Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor II. třídy východ - osmé kolo 18.02.03

Krajský přebor II. třídy východ přinesl v osmém kole tyto výsledky: Polička B - Ústí n/O. B 7:1, Lanškroun - Žamberk A 3,5:4,5, Polička C - Kunvald 4,5:3,5, Choceň - Letohrad 5,5:2,5, Litomyšl - Svitavy 4,5:3,5, Žamberk B - Ústí n/O. B 3:5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

     TJ Štefanydes Polička B - ŠK Vysoké Mýto B TJ Lanškroun - SK Žamberk A

   1.     Škorpík Martin   1:0     Lipavský Dušan      1.     Solil Roman    0:1 Hrubeš Pavel

   2.     Houšková Magdaléna                     1:0 Ptáček Luboš                  2. Zehnal Miloš                0:1 Belobrad Ivan

   3.     Zeman Arnošt 1:0 Švécar Jiří                         3. Pokorný Tomáš            1:0 Mazura Miloš

   4.     Houška Bronislav                       1/2 Trhal Tomáš                      4. Ambrož Antonín         1:0 Maceška Bohumír

   5.     Charouz Milan   1/2     Marek Jiří            5. Šilar Ladislav               1/2 Havrlík Pavel

   6.     Šimko Štefan   1:0 Marinov Peter                 6. Procházka Petr             0:1 Zámečník Bohumír

   7.     Navrátil Ladislav   1:0     Švécar František      7.     Šebrle Jaroslav   0:1     Dungl Petr

   8.     Stodola Zdeněk   1:0     Šlégr Miloslav  8. Palla Stanislav             1:0 Kacálek Karel

                   7 : 1                  3.5 : 4.5

     TJ Štefanydes Polička C - ZD Kunvald   Spartak Choceň - TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.     Kastner Kamil 1/2 Vymetálek Petr                1. Plotek Evžen                1:0 Bříza Miloš

   2.     Kastner Vojtěch   1:0     Merta Josef          2. Kučera Jan                     1/2 Krumer Miroslav

   3.     Stodolová Kristýna                         0:1 Dvořák Eduard               3. Voleský Stanislav       1:0 Filip Libor

   4.     Červený Petr   1/2 Slavíček Miroslav          4. Weis Ladislav              0:1 Papáček Miloš

   5.     Komárek David   1:0     Hodek Roman    5. Vavroušek Petr            1:0 Sysr Pavel

   6.     Jerman Miloš   1/2 Rusz Gustav                    6. Siegel Josef                    1/2 Maceška Vladimír

   7.     Bartoš Karel    0:1 Šlezingr Vilém                 7. Janeček František        1:0 Růžička Richard

   8.     Klíma Ladislav   1:0     Štěpán Stanislav      8.     Navrátil Václav   1/2     Kubíček Vlastimil

              4.5 : 3.5                  5.5 : 2.5

           TJ Jiskra Litomyšl - ŠK Svitavy              SK Žamberk B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B

   1.     Daniel Martin 1/2 Horký Pavel                    1. Vohník Miroslav         0:1 Mareš Petr

   2.     Zeman Martin  1:0 Čupr Tomáš                      2. Toman Aleš                   0:1 Poslušný Martin

   3.     Pekař Václav   1/2 Riedl Tomáš                     3. Martinec Jan                  0:1 Kylar Pavel

   4.     Jirsa Lukáš      0:1 Svatoš Zdeněk                 4. Brdíček David              1:0 Glembek Bohumír

   5.     Zeman Ladislav   1:0     Beneš Leopold  5. Hrubeš Martin              1/2 Kameník David

   6.     Šváb Jiří           1:0 Jedlička Eduard              6. Mazura Jaroslav           1:0 Mareš Petr

   7.     Krejčí Milan   0:1 Fiedler Jiří                        7. Janeček Miroslav         0:1 Mastný Tomáš

   8.     Bartošová Lucie   1/2     Vašák Ladislav 8. Hurdes Emil                  1/2 Pokorný Jan

              4.5 : 3.5                        3 : 5

 

Tabulka po 8. kole

              1.   SK Žamberk A   8   8  0                    0   16                  47   : 17

              2.   TJ Lanškroun    8   7  0                    1   14                  43   : 21

              3.   TJ Štefanydes Polička B                  8   7  0                    1   14               42.5   :               21.5

              4.   ŠK Vysoké Mýto B 8  6                    0   2 12               33.5   :               30.5

              5.   TJ Štefanydes Polička C                  8   5  0                    3   10               35.5   :               28.5

              6.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B                  8   4  0                    4   8               35.5   :               28.5

              7. Spartak Choceň 8  4                    0   4  8                  35   : 29

              8.   TJ Jiskra Litomyšl  8  4                    0   4  8                  31   : 33

              9.   TJ Spartak OEZ Letohrad      8   2  0                    6   4 23                     :   41

             10.   ZD Kunvald       8   1  0                    7   2               22.5   :               41.5

             11.   ŠK Svitavy        8   0  0                    8   0               21.5   :               42.5

             12.   SK Žamberk B   8   0  0                    8   0 14                     :   50

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.