Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Open Klopoty 2002 - výsledky turnaje dvojic 16.10.02

S mírným zpožděním byly zveřejněny výsledky 1. ročníku turnaje dvojic v rapidu, který pořádala Jiskra Ústí n/O. v rekreační oblasti Klopoty. Mezi 24 dvojicemi triumfovali mladí hráči z Pardubic - Bernard a Novotný.


Open Klopoty 2002

Open Klopoty 2002

turnaj dvojic v rapid šachu 5. 10. 2002

 


1. Pardubice D (14˝ Pts./16 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Bernard Borek      2315 ---- CZ        9 72.2

  2 Novotný Michal     2165 ---- CZ   8      9 88.9

    Summe                            14˝    18 80.6

 

2. Pardubice & Vlašim (13˝ Pts./13 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Vojta Tomáš        2270 ---- CZ   7      9 77.8

  2 Šťastný Jan        2210 ---- CZ        9 72.2

    Summe                            13˝    18 75.0

 

3. Pardubice B (12 Pts./13 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Mojžíš Jaroslav    2227 ---- CZ   6      9 66.7

  2 Šklíba Martin      2120 ---- CZ   6      9 66.7

    Summe                            12     18 66.7

 

4. Vysoké Mýto (11 Pts./11 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Sabol Marian       2319 ---- CZ        9 72.2

  2 Ptáček Luboš       2008 ---- CZ        9 50.0

    Summe                            11     18 61.1

 

5. Chrudim & Polička (11 Pts./11 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Stehno Pavel       2250 ---- CZ   4      9 44.4

  2 Škorpík Martin     2143 ---- CZ   7      9 77.8

    Summe                            11     18 61.1

 

6. Chrudim A (10˝ Pts./11 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Kokeš Bohuslav     2010 ---- CZ        9 61.1

  2 Krys Jaromír       2085 ---- CZ   5      9 55.6

    Summe                            10˝    18 58.3

 

7. ÚO & Choceň (10 Pts./10 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Šmajzr Martin      2177 ---- CZ   2      6 33.3

  2 Plotek Evžen       2021 ---- CZ   8      9 88.9

    Summe                            10     18 55.6

 

8. Pardubice C (10 Pts./10 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Hejkrlík Filip     2079 ---- CZ        9 72.2

  2 Prokůpek Marek     1870 ---- CZ        9 38.9

    Summe                            10     18 55.6

 

9. Polička B (10 Pts./10 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Zeman Arnošt       2077 ---- CZ   5      9 55.6

  2 Dospíšil Patrik    1880 ---- CZ   5      9 55.6

    Summe                            10     18 55.6

 

10. Lanškroun & Žamberk (10 Pts./9 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Pokorný Tomáš      2250 ---- CZ   5      9 55.6

  2 Hrubeš Pavel       2109 ---- CZ   5      9 55.6

    Summe                            10     18 55.6

 

11. Ústí nad Orlicí B (9˝ Pts./10 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Holásek Pavel      2044 ---- CZ        9 61.1

  2 Pokorný Jan        1632 ---- CZ   4      9 44.4

    Summe                                 18 52.8

 

12. Rychnov (9 Pts./9 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Pirklová Jarmila   1810 ---- CZ        9 50.0

  2 Pirklová Hana      2117 ---- CZ        9 50.0

    Summe                             9     18 50.0


13. Polička A (8˝ Pts./10 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Houšková Magdaléna 2079 ---- CZ        9 27.8

  2 Houška Bronislav   2014 ---- CZ   6      9 66.7

    Summe                                 18 47.2

 

14. Ústí nad Orlicí A (8˝ Pts./8 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Kylar Pavel        1801 ---- CZ   3      8 37.5

  2 Blaško Štěpán      1617 ---- CZ        9 50.0

    Summe                                 18 47.2

 

15. ČT & Lanškroun (8 Pts./8 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Solil Roman        1956 ---- CZ        9 38.9

  2 Šilar Ladislav     1997 ---- CZ        9 50.0

    Summe                             8     18 44.4

 

16. Pardubice A (8 Pts./8 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Mojžíš Martin      1951 ---- CZ   4      9 44.4

  2 Dudek Vladimír     1820 ---- CZ   4      9 44.4

    Summe                             8     18 44.4

 

17. Litomyšl B (8 Pts./8 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Zeman Martin       1955 ---- CZ        8 56.3

  2 Pekař Václav       1633 ---- CZ        9 27.8

    Summe                             8     18 44.4

 

18. Pardubice E (8 Pts./7 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Pavlíček Miroslav  1900 ---- CZ        8 31.3

  2 Roub Bohumil       1868 ---- CZ        9 50.0

    Summe                             8     18 44.4

 

19. Vlašim (8 Pts./7 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Hašek Tomáš        1705 ---- CZ   4      9 44.4

  2 Vonderka Lukaš     1688 ---- CZ   4      9 44.4

    Summe                             8     18 44.4

 

20. Letohrad & Vysoké Mýto (7˝ Pts./7 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Bělohlávek Jiří    1814 ---- CZ   5      9 55.6

  2 Mikyska Kamil      1543 ---- CZ        9 27.8

    Summe                                 18 41.7

 

21. Žamberk & Kunvald (7˝ Pts./7 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Vymetálek Petr     1780 ---- CZ   4      9 44.4

  2 Toman Aleš         1687 ---- CZ        9 38.9

    Summe                                 18 41.7

 

22. Litomyšl A (5˝ Pts./6 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Motáček Jan        1755 ---- CZ        9 50.0

  2 Bartošová Lucie    1250 ---- CZ   1      9 11.1

    Summe                                 18 30.6

 

23. Česká Třebová A (5˝ Pts./5 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Zeinert Michal     1587 ---- CZ        9 38.9

  2 Halbrštát David    1401 ---- CZ   2      9 22.2

    Summe                                 18 30.6

 

24. Chrudim B (2 Pts./2 MP)

Bo. Name               NRtg IRtg FED Pts Games  %  

  1 Krys Jaromír       1371 ---- CZ   0      9 0.0 

  2 Krys Jan           1498 ---- CZ   2      9 22.2

    Summe                             2     18 11.1


 

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.