Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - soupisky družstev 09.10.02

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajském přeboru II. třídy, skupina východ


1 Štefanydes Polička C   2 Spartak Choceň    
1 Kastner Kamil 1896 30.04.86 H 1 Plotek Evžen 2020 10.12.51 ZK
2 Kastner Vojtěch 1829 21.04.89 H 2 Kučera Jan 1914 29.10.79 K
3 Stodolová Kristýna 1848 27.12.86 K 3 Voleský Stanislav 1912 04.08.33  
4 Červený Petr 1684 18.04.87 ZK 4 Weis Ladislav 1897 11.04.38  
5 Komárek David 2094 20.07.76   5 Vavroušek Petr 1704 14.07.42 H
6 Jerman Miloš 1607 10.12.79   6 Siegel Josef 1800 11.03.58  
7 Bartoš Karel 1733 31.05.80   7 Janeček František 1729 17.07.49  
8 Klíma Ladislav 1406 15.02.82   8 Navrátil Václav 1727 07.09.36  
9 Chládek Jakub V 13.06.84   9 Janovec Jan II 31.01.42  
10 Stodola Zdeněk 1326 16.03.88   10 Starý Stanislav III 07.05.44  
11 Houška František III 28.03.39   11 Nikl Leoš 1630 28.02.64  
12 Trkal Tomáš IV 05.12.90   12 Flos Petr 1671 29.11.53  
13 Stodola Josef III 05.09.89   13 Nedelčev Radim III 12.02.50  
14 Stodola Jakub IV 07.05.91   14 Doseděl Zdeněk 1673 21.06.60  
15 Lapáček Milan IV 14.08.91   15 Navrátil Zdeněk V 14.01.63  
16 Láznička Stanislav IV 23.05.90   16 Severa Vladimír 1572 25.11.84  
17 Buchta Martin III 19.04.74   17 Žídek Jan III 13.07.34  
18   18 Roček Radovan IV 06.08.85  
19   19 Krumpholc Jan III 21.02.90  
20         20        
3 Jiskra Litomyšl       4 ŠK Žamberk B      
1 Daniel Martin 2022 09.04.78 H 1 Vohník Miroslav 1758 17.11.58 K
2 Zeman Martin 1955 10.01.75   2 Toman Aleš 1687 18.11.86  
3 Pekař Václav 1633 30.03.86   3 Martinec Jan 1767 10.06.69 ZK
4 Jirsa Lukáš 1686 29.04.87 H 4 Brdíček David 1620 29.03.82  
5 Zeman Ladislav 1937 29.10.44   5 Hrubeš Martin 1632 03.01.65  
6 Šváb Jiří 1883 17.03.55   6 Mazura Jaroslav 1573 18.05.35  
7 Jonáš Petr 1754 12.05.44 K 7 Franc Oldřich 1683 03.10.59  
8 Krejčí Milan 1662 26.02.60 ZK 8 Neugebauer Martin IV 20.07.69  
9 Horáček Pavel 1898 24.06.77   9 Plíva Jaroslav 1723 03.12.78  
10 Motáček Jan 1755 22.04.39   10 Chmelík Rudolf III 15.11.59 H
11 Bouška František III 29.08.61   11 Janeček Miroslav 1587 17.09.50  
12 Tměj Petr 1293 13.04.90   12 Hurdes Emil 1538 21.11.37  
13 Pešina Vlastimil III 02.02.88   13 Jäger Pavel 1324 31.01.83  
14 Bartošová Lucie III 21.10.89   14 Kopal Vladimír IV 20.03.59  
15 Prešinský Michal III 24.07.90   15 Šulc Jiří IV 27.07.62  
16 Bureš Zdeněk III 26.05.88   16 Jelínek Karel III 27.10.61  
17 Ninger Karel II 13.09.25   17  
18 Seidl Jiří II 25.09.43   18  
19 Štětka Václav 1601 31.03.44   19  
20 Klejch František 1344 15.01.37   20        
5 Jiskra Ústí n/O. B     6 ŠK Svitavy      
1 Volf Jaroslav 2148 26.06.44 V 1 Horký Pavel 1930 03.02.72  
2 Holásek Pavel 2044 11.07.72 V 2 Čupr Tomáš 1756 08.10.82  
3 Mareš Petr 2052 25.12.55 V 3 Černý Josef 1920 16.07.58  
4 Smola Jan 1876 17.07.53 ZK 4 Rosenkranz Jindřich 1808 06.04.52  
5 Poslušný Martin 1865 22.12.75   5 Maděra Stanislav 1803 12.08.51  
6 Vencl Jiří 1805 15.03.62   6 Bartoš Karel 1682 01.11.82  
7 Kylar Pavel 1801 18.12.54   7 Riedl Tomáš III 17.01.85  
8 Zelený Dalibor 1743 01.11.83 H 8 Svatoš Zdeněk 1696 07.06.34 ZK
9 Švub Jan 1954 13.04.53 V 9 Beneš Leopold 1629 28.11.31  
10 Glembek Bohumír 1781 03.08.41   10 Čuma Jan 1611 27.10.41  
11 Kameník David 1777 30.07.77 K 11 Jedlička Eduard 1698 21.04.37 K
12 Křivohlávek Miroslav 1780 29.06.30   12 Fiedler Jiří 1700 14.05.33  
13 Mareš Petr 1729 27.07.83   13 Vašák Ladislav 1575 06.04.47  
14 Blaško Štěpán 1617 22.06.87   14 Pressl Ladislav II 06.01.32  
15 Mastný Tomáš 1636 01.08.64   15 Strachoň Lukáš IV 16.06.80  
16 Pokorný Jan 1632 27.01.87   16 Veselý Ondřej III 16.03.77  
17 Taslar Karel 1537 21.11.53   17 Vrabec Lubomír III 02.10.75  
18   18 Suk Petr III 14.01.76  
19   19  
20         20        
7 Spartak Letohrad     8 ZD Kunvald      
1 Bříza Miloš 2099 04.03.75   1 Chládek Václav 2071 04.12.54  
2 Řehák Jiří 1889 27.03.50   2 Keprta Stanislav 1833 07.01.70 H
3 Krumer Miroslav 1873 30.01.72 ZK 3 Vymetálek Petr 1786 15.05.85 ZK
4 Filip Libor 1805 01.02.74 H 4 Merta Josef 1817 12.02.50 H
5 Papáček Miloš 1780 20.01.60   5 Dvořák Eduard 1755 06.02.53 K
6 Buryška Tomáš 1727 04.05.76   6 Slavíček Miroslav 1779 19.06.59  
7 Sysr Pavel 1641 21.05.59 K 7 Hodek Roman 1764 20.04.60  
8 Maceška Vladimír 1625 01.04.80   8 Rusz Gustav 1699 15.06.49  
9 Růžička Richard 1708 07.12.75   9 Šlezingr Vilém 1690 01.12.67  
10 Kubíček Vlastimil 1666 18.12.59 H 10 Štěpán Stanislav 1647 20.12.48  
11 Černohous Josef 1556 21.05.44   11 Nekoranec Rudolf 1661 01.04.41  
12 Mikyska Kamil 1543 03.07.84   12 Stúj Michal 1485 02.01.65  
13 Janeček Ondřej 1517 27.05.52   13 Tobiška Jaroslav 1454 06.04.41  
14 Janeček Václav 1430 26.10.84   14 Rusz Roman 1635 29.05.72  
15   15 Vymetálek Tomáš 1526 21.08.82  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
9 ŠK Žamberk A       10 ŠK Vysoké Mýto B    
1 Hrubeš Pavel 2109 12.01.71   1 Lipavský Dušan 1972 03.02.68 V
2 Belobrad Ivan 2020 30.05.66   2 Ptáček Luboš 2008 09.04.75 V, K
3 Mazura Miloš 2006 17.02.64 ZK 3 Bělohlávek Jiří 1814 29.04.84  
4 Maceška Bohumír 1897 14.10.54   4 Borek Pavel 2070 18.02.63 H
5 Havrlík Pavel 1934 21.01.44 H 5 Švécar Jiří 1816 01.10.61 ZK
6 Zámečník Bohumír 1996 10.07.32   6 Trhal Tomáš 1702 19.12.80  
7 Dungl Petr 1837 11.02.65 K 7 Ptáček Miloslav 1798 02.11.46  
8 Pecák Ivan 1753 11.01.49 H 8 Marek Jiří 1813 01.04.43  
9 Kacálek Karel 1828 21.10.51   9 Křemenák Jiří 1823 03.08.38  
10 Kalous Tomáš 1763 20.12.64   10 Marinov Peter 1781 30.07.58  
11 Jeništa Jiří 1772 21.04.37   11 Lipavský Jindřich 1802 21.11.41  
12 Frank Zdeněk III 06.07.44   12 Mergl Jan 1818 11.06.27  
13   13 Švécar František 1679 08.09.34  
14   14 Šlégr Miloslav 1432 09.02.69  
15   15 Soukup Josef 1552 14.06.33  
16   16 Plášek Rastislav 1581 03.10.70  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
11 TJ Lanškroun       12 Štefanydes Polička B  
1 Solil Roman 1956 14.12.70 H 1 Škorpík Martin 2134 12.10.78  
2 Zehnal Miloš 1884 20.10.63   2 Houšková Magdaléna 2079 10.08.77 V
3 Pokorný Tomáš 2253 22.10.69 K 3 Zeman Arnošt 2077 16.04.57 V
4 Ambrož Antonín 2074 11.11.48 H 4 Houška Bronislav 2014 02.01.80 V, K
5 Šilar Ladislav 1997 17.06.49 ZK 5 Charouz Milan 1829 06.11.58  
6 Procházka Petr 1887 13.05.76   6 Šimko Štefan 1776 14.12.57  
7 Šebrle Jaroslav 1812 24.06.56   7 Navrátil Ladislav 1799 07.05.71  
8 Palla Stanislav 1727 10.08.46 H 8 Stodola Zdeněk 1772 13.04.53 ZK
9 Petruň Milan III 09.03.80   9 Smejkal Jan 1886 01.03.53  
10 Novotný Karel 1598 19.07.38   10 Krejsa František 1781 15.06.71  
11 Novák Miroslav 1704 19.07.54   11 Marek Karel 1468 23.10.84  
12 Zubík Miloslav 1650 01.03.63   12 Müller Luděk 1506 19.02.86  
13 Fabian Karel III 14.03.64   13 Charouzová Lucie 1393 20.03.85  
14 Boháč Luboš 1635 21.05.49   14 Jirek Zdeněk III 14.05.83  
15 Marek Michal 1811 03.06.71   15 Pavlíček Vilém IV 13.01.87  
16 Křivohlávek David III 18.01.89   16 Pavlíček Václav IV 08.01.90  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.