Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - první kolo 14.10.02

První kolo má za sebou východní skupina krajského přeboru II. třídy s těmito výsledky: Polička C - Polička B 3:5, Choceň - Lanškroun 3:5, Litomyšl - V.Mýto B 3,5:4,5 , Žamberk B - Žamberk A 0:8, Ústí n/O B - Kunvald 6,5:1,5 , Svitavy - Letohrad 2:6


Games from 2CLV_1 Chess Assistant database

Krajský přebor II východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 2

Výsledky 1. kola           

TJ Štefanydes Polička C - TJ Štefanydes Polička B        Spartak Choceň - TJ Lanškroun

    1.     Kastner Kamil                 0:1      Škorpík Martin                                 1.     Plotek Evžen                  1:0      Solil Roman

    2.     Kastner Vojtěch              1/2      Houšková Magdaléna                     2.     Kučera Jan                        1/2      Pokorný Tomáš

    3.     Stodolová Kristýna       0:1      Zeman Arnošt                                    3.     Voleský Stanislav         0:1      Šilar Ladislav

    4.     Červený Petr                    1/2      Houška Bronislav                            4.     Weis Ladislav                0:1      Procházka Petr

    5.     Komárek David               1:0      Charouz Milan                                  5.     Vavroušek Petr               0:1      Šebrle Jaroslav

    6.     Jerman Miloš                    1/2      Šimko Štefan                                      6.     Janeček František           1/2      Palla Stanislav

    7.     Bartoš Karel                     0:1      Navrátil Ladislav                             7.     Navrátil Václav              1/2      Petruň Milan

    8.     Klíma Ladislav               1/2      Marek Karel                                       8.     Nikl Leoš                         1/2      Novák Miroslav

                      3 : 5                                                                              3 : 5

  TJ Jiskra Litomyšl - ŠK Vysoké Mýto B                        SK Žamberk B - SK Žamberk A

    1.     Daniel Martin                  1/2      Ptáček Luboš                                    1.     Mazura Jaroslav              0:1      Belobrad Ivan

    2.     Zeman Martin                   1:0      Bělohlávek Jiří                                  2.     Franc Oldřich                  0:1      Mazura Miloš

    3.     Pekař Václav                    1/2      Švécar Jiří                                           3.     Neugebauer Martin       0:1      Maceška Bohumír

    4.     Jirsa Lukáš                       0:1      Trhal Tomáš                                        4.     Plíva Jaroslav                 0:1      Havrlík Pavel

    5.     Šváb Jiří                            1/2      Marek Jiří                                            5.     Janeček Miroslav           0:1      Zámečník Bohumír

    6.     Jonáš Petr                         1:0      Křemenák Jiří                                     6.     Hurdes Emil                    0:1      Dungl Petr

    7.     Krejčí Milan                    0:1      Marinov Peter                                   7.     Kopal Vladimír               0:1      Pecák Ivan

    8.     Motáček Jan                     0:1      Lipavský Jindřich                            8.     Šulc Jiří                             0:1      Kacálek Karel

                     3.5 : 4.5                                                                           0 : 8

  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - ZD Kunvald                 ŠK Svitavy - TJ Spartak OEZ Letohrad

    1.     Holásek Pavel                 1:0      Vymetálek Petr                                  1.     Horký Pavel                    1:0      Bříza Miloš

    2.     Smola Jan                          1:0      Merta Josef                                          2.     Černý Josef                       0:1      Krumer Miroslav

    3.     Poslušný Martin            1:0      Dvořák Eduard                                 3.     Bartoš Karel                    0:1      Filip Libor

    4.     Kylar Pavel                      0:1      Slavíček Miroslav                            4.     Riedl Tomáš                     0:1      Papáček Miloš

    5.     Švub Jan                            1:0      Hodek Roman                                    5.     Svatoš Zdeněk                0:1      Sysr Pavel

    6.     Glembek Bohumír          1/2      Rusz Gustav                                      6.     Beneš Leopold               0:1      Maceška Vladimír

    7.     Kameník David               1:0      Šlezingr Vilém                                   7.     Fiedler Jiří                        1/2      Černohous Josef

    8.     Mareš Petr                        1:0      Štěpán Stanislav                               8.     Vašák Ladislav               1/2      Mikyska Kamil

                     6.5 : 1.5                                                                           2 : 6

 

                           Tabulka po 1. kole

                   1.   SK Žamberk A                                   1    1    0    0           2          8   :  0

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 1    1    0    0           2       6.5   :  1.5

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  1    1    0    0           2          6   :  2

               4.-5.   TJ Lanškroun                                    1    1    0    0           2          5   :  3

               4.-5.   TJ Štefanydes Polička B                    1    1    0    0           2          5   :  3

                   6.   ŠK Vysoké Mýto B                            1    1    0    0           2       4.5   :  3.5

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl                             1    0    0    1           0       3.5   :  4.5

               8.-9.   TJ Štefanydes Polička C                    1    0    0    1           0          3   :  5

               8.-9.   Spartak Choceň                                 1    0    0    1           0          3   :  5

                 10.   ŠK Svitavy                                         1    0    0    1           0          2   :  6

                 11.   ZD Kunvald                                       1    0    0    1           0       1.5   :  6.5

                 12.   SK Žamberk B                                   1    0    0    1           0          0   :  8


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.