Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O pohár města Hlinska - výsledky bleskového turnaje 30.04.03

S mírným zpožděním dorazily výsledky bleskového turnaje ' O pohár města Hlinska', v němž v poli 48 startujících vévodili přespolní hráči Gregor, Novotný a Hostička.


Výsledková listina
bleskového turnaje jednotlivců "O pohár města Hlinska"
ze dne 19.4.2003 v Hlinsku.
Turnaje se zúčastnilo celkem 48 účastníků. Hrálo se ve třech základních skupinách, z nichž prvních pět hráčů postoupilo do skupiny A, další do skupiny B a C. Dva hráči odstoupili po prvním  kole, turnaj dokončilo 46 účastníků.
Skupina A :
1. Gregor Jiří Tesla Karlín Praha 12,5
2. Novotný Michal Polabiny Pardubice 12
3. Hostička František Praha Smíchov 11
4. Hadžala Daniel Tesla Karlín Praha 9
5. Baudyš Ondřej Hlinsko 9
6. Šenkýř Vladimír Havlíčkův Brod 9
7. Hlaváček Robert Chrudim 8,5
8. Vařejčko Josef Chrudim 8
9. Tůma Jiří Havlíčkův Brod 8
10. Onderek David Chrudim 7,5
11. Mašek Miroslav Praha Vršovice 7
12. Bureš Jiljí Motorlet Praha 5
13. Hájek Jiří Zaječice 4
14. Kokeš Bohuslav Chrudim 3,5
15. Němec Bohumil Chrudim 3
16. Honek Jan Prachovice 3
Skupina  B :
17. Petrák Robert Praha Smíchov 14,5
18. Jelínek Václav Havlíčkův Brod 10,5
19. Melich Jindřich Pankrác Praha 10,5
20. Hromádko Martin Zaječice 9,5
21. Zábranský Jan Praha Smíchov 9
22. Holfeuer Antonín Hlinsko 8,5
23. Tichá Lucie Hlinsko 8
24. Janda Luboš Hlinsko 8
25. Dvořák Slavomil Hlinsko 8
26. Holata Miroslav Havlíčkův Brod 6
27. Zvěřina Jan Chotěboř 6
28. Vondráček Emil Prachovice 5,5
29. Krys Jaromír ml. Chrudim 5
30. Profousová Věra Hlinsko 4
31. Pavliš Jiří Krouna 3,5
32. Zámečník Jan Hlinsko 3,5
Skupina C :
33. Hanus Michal Hlinsko 11
34. Lacina Vladimír Hlinsko 10,5
35. Hegr Martin Hlinsko 10,5
36. Zdražil Ladislav Skuteč 9,5
37. Krys Jaromír st. Chrudim 9
38. Pražan Lukáš Krouna 6,5
39. Šmahel Jiří Krouna 6
40. Kokeš Ondřej Chrudim 6
41. Červinka Miroslav Zaječice 6
42. Dostál Jakub Krouna 5
43. Lacman Ondřej Zaječice 4
44. Rudolf Jiří Havlíčkův Brod 3
45. Pražan Jiří Krouna 2
46. Menc Petr Krouna 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.