Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - osmé kolo 15.03.03

V zápase osmého kola Extraligy, který měl silně existenční nádech, podlehlo družstvo Bausetu Pardubice doma Trinomu Zlín 3:5 a propadlo se až takřka ke dnu tabulky.


K:8 Z:43 Tatran Litovel - TŽ Třinec 3
K:8  Z:43  Tatran Litovel - TŽ Třinec                               3.5:4.5
---------------------------------------------------------------------------
Žůrek M          0:1 C Dydyshko V      Vyskočil N       1:0   Sikora-Lerch J
Berezjuk S     H 0:1   Rašík V         Stratil L        1/2   Walek M
Bělunek V        0:1   Langner L       Suchomel J       1/2   Babula M
Mudrák J       H 1/2   Neděla V        Trávníček P      1:0   Frolík M
 
K:8  Z:44  Lázně Slatinice - Jäkl Karviná                             4 : 4
---------------------------------------------------------------------------
Babula V         0:1 C Jakubiec A      Sluka R        H 1:0 C Jaworski M
Šimáček P        1/2   Veselovski S    Obšívač J        1:0   Karlík V
Biolek R         1:0   Velička P       Beil Z           1/2   Sobek J
Klíma L        H 0:1 C Heberla B       Garlík M         0:1   Olšar J
 
K:8  Z:45  Polabí Sokol Kolín - Hagemann Opava                        3 : 5
---------------------------------------------------------------------------
Jirovský M       0:1   Hráček Z        Šuráň J          1:0   Kalod R
Přibyl J         0:1 C Macieja B       Vavrák P       C 1/2 C Matlak M
Lipka J        C 1/2   Oral T          Báňas J        C 1/2 C Antoniewski R
Jirovský P       1/2   Polák T         Jedlička A       0:1   Cvek R
 
K:8  Z:46  Bauset Pardubice - Trinom Zlín                             3 : 5
---------------------------------------------------------------------------
Movsesian S    C 1/2   Hába P          Bernášek J       0:1   Sosna J
Votava J         1/2 C Markoš J        Láznička V     H 0:1   Virostko P
Kovalev A      C 1:0   Chytilek R      Bernard B        0:1 H Jurka M
Lechtýnský J     1/2   Čech P          Prandstetter E   1/2 H Bažant P
 
K:8  Z:47  Sokol Plzeň Ingem - Vyšehrad Praha                         4 : 4
---------------------------------------------------------------------------
Štoček J         1:0   Meduna E        Jirka J        H 1:0 C Salai L
Neuman P         1/2   Vološin L       Juřek J          0:1 C Petrán P
Gross D          0:1 C Zezulkin J      Gross Š          1/2   Možný M
Maník M        C 1:0   Vávra P         Folk P           0:1   Chloupek S
 
K:8  Z:48  Dům armády Praha - Mahrla Praha                            4 : 4
---------------------------------------------------------------------------
Jansa V          0:1   Vokáč M         Trapl J        H 0:1 H Nun J
Navara D         1/2   Konopka M       Holemář D      H 0:1   Civín T
Sergeev V      C 1:0 C Likavský T      Fajman P         1/2 C Pokorná R
Orság M          1:0   Doležal R       Studnička T      1:0   Bělaška P
 
Tabulka po 8. kole
 1. TŽ Třinec          8  6 1 1 35.5 13
 2. Hagemann Opava     8  5 0 3 40.5 10
 3. Jäkl Karviná       8  3 4 1 34.5 10
 4. Vyšehrad Praha     8  4 2 2 33.5 10
 5. Sokol Plzeň Ingem  8  2 4 2 31.5  8
 6. Lázně Slatinice    8  3 2 3 27.0  8
 7. Trinom Zlín        8  3 1 4 32.5  7
 8. Dům armády Praha   8  3 1 4 31.5  7
 9. Mahrla Praha       8  2 3 3 29.0  7
10. Bauset Pardubice   8  3 0 5 30.5  6
11. Polabí Sokol Kolín 8  2 2 4 29.5  6
12. Tatran Litovel     8  1 2 5 27.5  4

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.