Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Kanec OPEN 2002 - výsledky 26.06.02

V pátek 21. června 2002 se v Dluhoňovicích (u Žamberka) uskutečnil už 6. ročník nočního turnaje v rapid šachu. Na start se dostavilo solidních 61 zájemců o šachy i místního Kance, tentokrát však mezi nimi moc špičkových hráčů nebylo.


KANEC OPEN 2002
Konečné pořadí po 9. kole
Por. Los Prijmeni a jmeno Oddil Body Buch. S.B.
1 6 HRUBES Pavel Zamberk 8 52 46
2 7 VESELY Tomas Infinity Pce 7 50 36
3 14 PLOTEK Evzen Chocen 7 47,5 34
4 11 TEJKAL Jiri Loko Praha 7 45 33
5 4 VRANA Frantisek Zabovresky 6,5 50,5 33,5
6 3 FIALA Jaroslav Vrchlabi 6 56 34,5
7 1 VACEK Martin Slavia H.K. 6 53,5 32,5
8 19 DUNGL Petr Zamberk 6 47,5 28,5
9 10 KAISLER Martin SK Lipa 6 47 28,5
10 15 HAVRLIK Pavel Zamberk 6 46,5 31
11 17 PRAX Ivo Ceska Trebova 6 42 27,75
12 9 RUDA Ondrej SK Lipa 6 41 26
13 16 KOHOUT Jan SK Jicin 5,5 49,5 27,25
14 5 HURT Lukas Ceska Trebova 5,5 44,5 26
15 27 VESELY Petr Letohrad 5,5 43 23,75
16 20 PIRKLOVA Jarmila Rychnov 5 49,5 24,5
17 12 CARBOL Jaroslav Zdar n.S. 5 45,5 21,25
18 25 STODOLA Zdenek Policka 5 45 21,25
19 35 TOMAN Ales Zamberk 5 44,5 22,75
20 34 HANUS Petr Chvalsiny 5 44,5 21,5
21 8 ROUSAR Zdenek Chrudim 5 44 19,5
22 31 RUZICKA Richard Tabor 5 43,5 19,75
23 21 HAJEK Pavel Konice 5 43 21,5
24 24 PARTYS Petr Stare Mesto 5 43 21
25 37 POKORNY Jan Usti n.O. 5 42,5 21
26 26 BLAHA Bohuslav Stare Mesto 5 42 20,25
27 50 BLASKO Stepan Usti n.O. 5 41 21,75
28 22 PAPACEK Milos Letohrad 5 40 18,25
29 58 MATOUS Lubomir Doudleby 5 39,5 19
30 36 SYSR Pavel Letohrad 5 39,5 17
31 30 PRAZAK Pavel Sokol H.K. 5 37,5 16,5
32 18 KOTYZA Bohumil Rychnov n.K 4,5 39,5 18,5
33 41 MAZURA Jan Zamberk 4,5 37 13,25
34 48 CHARVAT Vaclav SK Lipa 4,5 30 14,25
35 2 JEDLICKA Ales Polabiny Pce 4 43,5 16
36 23 REICHL Roman Zabreh 4 42 14,25
37 28 KRIZ Milan SK Jicin 4 41,5 15,5
38 44 RUFFER Vaclav Rychnov n.K 4 38,5 10,5
39 29 DVORAK Eduard Kunvald 4 38 11,5
40 38 HRUBES Martin Zamberk 4 35 12,5
41 46 MIKYSKA Kamil Letohrad 4 34,5 12
42 54 JAGER Pavel Zamberk 4 32 10,25
43 45 HOVAD Vaclav Kostelec n.O 4 30,5 9
44 51 KOTEK Kamil Konice 3,5 41,5 15,75
45 49 TOBISKA Jaroslav Kunvald 3,5 40 14,25
46 42 MAZURA Jaroslav Zamberk 3,5 39,5 12,5
47 39 VOLF Michal Dvur Kralove 3,5 38,5 14
48 33 KILLER Frantisek Infinity Pce 3,5 37,5 10,75
49 43 REICHL Roman ml. Zabreh 3,5 35,5 12
50 47 STOLBA Oldrich Doudleby 3,5 34,5 11,25
51 57 JELLUS Josef Konice 3,5 34,5 9,25
52 52 DUNDA Petr SK Lipa 3,5 30 8,25
53 13 POHORSKY Pavel SK Lipa 3 40 10,25
54 61 WEIS Josef Zamberk 3 39 7,25
55 53 DIVISEK Vaclav Javornice 3 34 8,75
56 40 HURDES Emil Zamberk 3 29,5 6,5
57 60 PIRKL Lubos Ceska Trebova 3 29,5 4,75
58 32 FREHAR Jan Konice 2,5 35 8
59 55 HOVADEK Jan Zamberk 2,5 30,5 5
60 59 NOVOTNY Tomas Zamberk 2,5 30 5,25
61 56 HYNEK Petr Dlouhonovice 1,5 29,5 1,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.