
Igor Štohl - Petr Velička 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Bartolomiej Heberla 1 - 0
Radek Kalod - Miroslaw Jaworski 1/2 - 1/2
Marek Matlak - Jaroslav Sobek 1 - 0
Robert Cvek - Jaroslav Olšar 1 - 0
Karel Pavelek - Lubomír Zimniok 1 - 0
ŠK SK Trinom Zlín - TŽ Třinec 4 - 4
Lubomír Ftáčník - Viacheslav Dydyshko 1/2 - 1/2
Petr Hába - Slavko Čičak 1/2 - 1/2
Ján Markoš - Gennadij Timoščenko 1/2 - 1/2
Roman Chytilek - Vítězslav Rašík 1/2 - 1/2
Pavel Čech - Ladislav Langner 1/2 - 1/2
Jan Sosna - Vlastimil Neděla 1/2 - 1/2
Petr Virostko - Jan Sikora-Lerch 1/2 - 1/2
Petr Bažant - Milan Walek 1/2 - 1/2
Poř. Družstvo Body Score
1 TŽ Třinec 11 31,0
2 Jakl Karviná 9 30,5
3 Vyšehrad Praha 9 29,5
4 Hagemann Opava 8 35,5
5 Sokol Plzeň 7 28,0
6 Lázně Slatinice 7 23,0
7 Infinity Pardubice 6 27,5
8 Dům Armády Praha 6 27,5
9 Polabí Sokol Joly 6 26,5
10 Mahrla Praha 6 25,0
11 Trinom Zlín 5 27,5
12 Tatran Litovel 4 24,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.