Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II třídy východ - třetí kolo 18.11.02

Třetí kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Choceň - Polička B 3,5:4,5 , Litomyšl - Polčka C 1,5:6,5 , Žamberk B - Lanškroun 1,5:6,5 , Ústí n/O B - V.Mýto B 3:5, Svitavy - Žamberk A 2:6, Letohrad - Kunvald 4,5:3,5.


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola          

 

Spartak Choceň - TJ Štefanydes Polička B          TJ Jiskra Litomyšl - TJ Štefanydes Polička C

   1.     Plotek Evžen                   1/2      Škorpík Martin                                 1.     Daniel Martin                 1:0      Kastner Kamil

   2.     Kučera Jan                        1:0      Houšková Magdaléna                     2.     Zeman Martin                  0:1      Kastner Vojtěch

   3.     Weis Ladislav                 0:1      Zeman Arnošt                                    3.     Pekař Václav                   0:1      Stodolová Kristýna

   4.     Vavroušek Petr               0:1      Houška Bronislav                            4.     Jirsa Lukáš                       0:1      Červený Petr

   5.     Janeček František           1/2      Charouz Milan                                  5.     Šváb Jiří                            0:1      Komárek David

   6.     Navrátil Václav               1:0      Šimko Štefan                                      6.     Jonáš Petr                         0:1      Jerman Miloš

   7.     Nikl Leoš                         1/2      Navrátil Ladislav                             7.     Krejčí Milan                    1/2      Bartoš Karel

   8.     Flos Petr                           0:1      Stodola Zdeněk                                 8.     Horáček Pavel                0:1      Klíma Ladislav

                          3.5 : 4.5                                                                        1.5 : 6.5

         SK Žamberk B - TJ Lanškroun                  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - ŠK Vysoké Mýto B

   1.     Vohník Miroslav            0:1      Solil Roman                                       1.     Volf Jaroslav                    1/2      Ptáček Luboš

   2.     Toman Aleš                      0:1      Pokorný Tomáš                                 2.     Smola Jan                          0:1      Bělohlávek Jiří

   3.     Martinec Jan                     0:1      Šilar Ladislav                                    3.     Poslušný Martin            1/2      Švécar Jiří

   4.     Brdíček David                 0:1      Procházka Petr                                  4.     Vencl Jiří                          1/2      Trhal Tomáš

   5.     Hrubeš Martin                 1/2      Šebrle Jaroslav                                  5.     Kylar Pavel                     1/2      Ptáček Miloslav

   6.     Mazura Jaroslav              0:1      Palla Stanislav                                  6.     Zelený Dalibor               0:1      Křemenák Jiří

   7.     Franc Oldřich                  1/2      Novák Miroslav                               7.     Glembek Bohumír          1/2      Marinov Peter

   8.     Hurdes Emil                     1/2      Fabian Karel                                      8.     Kameník David              1/2      Lipavský Jindřich

                          1.5 : 6.5                                                                           3 : 5

           ŠK Svitavy - SK Žamberk A                            TJ Spartak OEZ Letohrad - ZD Kunvald

   1.     Černý Josef                       0:1      Hrubeš Pavel                                     1.     Krumer Miroslav            1/2      Vymetálek Petr

   2.     Bartoš Karel                     0:1      Belobrad Ivan                                    2.     Filip Libor                       1/2      Merta Josef

   3.     Riedl Tomáš                     1/2      Mazura Miloš                                    3.     Papáček Miloš                1:0      Dvořák Eduard

   4.     Svatoš Zdeněk                 1/2      Maceška Bohumír                             4.     Sysr Pavel                        0:1      Slavíček Miroslav

   5.     Beneš Leopold                0:1      Havrlík Pavel                                    5.     Maceška Vladimír          1:0      Hodek Roman

   6.     Čuma Jan                           1/2      Zámečník Bohumír                           6.     Růžička Richard             1/2      Šlezingr Vilém

   7.     Fiedler Jiří                        1/2      Dungl Petr                                         7.     Kubíček Vlastimil         1:0      Štěpán Stanislav

   8.     Vašák Ladislav               0:1      Kacálek Karel                                    8.     Janeček Václav                0:1      Stúj Michal

                            2 : 6                                                                           4.5 : 3.5

Tabulka po 3. kole

              1.   SK Žamberk A                                   3    3    0    0           6     18.5   :  5.5

              2.   TJ Lanškroun                                    3    3    0    0           6        17   :  7

              3.   TJ Štefanydes Polička B                    3    3    0    0           6        16   :  8

              4.   ŠK Vysoké Mýto B                            3    3    0    0           6        14   :  10

              5.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  3    2    0    1           4        12   :  12

              6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 3    1    0    2           2        13   :  11

              7.   TJ Štefanydes Polička C                    3    1    0    2           2     12.5   :  11.5

              8.   Spartak Choceň                                 3    1    0    2           2     11.5   :  12.5

              9.   ZD Kunvald                                       3    1    0    2           2       9.5   :  14.5

             10.   TJ Jiskra Litomyšl                             3    0    0    3           0       7.5   :  16.5

             10.   ŠK Svitavy                                         3    0    0    3           0       7.5   :  16.5

             12.   SK Žamberk B                                   3    0    0    3           0          5   :  19

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.