Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - rozlosování 05.10.02

Ve středu 2.10.2002 byly v Ústí n/O. vylosovány východní soutěže družstev Pardubického šachového svazu pro sezónu 2002/03, mj. i Krajský přbor II. třídy - skupina východ


Domácí Hosté Domácí Hosté
1.kolo 13.10.2002 7.kolo 26.1.2003
Štefanydes Polička C Štefanydes Polička B ŠK Žamberk B Štefanydes Polička B
Spartak Choceň TJ Lanškroun Jiskra Ústí n/O. B Jiskra Litomyšl
Jiskra Litomyšl ŠK Vysoké Mýto B ŠK Svitavy Spartak Choceň
ŠK Žamberk B ŠK Žamberk A Spartak Letohrad Štefanydes Polička C
Jiskra Ústí n/O. B ZD Kunvald ZD Kunvald TJ Lanškroun
ŠK Svitavy Spartak Letohrad ŠK Žamberk A ŠK Vysoké Mýto B
2.kolo 3.11.2002 8.kolo 16.2.2003
Štefanydes Polička B Spartak Letohrad Štefanydes Polička B ŠK Vysoké Mýto B
ZD Kunvald ŠK Svitavy TJ Lanškroun ŠK Žamberk A
ŠK Žamberk A Jiskra Ústí n/O. B Štefanydes Polička C ZD Kunvald
ŠK Vysoké Mýto B ŠK Žamberk B Spartak Choceň Spartak Letohrad
TJ Lanškroun Jiskra Litomyšl Jiskra Litomyšl ŠK Svitavy
Štefanydes Polička C Spartak Choceň ŠK Žamberk B Jiskra Ústí n/O. B
3.kolo 17.11.2002 9.kolo 2.3.2003
Spartak Choceň Štefanydes Polička B Jiskra Ústí n/O. B Štefanydes Polička B
Jiskra Litomyšl Štefanydes Polička C ŠK Svitavy ŠK Žamberk B
ŠK Žamberk B TJ Lanškroun Spartak Letohrad Jiskra Litomyšl
Jiskra Ústí n/O. B ŠK Vysoké Mýto B ZD Kunvald Spartak Choceň
ŠK Svitavy ŠK Žamberk A ŠK Žamberk A Štefanydes Polička C
Spartak Letohrad ZD Kunvald ŠK Vysoké Mýto B TJ Lanškroun
4.kolo 1.12.2002 10.kolo 16.3.2003
Štefanydes Polička B ZD Kunvald Štefanydes Polička B TJ Lanškroun
ŠK Žamberk A Spartak Letohrad Štefanydes Polička C ŠK Vysoké Mýto B
ŠK Vysoké Mýto B ŠK Svitavy Spartak Choceň ŠK Žamberk A
TJ Lanškroun Jiskra Ústí n/O. B Jiskra Litomyšl ZD Kunvald
Štefanydes Polička C ŠK Žamberk B ŠK Žamberk B Spartak Letohrad
Spartak Choceň Jiskra Litomyšl Jiskra Ústí n/O. B ŠK Svitavy
5.kolo 15.12.2002 11.kolo 30.3.2003
Jiskra Litomyšl Štefanydes Polička B ŠK Svitavy Štefanydes Polička B
ŠK Žamberk B Spartak Choceň Spartak Letohrad Jiskra Ústí n/O. B
Jiskra Ústí n/O. B Štefanydes Polička C ZD Kunvald ŠK Žamberk B
ŠK Svitavy TJ Lanškroun ŠK Žamberk A Jiskra Litomyšl
Spartak Letohrad ŠK Vysoké Mýto B ŠK Vysoké Mýto B Spartak Choceň
ZD Kunvald ŠK Žamberk A TJ Lanškroun Štefanydes Polička C
6.kolo 12.1.2003 Začátky utkání jsou stanoveny na 9,00 hod.
Štefanydes Polička B ŠK Žamberk A
ŠK Vysoké Mýto B ZD Kunvald
TJ Lanškroun Spartak Letohrad
Štefanydes Polička C ŠK Svitavy
Spartak Choceň Jiskra Ústí n/O. B
Jiskra Litomyšl ŠK Žamberk B

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.