Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - páté kolo 16.12.02

Páté kolo Krajského přeboru II. třídy východ bylo (až na jednu výjimku) pohromou pro domácí družstva. Výsledky: Litomyšl - Polička B 3:5, Žamberk B - Choceň 1:7, Ústí n/O. B - Polička C 6,5:1,5, Svitavy - Lanškroun 1,5:6,5, Letohrad - V.Mýto B 2,5:5,5, Kunvald - Žamberk A 1:7. V tabulce kralují 4 stoprocentní družstva, ostatní už jen paběrkují.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 6

Výsledky 5. kola       

           TJ Jiskra Litomyšl - TJ Štefanydes Polička B         SK Žamberk B - Spartak Choceň

   1.     Daniel Martin 1/2 Houšková Magdaléna   1. Vohník Miroslav         0:1 Plotek Evžen

   2.     Zeman Martin  1:0 Zeman Arnošt                  2. Toman Aleš                   1/2 Kučera Jan

   3.     Pekař Václav   0:1 Houška Bronislav          3. Brdíček David              0:1 Voleský Stanislav

   4.     Jirsa Lukáš      0:1 Charouz Milan                4. Hrubeš Martin              1/2 Weis Ladislav

   5.     Zeman Ladislav   0:1     Šimko Štefan      5. Mazura Jaroslav           0:1 Vavroušek Petr

   6.     Šváb Jiří           1:0 Navrátil Ladislav           6. Franc Oldřich               0:1 Siegel Josef

   7.     Jonáš Petr        1/2 Stodola Zdeněk               7. Chmelík Rudolf            0:1 Janeček František

   8.     Horáček Pavel   0:1     Smejkal Jan         8. Hurdes Emil                  0:1 Navrátil Václav

                   3 : 5                        1 : 7

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - TJ Štefanydes Polička C         ŠK Svitavy - TJ Lanškroun

   1.     Volf Jaroslav   1:0 Kastner Kamil                 1. Čupr Tomáš                   1:0 Solil Roman

   2.     Mareš Petr       1:0 Kastner Vojtěch              2. Rosenkranz Jindřich   1/2 Zehnal Miloš

   3.     Smola Jan         1/2 Stodolová Kristýna       3. Maděra Stanislav         0:1 Pokorný Tomáš

   4.     Poslušný Martin   1/2     Červený Petr      4. Bartoš Karel                  0:1 Ambrož Antonín

   5.     Vencl Jiří          1/2 Komárek David               5. Riedl Tomáš                  0:1 Šilar Ladislav

   6.     Kylar Pavel     1:0 Jerman Miloš                    6. Svatoš Zdeněk              0:1 Procházka Petr

   7.     Kameník David   1:0     Klíma Ladislav 7. Jedlička Eduard           0:1 Šebrle Jaroslav

   8.     Mareš Petr       1:0 Houška František           8. Fiedler Jiří                     0:1 Palla Stanislav

              6.5 : 1.5                  1.5 : 6.5

   TJ Spartak OEZ Letohrad - ŠK Vysoké Mýto B ZD Kunvald - SK Žamberk A

   1.     Bříza Miloš     0:1 Ptáček Luboš                  1. Keprta Stanislav          1/2 Belobrad Ivan

   2.     Krumer Miroslav   1:0     Švécar Jiří           2. Merta Josef                     0:1 Mazura Miloš

   3.     Filip Libor      0:1 Trhal Tomáš                      3. Dvořák Eduard            0:1 Maceška Bohumír

   4.     Papáček Miloš -:+ Ptáček Miloslav             4. Slavíček Miroslav       0:1 Havrlík Pavel

   5.     Sysr Pavel       0:1 Marek Jiří                          5. Hodek Roman               0:1 Zámečník Bohumír

   6.     Maceška Vladimír   0:1     Křemenák Jiří     6. Rusz Gustav                 1/2 Dungl Petr

   7.     Růžička Richard   1:0     Marinov Peter   7. Stúj Michal                   0:1 Kacálek Karel

   8.     Černohous Josef   1/2     Šlégr Miloslav  8. Tobiška Jaroslav          0:1 Jeništa Jiří

              2.5 : 5.5                        1 : 7


Tabulka po 5. kole

              1.   SK Zamberk A   5   5  0                    0   10               31.5   : 8.5

              2.   TJ Lanškroun    5   5  0                    0   10               28.5   :               11.5

              3.   TJ Štefanydes Policka B                  5   5  0                    0   10               26.5   :               13.5

              4.   ŠK Vysoké Mýto B 5  5                    0   0 10               24.5   :               15.5

              5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                  5   2  0                    3   4               22.5   :               17.5

              6. Spartak Chocen 5  2                    0   3  4               21.5   :               18.5

              7.   TJ Štefanydes Policka C                  5   2  0                    3   4               20.5   :               19.5

              8.   TJ Spartak OEZ Letohrad      5   2  0                    3   4               16.5   :               23.5

              9.   TJ Jiskra Litomyšl  5  1                    0   4  2               15.5   :               24.5

             10.   ZD Kunvald       5   1  0                    4   2 13                     :   27

             11.   ŠK Svitavy        5   0  0                    5   0 12                     :   28

             12.   SK Zamberk B   5   0  0                    5   0                 7.5   :               32.5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.