Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - čtvrté kolo 01.12.02

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru II. třídy východ byly zaznamenány tyto výsledky: Polička B - Kunvald 5,5:2,5, Žamberk A - Letohrad 6:2, V.Mýto B - Svitavy 5:3, Lanškroun - Ústí n/O B 5:3, Polička C - Žamberk B 6,5:1,5, Choceň - Litomyšl 3:5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 5

Výsledky 4. kola       

     TJ Štefanydes Polička B - ZD Kunvald            SK Žamberk A - TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.     Houšková Magdaléna                     1:0 Vymetálek Petr                1. Hrubeš Pavel                1:0 Řehák Jiří

   2.     Zeman Arnošt 0:1 Dvořák Eduard               2. Mazura Miloš               1/2 Krumer Miroslav

   3.     Houška Bronislav                       1:0 Hodek Roman                  3. Maceška Bohumír        1/2 Papáček Miloš

   4.     Charouz Milan   1:0     Rusz Gustav      4. Havrlík Pavel               1:0 Buryška Tomáš

   5.     Šimko Štefan   1/2 Štěpán Stanislav             5. Zámečník Bohumír      1:0 Sysr Pavel

   6.     Navrátil Ladislav   1/2     Nekoranec Rudolf 6.          Pecák Ivan   1:0     Kubíček Vlastimil

   7.     Stodola Zdeněk   1:0     Tobiška Jaroslav      7.     Kacálek Karel 1:0 Černohous Josef

   8.     Müller Luděk 1/2 Vymetálek Tomáš            8. Frank Zdeněk                0:1 Janeček Václav

              5.5 : 2.5                        6 : 2

ŠK Vysoké Mýto B - ŠK Svitavy      TJ Lanškroun - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B

   1.     Ptáček Luboš 1/2 Horký Pavel                    1. Solil Roman                  1/2 Smola Jan

   2.     Bělohlávek Jiří   1:0     Čupr Tomáš        2. Zehnal Miloš                0:1 Poslušný Martin

   3.     Borek Pavel    1/2 Rosenkranz Jindřich      3. Pokorný Tomáš            1:0 Vencl Jiří

   4.     Švécar Jiří        1/2 Bartoš Karel                     4. Ambrož Antonín         1:0 Kylar Pavel

   5.     Trhal Tomáš     0:1 Riedl Tomáš                     5. Šilar Ladislav               1:0 Zelený Dalibor

   6.     Marek Jiří         1:0 Beneš Leopold                6. Procházka Petr             1:0 Glembek Bohumír

   7.     Křemenák Jiří  1/2 Jedlička Eduard              7. Šebrle Jaroslav             0:1 Mareš Petr

   8.     Marinov Peter 1:0 Fiedler Jiří                        8. Palla Stanislav             1/2 Pokorný Jan

                   5 : 3                        5 : 3

     TJ Štefanydes Polička C - SK Žamberk B Spartak Choceň - TJ Jiskra Litomyšl

   1.     Kastner Kamil 1:0 Vohník Miroslav            1. Plotek Evžen                0:1 Daniel Martin

   2.     Kastner Vojtěch   1:0     Toman Aleš        2. Kučera Jan                     1:0 Zeman Martin

   3.     Stodolová Kristýna                         1:0 Martinec Jan                     3. Voleský Stanislav       1:0 Pekař Václav

   4.     Červený Petr   1/2 Brdíček David                 4. Weis Ladislav              0:1 Zeman Ladislav

   5.     Komárek David   1:0     Hrubeš Martin   5. Vavroušek Petr            1/2 Šváb Jiří

   6.     Jerman Miloš   1:0 Mazura Jaroslav              6. Siegel Josef                    1/2 Jonáš Petr

   7.     Bartoš Karel    0:1 Janeček Miroslav            7. Janeček František        0:1 Krejčí Milan

   8.     Klíma Ladislav   1:0     Kopal Vladimír 8. Navrátil Václav            0:1 Motáček Jan

              6.5 : 1.5                        3 : 5


Tabulka po 4. kole

              1.   SK Zamberk A   4   4  0                    0   8               24.5   : 7.5

              2.   TJ Lanškroun    4   4  0                    0   8 22                     :   10

              3.   TJ Štefanydes Policka B                  4   4  0                    0   8               21.5   :               10.5

              4.   ŠK Vysoké Mýto B 4  4                    0   0  8                  19   : 13

              5.   TJ Štefanydes Policka C                  4   2  0                    2   4 19                     :   13

              6.   TJ Spartak OEZ Letohrad      4   2  0                    2   4 14                     :   18

              7.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                  4   1  0                    3   2 16                     :   16

              8. Spartak Chocen 4  1                    0   3  2               14.5   :               17.5

              9.   TJ Jiskra Litomyšl  4  1                    0   3  2               12.5   :               19.5

             10.   ZD Kunvald       4   1  0                    3   2 12                     :   20

             11.   ŠK Svitavy        4   0  0                    4   0               10.5   :               21.5

             12.   SK Zamberk B   4   0  0                    4   0                 6.5   :               25.5


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.