Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - druhé kolo 13.11.02

Ve druhém kole Krajského přeboru II. třídy východ byly docíleny tyto výsledky: Polička B - Letohrad 6,5:1,5 , Kunvald - Svitavy 4,5:3,5 , Žamberk A - Ústí n/O B 4,5:3,5 , V.Mýto B - Žamberk B 4,5:3,5 , Lanškroun - Litomyšl 5,5:2,5 , Polička C - Choceň 3:5.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II východ 2002/2003

Výsledky 2. kola          

TJ Štefanydes Polička B - TJ Spartak OEZ Letohrad             ZD Kunvald - ŠK Svitavy

   1.     Škorpík Martin               1:0      Bříza Miloš                                        1.     Keprta Stanislav            1/2      Horký Pavel

   2.     Houšková Magdaléna   1:0      Krumer Miroslav                              2.     Vymetálek Petr               1/2      Černý Josef

   3.     Zeman Arnošt                  1:0      Buryška Tomáš                                  3.     Merta Josef                       1/2      Rosenkranz Jindřich

   4.     Houška Bronislav          1:0      Sysr Pavel                                          4.     Dvořák Eduard               1:0      Bartoš Karel

   5.     Charouz Milan                1:0      Maceška Vladimír                             5.     Slavíček Miroslav         1:0      Riedl Tomáš

   6.     Šimko Štefan                    1/2      Růžička Richard                               6.     Hodek Roman                 0:1      Svatoš Zdeněk

   7.     Navrátil Ladislav           0:1      Černohous Josef                                7.     Rusz Gustav                    0:1      Beneš Leopold

   8.     Stodola Zdeněk               1:0      Janeček Ondřej                                  8.     Štěpán Stanislav            1:0      Jedlička Eduard

                          6.5 : 1.5                                                                        4.5 : 3.5

SK Žamberk A - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 ŠK Vysoké Mýto B - SK Žamberk B

   1.     Hrubeš Pavel                   1:0      Holásek Pavel                                   1.     Ptáček Luboš                  1:0      Vohník Miroslav

   2.     Mazura Miloš                  0:1      Mareš Petr                                          2.     Bělohlávek Jiří               0:1      Toman Aleš

   3.     Maceška Bohumír           1:0      Smola Jan                                            3.     Švécar Jiří                         0:1      Martinec Jan

   4.     Havrlík Pavel                  0:1      Poslušný Martin                              4.     Trhal Tomáš                     1:0      Brdíček David

   5.     Zámečník Bohumír         1:0      Vencl Jiří                                             5.     Ptáček Miloslav             1:0      Hrubeš Martin

   6.     Dungl Petr                       0:1      Kylar Pavel                                        6.     Křemenák Jiří                  1/2      Mazura Jaroslav

   7.     Pecák Ivan                        1:0      Švub Jan                                              7.     Lipavský Jindřich         1/2      Plíva Jaroslav

   8.     Kacálek Karel                  1/2      Glembek Bohumír                            8.     Mergl Jan                          1/2      Hurdes Emil

                          4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

      TJ Lanškroun - TJ Jiskra Litomyšl                   TJ Štefanydes Polička C - Spartak Choceň

   1.     Solil Roman                     0:1      Daniel Martin                                    1.     Kastner Kamil                 0:1      Plotek Evžen

   2.     Zehnal Miloš                   0:1      Zeman Martin                                     2.     Stodolová Kristýna      1/2      Kučera Jan

   3.     Pokorný Tomáš               1:0      Pekař Václav                                      3.     Červený Petr                   1:0      Voleský Stanislav

   4.     Šilar Ladislav                  1:0      Jirsa Lukáš                                         4.     Komárek David              1:0      Weis Ladislav

   5.     Procházka Petr                1:0      Šváb Jiří                                              5.     Jerman Miloš                   0:1      Vavroušek Petr

   6.     Šebrle Jaroslav                1:0      Jonáš Petr                                           6.     Bartoš Karel                    1/2      Siegel Josef

   7.     Palla Stanislav                1:0      Krejčí Milan                                      7.     Klíma Ladislav               0:1      Janeček František

   8.     Novák Miroslav             1/2      Horáček Pavel                                   8.     Buchta Martin                 0:1      Navrátil Václav

                          5.5 : 2.5                                                                           3 : 5

 

Tabulka po 2. kole

              1.   SK Žamberk A                                   2    2    0    0           4     12.5   :  3.5

              2.   TJ Štefanydes Polička B                    2    2    0    0           4     11.5   :  4.5

              3.   TJ Lanškroun                                    2    2    0    0           4     10.5   :  5.5

              4.   ŠK Vysoké Mýto B                            2    2    0    0           4          9   :  7

              5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 2    1    0    1           2        10   :  6

              6.   Spartak Choceň                                 2    1    0    1           2          8   :  8

              7.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  2    1    0    1           2       7.5   :  8.5

              8.   ZD Kunvald                                       2    1    0    1           2          6   :  10

              9.   TJ Štefanydes Polička C                    2    0    0    2           0          6   :  10

              9.   TJ Jiskra Litomyšl                             2    0    0    2           0          6   :  10

             11.   ŠK Svitavy                                         2    0    0    2           0       5.5   :  10.5

             12.   SK Žamberk B                                   2    0    0    2           0       3.5   :  12.5

           


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.