Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Kanec Open 2003 - výsledky 24.06.03

Noční turnaj v rapidu, hraný 20-21.6.2003 v Žamberku, přilákal na start plných 80 hráčů. A nepřijeli na něj pouze milovníci dobrého piva a správné recese - vždyť průměrný rating první desítky byl úctyhodných 2277 bodů !


VÝSLEDKOVÁ LISTINA KANEC OPEN 2003
NOČNÍ TURNAJ V RAPID ŠACHU, ŽAMBERK 20.-21.6.2003
Poř. Los Příjmení a jméno, oddíl ELO body Buch. S.B.
1. 4 KAČÍREK Petr, Rychnov n.K. 2295 7,5 51,5 41,50
2. 6 ŠŤASTNÝ Jan, Synthesia Pardubice 2280 7,0 54,0 41,75
3. 10 NOVOTNÝ Michal, Polabiny Pardubice 2188 7,0 51,5 37,00
4. 14 FRNKA René, Šumperk 2131 7,0 50,5 37,25
5. 2 SABOL Marian, Vysoké Mýto 2304 7,0 49,5 37,75
6. 8 CAGAŠÍK Tomáš, Ořechov 2245 6,5 50,0 34,50
7. 5 VACEK Martin, Slavie Hradec Králové 2288 6,5 47,0 31,75
8. 7 VRÁNA František, Staré Město 2275 6,0 50,0 29,50
9. 13 STAUFČÍK Robert, Staré Město 2134 6,0 48,5 29,25
10. 1 KULHÁNEK Tomáš, Slavie Hradec Králové 2380 6,0 46,5 29,00
11. 23 OMELKA Roman, Staré Město 2007 6,0 45,0 28,75
12. 21 PTÁČEK Luboš, Vysoké Mýto 2033 6,0 43,5 26,75
13. 11 SHÁNĚL Jaroslav, Staré Město 2185 6,0 39,0 25,25
14. 36 BLAŠKO Stěpán, Ústí nad Orlicí 1851 6,0 37,0 21,75
15. 16 VESELÝ Tomáš, Infinity Pardubice 2073 5,5 54,0 31,50
16. 20 BENDA Robert, Jičín 2048 5,5 48,0 27,75
17. 25 KOPER Štefan, Benešov 1996 5,5 48,0 24,75
18. 30 ČERVENÝ Petr, Polička 1921 5,5 46,5 25,25
19. 3 BERNARD Borek, Infinity Pardubice 2303 5,5 46,0 26,00
20. 22 RUDA Ondřej, Lípa 2023 5,5 46,0 25,75
21. 19 KOMPRDA Pavel, Ořechov 2055 5,5 45,5 24,00
22. 27 KOHOUT Jan, Jičín 1966 5,5 44,0 24,25
23. 31 PARTYŠ Petr, Staré Město 1920 5,5 41,5 21,00
24. 38 KOTYZA Bohumil, Rychnov n.K 1841 5,5 39,5 22,50
25. 18 BOUČEK Vlastimil, Kostelec nad Černými Lesy 2063 5,0 50,5 26,75
26. 15 URBAN Zdeněk, Jičín 2128 5,0 49,0 23,50
27. 9 PAKOSTA Stanislav, Tesla Karlín Praha 2210 5,0 48,5 25,00
28. 29 TUVŠINBAJAR Doržchú, Jablonné nad Orlicí 1950 5,0 44,5 21,00
29. 26 HAVRLÍK Pavel, Žamberk 1968 5,0 43,0 20,00
30. 34 ČEJKOVSKÝ Petr, Český Brod 1863 5,0 43,0 19,50
31. 32 KUČERA Jan, Choceň 1918 5,0 42,5 21,25
32. 53 VIČAR Petr, Veselí nad Moravou 1731 5,0 41,0 20,00
33. 28 VICENEC Roman, Šumperk 1951 5,0 40,5 19,25
34. 37 HRABAL Radek, Veselí nad Moravou 1844 5,0 34,5 18,75
35. 50 DVOŘÁK Eduard, Kunvald 1772 4,5 45,5 20,50
36. 24 PLOTEK Evžen, Choceň 1999 4,5 45,5 19,50
37. 33 VÁVRA Antonín, Staré Město 1868 4,5 45,0 17,50
38. 12 ZEDEK Alois, TJ Praga Praha 2162 4,5 44,0 19,75
39. 35 VAVŘÍK Jiří, Staré Město 1862 4,5 43,0 18,00
40. 44 TRHAL Tomáš, Vysoké Mýto 1812 4,5 43,0 17,75
41. 39 KUBÍČEK Pavel, Ořechov 1825 4,5 41,0 17,25
42. 58 KRÁSA Marek, Slavie Hradec Králové 1618 4,5 40,0 17,50
43. 49 PECÁK Ivan, Kostelec nad Černými Lesy 1776 4,5 39,5 18,00
44. 52 POKORNÝ Jan, Ústí nad Orlicí 1731 4,5 39,5 17,75
45. 40 ZVĚŘINA Jan, Chotěboř 1824 4,5 38,5 15,25
46. 46 STODOLA Zdeněk, Polička 1786 4,5 38,0 14,00
47. 56 JERMAN Miloš, Polička 1643 4,5 37,0 16,75
48. 63 BETLACH Jan, Horní Čermná 1550 4,5 35,0 14,75
49. 17 STUCHLÝ Radim, Staré Město 2070 4,0 45,0 17,50
50. 51 HOLEČEK Pavel, 1750 4,0 43,0 18,00
51. 47 KŘÍŽ Milan, Jičín 1783 4,0 42,5 16,50
52. 48 BLAHA Bohuslav, Staré Město 1780 4,0 41,5 15,00
53. 62 PORČ Pavel, Ořechov 1573 4,0 36,0 14,50
54. 73 HORNÍČEK Jan, Rychnov n.K. 1428 4,0 31,0 11,75
55. 69 BLAHOUT Karel, Postupice 1476 4,0 29,5 8,00
56. 45 PRAŽÁK Pavel, Sokol Hradec Králové 1787 3,5 39,5 13,25
57. 41 DUNGL Petr, Žamberk 1820 3,5 39,5 11,75
58. 42 ZDRÁHAL Václav,Přemyslovice 1819 3,5 39,5 11,25
59. 72 TOBIŠKA Jaroslav, Kunvald 1453 3,5 37,0 12,25
60. 68 STŮJ Michal, Kunvald 1488 3,5 36,0 12,25
61. 57 HRUBEŠ Martin, Žamberk 1630 3,5 36,0 10,75
62. 59 KREJČIŘÍKOVÁ Martina, Žďár nad Sázavou 1611 3,5 35,5 11,00
63. 78 HYNEK Petr, Žamberk 1250 3,5 34,5 11,00
64. 60 MAZURA Jaroslav, Žamberk 1581 3,5 34,0 9,50
65. 65 RUFFER Václav, Rychnov n.K 1545 3,5 32,5 10,75
66. 43 PAPÁČEK Miloš, Letohrad 1814 3,5 31,0 11,75
67. 71 VACEK Miroslav, Horní Čermná 1455 3,5 30,0 5,75
68. 70 CHARVÁT Václav, Lípa 1462 3,5 28,5 6,25
69. 79 ŘÍČAŘ Jiří, Slavie Hradec Králové 1250 3,0 37,0 10,25
70. 55 VIČAR Lubomír, Veselí nad Moravou 1693 3,0 36,5 8,00
71. 66 HURDES Emil, Žamberk 1498 3,0 34,5 10,50
72. 54 KILLER František,Infinity Pardubice 1706 2,5 36,5 7,50
73. 61 JANEČEK Miroslav, Žamberk 1575 2,5 32,5 4,50
74. 64 CIMPRICH Miroslav, Horní Čermná 1550 2,5 32,0 6,50
75. 76 JÄGER Pavel, Žamberk 1324 2,5 32,0 5,25
76. 67 HOVAD Václav, Kostelec nad Orlicí 1489 2,5 30,0 3,50
77. 74 KOROS Ladislav, Slavie Hradec Králové 1350 2,5 26,5 3,00
78. 77 DRAŠNER Libor, Žďár nad Sázavou 1250 2,0 30,0 4,25
79. 75 DIVIŠEK Václav, Javornice 1338 2,0 29,0 5,75
80. 80 ŠIKULA Zdeněk, Žďár nad Sázavou 1250 0,0 27,5 0,00

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.