Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - desáté kolo 12.04.03

V předposledním desátém kole Extraligy (plném taktizování) uhrál náš zástupce Bauset Pardubice oba body a po vítěžství 4,5:3,5 na půdě Karviné se opět posunul v tabulce lehce nad sestupové pásmo.


ŠK Sokol Vyšehrad Visus - TJ Tatran Litovel 5 - 3
Eduard Meduna - Milan Žůrek 0 - 1
Leonid Vološin - Vladimír Bělunek 1 - 0
Jurij Zezulkin - Josef Mudrák 1 - 0
Pavel Vávra - Neklan Vyskočil 1/2 - 1/2
Ladislav Salai - Ladislav Stratil 1 - 0
Peter Petráň - Jan Suchomel 0 - 1
Miloš Možný - Libor Zvolánek 1/2 - 1/2
Stanislav Chloupek - Petr Mohapl 1 - 0
ŠK Mahrla Praha - SC A64 Lázně Slatinice 4,5 - 3,5
Marek Vokáč - Vlastimil Babula 1 - 0k
Michal Konopka - Pavel Šimáček 1/2 - 1/2
Ján Plachetka - Richard Biolek 1/2 - 1/2
Radoslav Doležal - Lukáš Klíma 1/2 - 1/2
Jiří Nun - Radek Sluka 1/2 - 1/2
Tomáš Civín - Petr Buchníček 1/2 - 1/2
Pavel Freisler - Petr Zatloukal 1/2 - 1/2
Přemysl Bělaška - Michal Garlík 1/2 - 1/2
ŠK Hagemann Opava - Sokol Plzeň I. - Ingem 4,5 - 3,5
Zbyněk Hráček - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Tomáš Oral - Petr Neuman 1/2 - 1/2
Igor Štohl - David Gross 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Mikuláš Maník 1/2 - 1/2
Tomáš Polák - Jiří Jirka 1/2 - 1/2
Radek Kalod - Jan Michálek 1/2 - 1/2
Rafal Antoniewski - Štefan Gross 1 - 0
Robert Cvek - Jaroslav Česal 1/2 - 1/2
ŠK SK Trinom Zlín - ŠK Dům armády Praha 5,5 - 2,5
Lubomír Ftáčník - Vlastimil Jansa 1 - 0
Petr Hába - David Navara 0 - 1
Ján Markoš - Vladimir Sergeev 1 - 0
Roman Chytilek - Milan Orság 1/2 - 1/2
Pavel Čech - Jindřich Trapl 1/2 - 1/2
Pavel David - David Holemář 1 - 0
Jan Sosna - Štěpán Forman 1 - 0
Petr Bažant - Tomáš Studnička 1/2 - 1/2
TŽ Třinec - Polabí Sokol Kolín 5 - 3
Viacheslav Dydyško - Miloš Jirovský 1 - 0
Slako Čičak - Josef Přibyl 1 - 0
Gennadij Timoščenko - Juraj Lipka 1 - 0
Vítězslav Rašík - Pavel Jirovský 1/2 - 1/2
Ladislav Langner - Jan Šuráň 1/2 - 1/2
Vlastimil Neděla - Peter Vavrák 1 - 0
Jan Sikora-Lerch - Ján Báňas 0 - 1
Milan Walek - Aleš Jedlička 0 - 1
TJ Jäkl Karviná - Bauset Pardubice 3,5 - 4,5
Sergej Vesselovski - Jan Votava 1/2 - 1/2
Petr Velička - Andrei Kovalev 0 - 1
Miroslaw Jaworski - Róbert Tibenský 1/2 - 1/2
Vladimír Karlík - Jiří Lechtýnský 1/2 - 1/2
Tomáš Dvořák - Jana Jacková 1/2 - 1/2
Jaroslav Sobek - Eduard Prandstetter 1/2 - 1/2
Marián Kantorík - Petra Krupková 1/2 - 1/2
Jaroslav Olšar - Jiří Hlavička 1/2 - 1/2
1. TŽ Třinec 10 7 2 1 44,5 16
2. ŠK Hagemann Opava 10 7 0 3 51,5 14
3. ŠK Sokol Vyšehrad 10 6 2 2 43,5 14
4. TJ Jäkl Karviná 10 4 4 2 43,5 12
5. ŠK Mahrla Praha 11 4 3 3 38 11
6. ŠK SK Trinom Zlín 10 4 2 4 42 10
7. SC A64 Lázně Slatinice 10 3 3 4 34,5 9
8. Sokol Plzeň I. - Ingem 10 2 4 4 38,5 8
9. Bauset Pardubice 10 4 0 6 36,5 8
10. ŠK Dům armády Praha 10 3 1 6 37 7
11. Polabí Sokol Kolín 10 2 3 5 36,5 7
12. TJ Tatran Litovel 10 1 2 7 33 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.