Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - sedmé kolo 26.01.03

Sedmé kolo Krajského přeboru II. třidy východ přineslo tyto výsledky: Žamberk B - Polička B 1:7, Ústí n/O. B - Litomyšl 2,5:5,5, Svitavy - Choceň 2,5:5,5, Letohrad - Polička C 2:6, Kunvald - Lanškroun 3:5, Žamberk A - V.Mýto B 5:3


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2002/2003 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Výsledky 7. kola          

  SK Žamberk B - TJ Štefanydes Polička B         TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B - TJ Jiskra Litomyšl

   1.     Vohník Miroslav            0:1      Škorpík Martin                                 1.     Mareš Petr                        0:1      Daniel Martin

   2.     Toman Aleš                      0:1      Houšková Magdaléna                     2.     Smola Jan                          1/2      Zeman Martin

   3.     Martinec Jan                     0:1      Zeman Arnošt                                    3.     Poslušný Martin            1/2      Pekař Václav

   4.     Brdíček David                 0:1      Houška Bronislav                            4.     Vencl Jiří                          1/2      Jirsa Lukáš

   5.     Hrubeš Martin                 0:1      Charouz Milan                                  5.     Kylar Pavel                     0:1      Zeman Ladislav

   6.     Mazura Jaroslav              0:1      Šimko Štefan                                      6.     Zelený Dalibor               0:1      Šváb Jiří

   7.     Plíva Jaroslav                  1/2      Navrátil Ladislav                             7.     Mareš Petr                        0:1      Jonáš Petr

   8.     Hurdes Emil                     1/2      Stodola Zdeněk                                 8.     Blaško Štěpán                 1:0      Motáček Jan

                            1 : 7                                                                           2.5 : 5.5

          ŠK Svitavy - Spartak Choceň                TJ Spartak OEZ Letohrad - TJ Štefanydes Polička C

   1.     Horký Pavel                    0:1      Plotek Evžen                                     1.     Krumer Miroslav            1:0      Kastner Kamil

   2.     Čupr Tomáš                      1/2      Kučera Jan                                          2.     Filip Libor                       0:1      Kastner Vojtěch

   3.     Černý Josef                       1/2      Voleský Stanislav                            3.     Papáček Miloš                1/2      Stodolová Kristýna

   4.     Maděra Stanislav            0:1      Weis Ladislav                                   4.     Buryška Tomáš               0:1      Červený Petr

   5.     Bartoš Karel                     0:1      Vavroušek Petr                                 5.     Sysr Pavel                        0:1      Komárek David

   6.     Riedl Tomáš                     1/2      Siegel Josef                                         6.     Maceška Vladimír          0:1      Jerman Miloš

   7.     Svatoš Zdeněk                 1:0      Janeček František                             7.     Černohous Josef             0:1      Bartoš Karel

   8.     Beneš Leopold                0:1      Navrátil Václav                                 8.     Janeček Václav                1/2      Klíma Ladislav

                          2.5 : 5.5                                                                           2 : 6

           ZD Kunvald - TJ Lanškroun                               SK Žamberk A - ŠK Vysoké Mýto B

   1.     Chládek Václav               1/2      Solil Roman                                       1.     Hrubeš Pavel                  1/2      Ptáček Luboš

   2.     Vymetálek Petr                0:1      Šilar Ladislav                                    2.     Mazura Miloš                  1:0      Švécar Jiří

   3.     Dvořák Eduard               0:1      Procházka Petr                                  3.     Maceška Bohumír          1/2      Trhal Tomáš

   4.     Slavíček Miroslav          0:1      Šebrle Jaroslav                                  4.     Havrlík Pavel                 0:1      Ptáček Miloslav

   5.     Hodek Roman                  1:0      Palla Stanislav                                  5.     Zámečník Bohumír         1:0      Křemenák Jiří

   6.     Rusz Gustav                    1/2      Petruň Milan                                     6.     Dungl Petr                       1/2      Marinov Peter

   7.     Štěpán Stanislav             1:0      Novák Miroslav                               7.     Kacálek Karel                 1/2      Lipavský Jindřich

   8.     Stúj Michal                      0:1      Boháč Luboš                                     8.     Jeništa Jiří                        1:0      Šlégr Miloslav

                            3 : 5                                                                              5 : 3

Tabulka po 7. kole

              1.   SK Žamberk A                                   7    7    0    0         14     42.5   :  13.5

              2.   TJ Lanškroun                                    7    7    0    0         14     39.5   :  16.5

              3.   TJ Štefanydes Polička B                    7    6    0    1         12     35.5   :  20.5

              4.   ŠK Vysoké Mýto B                            7    6    0    1         12     32.5   :  23.5

              5.   TJ Štefanydes Polička C                    7    4    0    3           8        31   :  25

              6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                 7    3    0    4           6     30.5   :  25.5

              7.   Spartak Choceň                                 7    3    0    4           6     29.5   :  26.5

              8.   TJ Jiskra Litomyšl                             7    3    0    4           6     26.5   :  29.5

              9.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  7    2    0    5           4     20.5   :  35.5

             10.   ZD Kunvald                                       7    1    0    6           2        19   :  37

             11.   ŠK Svitavy                                         7    0    0    7           0        18   :  38

             12.   SK Žamberk B                                   7    0    0    7           0        11   :  45

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.