Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - rozlosování 24.09.02

Rozlosována byla i nejvyšší soutěž družstev - Extraliga, přičemž jediný zástupce našeho kraje - Infinity Pardubice - bude hrát takřka všechny zápasy v domácím prostředí.


Domácí Hosté Domácí Hosté
1.kolo 12.10.2002 7.kolo 16.2.2003
Polabí Sokol Joly Tatran Litovel Plzeň Lázně Slatinice
Infinity Pardubice Lázně Slatinice DA Praha Tatran Litovel
Plzeň TŽ Třinec Vyšehrad Praha Infinity Pardubice
DA Praha Jakl Karviná Mahrla Praha Polabí Sokol Joly
Vyšehrad Praha Hagemann Opava Hagemann Opava Jakl Karviná
Mahrla Praha Trinom Zlín Trinom Zlín TŽ Třinec
2.kolo 13.10.2002 8.kolo 15.3.2003
Polabí Sokol Joly Lázně Slatinice Tatran Litovel TŽ Třinec
Infinity Pardubice Tatran Litovel Lázně Slatinice Jakl Karviná
Plzeň Jakl Karviná Polabí Sokol Joly Hagemann Opava
DA Praha TŽ Třinec Infinity Pardubice Trinom Zlín
Vyšehrad Praha Trinom Zlín Plzeň Vyšehrad Praha
Mahrla Praha Hagemann Opava DA Praha Mahrla Praha
3.kolo 30.11.2002 9.kolo 16.3.2003
Tatran Litovel Hagemann Opava Tatran Litovel Jakl Karviná
Lázně Slatinice Trinom Zlín Lázně Slatinice TŽ Třinec
TŽ Třinec Vyšehrad Praha Polabí Sokol Joly Trinom Zlín
Jakl Karviná Mahrla Praha Infinity Pardubice Hagemann Opava
Polabí Sokol Joly Plzeň Plzeň Mahrla Praha
Infinity Pardubice DA Praha DA Praha Vyšehrad Praha
4.kolo 1.12.2002 10.kolo 12.4.2003
Tatran Litovel Trinom Zlín Vyšehrad Praha Tatran Litovel
Lázně Slatinice Hagemann Opava Mahrla Praha Lázně Slatinice
TŽ Třinec Mahrla Praha Hagemann Opava Plzeň
Jakl Karviná Vyšehrad Praha Trinom Zlín DA Praha
Polabí Sokol Joly DA Praha TŽ Třinec Polabí Sokol Joly
Infinity Pardubice Plzeň Jakl Karviná Infinity Pardubice
5.kolo 18.1.2003 11.kolo 13.4.2003
Polabí Sokol Joly Infinity Pardubice Vyšehrad Praha Lázně Slatinice
Plzeň DA Praha Mahrla Praha Tatran Litovel
Vyšehrad Praha Mahrla Praha Hagemann Opava DA Praha
Hagemann Opava Trinom Zlín Trinom Zlín Plzeň
TŽ Třinec Jakl Karviná TŽ Třinec Infinity Pardubice
Tatran Litovel Lázně Slatinice Jakl Karviná Polabí Sokol Joly
6.kolo 15.2.2003  
Plzeň Tatran Litovel
DA Praha Lázně Slatinice
Vyšehrad Praha Polabí Sokol Joly
Mahrla Praha Infinity Pardubice
Hagemann Opava TŽ Třinec
Trinom Zlín Jakl Karviná

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.