Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - šesté kolo 12.01.03

V šestém kole Krajského přebopru II. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polička B - Žamberk A 2:6, V.Mýto B - Kunvald 5:3, Lanškroun - Letohrad 6:2, Polička C - Svitavy 4,5:3,5, Choceň - Ústí n/O. B 2,5:5,5, Litomyšl - Žamberk B 5,5:2,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 7

Výsledky 6. kola       

     TJ Štefanydes Polička B - SK Žamberk A       ŠK Vysoké Mýto B - ZD Kunvald

   1.     Škorpík Martin   0:1     Hrubeš Pavel     1. Ptáček Luboš               1/2 Keprta Stanislav

   2.     Houšková Magdaléna                     0:1 Belobrad Ivan                  2. Švécar Jiří                      1/2 Vymetálek Petr

   3.     Houška Bronislav                       1/2 Mazura Miloš                  3. Trhal Tomáš                   1:0 Merta Josef

   4.     Charouz Milan   1/2     Maceška Bohumír      4.     Ptáček Miloslav   0:1     Dvořák Eduard

   5.     Šimko Štefan   0:1 Havrlík Pavel                  5. Marek Jiří                       1:0 Slavíček Miroslav

   6.     Stodola Zdeněk   0:1     Zámečník Bohumír                            6. Křemenák Jiří                1/2 Rusz Gustav

   7.     Smejkal Jan      1/2 Dungl Petr                       7. Marinov Peter              1/2 Šlezingr Vilém

   8.     Müller Luděk 1/2 Kacálek Karel                  8. Mergl Jan                       1:0 Štěpán Stanislav

                   2 : 6                        5 : 3

TJ Lanškroun - TJ Spartak OEZ Letohrad           TJ Štefanydes Polička C - ŠK Svitavy

   1.     Solil Roman    0:1 Krumer Miroslav            1. Kastner Kamil              1/2 Horký Pavel

   2.     Zehnal Miloš  1/2 Filip Libor                       2. Kastner Vojtěch           1:0 Čupr Tomáš

   3.     Pokorný Tomáš   1:0     Papáček Miloš  3. Stodolová Kristýna    1:0 Rosenkranz Jindřich

   4.     Šilar Ladislav 1:0 Buryška Tomáš                4. Červený Petr                 1:0 Bartoš Karel

   5.     Procházka Petr   1:0     Sysr Pavel          5. Komárek David            1/2 Riedl Tomáš

   6.     Šebrle Jaroslav   1:0     Maceška Vladimír      6.     Jerman Miloš   1/2 Svatoš Zdeněk

   7.     Palla Stanislav   1:0     Kubíček Vlastimil                           7. Klíma Ladislav            0:1 Jedlička Eduard

   8.     Novák Miroslav   1/2     Černohous Josef      8.     Buchta Martin 0:1 Vašák Ladislav

                   6 : 2                  4.5 : 3.5

Spartak Choceň - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Jiskra Litomyšl - SK Žamberk B

   1.     Plotek Evžen  1:0 Smola Jan                          1. Daniel Martin               1/2 Vohník Miroslav

   2.     Kučera Jan       0:1 Poslušný Martin            2. Zeman Martin                1:0 Toman Aleš

   3.     Voleský Stanislav                        1:0 Kylar Pavel                      3. Pekař Václav                 0:1 Martinec Jan

   4.     Weis Ladislav   0:1     Zelený Dalibor  4. Jirsa Lukáš                    1/2 Brdíček David

   5.     Vavroušek Petr   1/2     Kameník David 5. Zeman Ladislav            1:0 Hrubeš Martin

   6.     Siegel Josef       -:+ Mareš Petr                        6. Šváb Jiří                         1/2 Mazura Jaroslav

   7.     Janeček František   0:1     Blaško Štěpán   7. Jonáš Petr                      1:0 Janeček Miroslav

   8.     Navrátil Václav   0:1     Pokorný Jan       8. Horáček Pavel              1:0 Hurdes Emil

              2.5 : 5.5                  5.5 : 2.5


Tabulka po 6. kole

              1.   SK Žamberk A   6   6  0                    0   12               37.5   :               10.5

              2.   TJ Lanškroun    6   6  0                    0   12               34.5   :               13.5

              3.   ŠK Vysoké Mýto B 6  6                    0   0 12               29.5   :               18.5

              4.   TJ Štefanydes Polička B                  6   5  0                    1   10               28.5   :               19.5

              5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                  6   3  0                    3   6 28                     :   20

              6.   TJ Štefanydes Polička C                  6   3  0                    3   6 25                     :   23

              7. Spartak Choceň 6  2                    0   4  4                  24   : 24

              8.   TJ Jiskra Litomyšl  6  2                    0   4  4                  21   : 27

              9.   TJ Spartak OEZ Letohrad      6   2  0                    4   4               18.5   :               29.5

             10.   ZD Kunvald       6   1  0                    5   2 16                     :   32

             11.   ŠK Svitavy        6   0  0                    6   0               15.5   :               32.5

             12.   SK Žamberk B   6   0  0                    6   0 10                     :   38

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.