Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - jedenácté kolo 13.04.03

V posledním kole Extraligy stačila Třinci remiza k zisku titulu a Bausetu Pardubice naopak k záchraně, takže není divu, že tak 'vzájemný souboj' také skončil. Blahopřejeme pardubickým k udržení soutěže a přejeme jim do příštího ročníku lepší výsledky a méně starostí se záchranou soutěže.


ŠK Sokol Vyšehrad Visus - SC A64 Lázně Slatinice 3,5 - 4,5
Eduard Meduna - Pavel Šimáček 0 - 1
Leonid Vološin - Richard Biolek sen. 1 - 0
Jurij Zezulkin - Lukáš Klíma 1/2 - 1/2
Pavel Vávra - Radek Sluka 0 - 1
Ladislav Salai - Petr Buchníček 0 - 1
Peter Petráň - Petr Zatloukal 1 - 0
Miloš Možný - Michal Garlík 1 - 0
Stanislav Chloupek - Richard Biolek jun. 0 - 1
ŠK Mahrla Praha - TJ Tatran Litovel 5 - 3
Marek Vokáč - Milan Žůrek 1/2 - 1/2
Michal Konopka - Vladimír Bělunek 1 - 0
Ján Plachetka - Josef Mudrák 1/2 - 1/2
Tomáš Likavský - Neklan Vyskočil 1/2 - 1/2
Radoslav Doležal - Ladislav Stratil 1/2 - 1/2
Tomáš Civín - Jan Suchomel 1 - 0
Regína Pokorná - Libor Zvolánek 0 - 1
Přemysl Bělaška - Petr Mohapl 1 - 0
ŠK Hagemann Opava - ŠK Dům armády Praha 6 - 2
Zbyněk Hráček - Vlastimil Jansa 1/2 - 1/2
Tomáš Oral - David Navara 0 - 1
Igor Štohl - Vladimir Sergeev 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Milan Orság 1 - 0
Tomáš Polák - Jindřich Trapl 1 - 0
Radek Kalod - Štěpán Forman 1 - 0
Rafal Antoniewski - Erenzen Mikuev 1 - 0
Robert Cvek - Tomáš Studnička 1 - 0
ŠK SK Trinom Zlín - Sokol Plzeň I. - Ingem 4 - 4
Lubomír Ftáčník - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Petr Hába - Petr Neuman 1/2 - 1/2
Ján Markoš - David Gross 1/2 - 1/2
Roman Chytilek - Mikuláš Maník 1/2 - 1/2
Pavel Čech - Jiří Jirka 1/2 - 1/2
Pavel David - Jan Michálek 1/2 - 1/2
Jan Sosna - Štefan Gross 1/2 - 1/2
Petr Bažant - Jaroslav Česal 1/2 - 1/2
TŽ Třinec - Bauset Pardubice 4 - 4
Viacheslav Dydyško - Jan Votava 1/2 - 1/2
Slako Čičak - Andrei Kovalev 1/2 - 1/2
Gennadij Timoščenko - Róbert Tibenský 1/2 - 1/2
Vítězslav Rašík - Jiří Lechtýnský 1/2 - 1/2
Ladislav Langner - Jana Jacková 1/2 - 1/2
Vlastimil Neděla - Eduard Prandstetter 1/2 - 1/2
Jan Sikora-Lerch - Petra Krupková 1/2 - 1/2
Milan Walek - Jiří Hlavička 1/2 - 1/2
TJ Jäkl Karviná - Polabí Sokol Kolín 4 - 4
Sergej Vesselovski - Miloš Jirovský 1/2 - 1/2
Petr Velička - Josef Přibyl 1/2 - 1/2
Miroslaw Jaworski - Juraj Lipka 1/2 - 1/2
Vladimír Karlík - Pavel Jirovský 1/2 - 1/2
Tomáš Dvořák - Jan Šuráň 1/2 - 1/2
Jaroslav Sobek - Peter Vavrák 1/2 - 1/2
Marián Kantorík - Ján Báňas 1/2 - 1/2
Jaroslav Olšar - Aleš Jedlička 1/2 - 1/2
1. TŽ Třinec 11 7 3 1 48,5 17
2. ŠK Hagemann Slezan Opava 11 8 0 3 57,5 16
3. ŠK Sokol Vyšehrad - Visus 11 6 2 3 47 14
4. TJ Jäkl Karviná 11 4 5 2 47,5 13
5. ŠK Mahrla Praha 11 5 3 3 43 13
6. ŠK SK Trinom Zlín 11 4 3 4 46 11
7. Sportclub A64 Lázně Slatinice 11 4 3 4 39 11
8. Sokol Plzeň I. - Ingem 11 2 5 4 42,5 9
9. ŠK Infinity Pardubice 11 4 1 6 40,5 9
10. Polabí Sokol Kolín 11 2 4 5 40,5 8
11. ŠK Dům armády Praha 11 3 1 7 39 7
12. TJ Tatran Litovel 11 1 2 8 36 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.